Ttammarra Ttammarra komentáře u knih

Zákon rezonance Zákon rezonance Pierre Franckh

Úžasná kniha, doporučuji všem.

12.08.2018 5 z 5

Buďte posedlí, nebo buďte průměrní Buďte posedlí, nebo buďte průměrní Grant Cardone

Suprová knížka, výborně se četla a kdo za něčím jde (sny a cíle) rozhodně by si ji měl přečíst ;) .

10.08.2018 5 z 5

Jak vycházet s lidmi k vlastnímu prospěchu Jak vycházet s lidmi k vlastnímu prospěchu Andrew Matthews

Tuto knihu by měl povinně každý číst už na základní škole. Parádní :)

19.07.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se mi četla dobře a rychle. Téma bylo zajímavé, ale obecně kde jsou děti tak je to pro mě náročnější čtení. Knihu jsem četla po autorčině druhé vydané knize Někdo cizí v domě a ta se mi líbila více.

15.05.2018 3 z 5

Škola byznysu Škola byznysu Robert T. Kiyosaki

Suprová kniha. Báječně se četla a vše, co obsahovala je do poslední tečky pravda. Jen naivní blázen by s tím nesouhlasil. Doporučuji všem, kteří chtějí převzít za svůj život zodpovědnost a nespoléhat se na nikoho jiného, protože stejně není na koho se spoléhat (pokladna státu je prázdna a nikdo jiný se o Vás nepostará). Měl by si ji přečíst každý. Povinně!!!

06.05.2018 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Knihu jsem četla spíše ze zvědavosti. Mnoho lidí na o ní mluvilo jen v superlativech. Bohužel mě zklamala. Někdo řekne, že je inspirována životem. Ale osobně mít takový život bych nechtěla (ani jednoho z hrdinů). Přijde mi to až moc negativní. V tom vidím jediný přínos knihy - poučení, že žít takový život nechcete... Jinak nic...A to nezmění ani fakt, že se dobře četla.

25.04.2018 2 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha se mi moc líbila. Velmi dobře se četla. Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale poté se příběh "rozjel" a nemohla jsem knihu odložit, dokud jsem ji nedočetla. Téma pro mne bylo zajímavé a konec překvapivý. Doporučuji spíše čtenářům, kteří moc nečtou psychotriller.

25.04.2018 5 z 5

Matčino tajemství Matčino tajemství Dilly Court

Nádherná knížka. Doporučuji všem, co mají rádi historické, romantické příběhy. Mně se moc líbila. I když byla místy táhlejší, užila jsem si to.

26.03.2018 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Na poslední díl jsem se hodně těšila kvůli otevřenému konci u druhého dílu, ale přišlo mi, že se takhle knížka někde dost táhla a že už to nebylo tolik napínavé. Za mě nejslabší díl série, ale i tak to bylo parádní a přečtu si i Eastona jestli vyjde kniha o něm.

22.10.2017 4 z 5

Příručka milionáře - Jak skutečně zbohatnout Příručka milionáře - Jak skutečně zbohatnout Grant Cardone

Suprová knížka pro všechny, co chtějí víc. Cardone je perfektní ;) Doporučuji všem!!!

20.10.2017 5 z 5

Jdi za štěstím Jdi za štěstím Tracy Rees

Knížka se mi četla velmi dobře. Příběh je zajímavý a byla jsem natěšená na závěr, který jsem ale předvídala. Každopádně hezké pohodové čtení.

16.10.2017 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Knížka se mi líbila, hezky se četla a nebylo to jen tak klišé téma :)

29.09.2017 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha se mi moc líbila, byla velice čtivá a napínavá, takže musíte stále pokračovat ve čtení. I když tento žánr téměř vůbec nečtu, bylo to parádní počteníčko :) akorát ten konec mi přišel tak rychle ustříhnutý, ale možná to tak mělo být. A ještě mi scházela přímá řeč u Emmy :( Doporučuji ;)

13.09.2017 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Super pokračování a zase ten konec mě dostal a těším se na pokračování, protože dál číst prostě musíte :)

26.08.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Super oddechová knížka, krásně a rychle se čte. Příběh je také lákavý. A ten konec parádní, nemohla jsem se dočkat až vyjde pokračování :)

26.08.2017 5 z 5

Sex Sex Osho

Super knížka :), moc dobře se čte a je velice přínosná. Doporučuji všem ;)

13.08.2017 5 z 5

Slib - intimní příběh z války Slib - intimní příběh z války Audrey Magee

Knížka se mi moc líbila. Je v ní dobře znázorněno jak válkou byly zasaženy životy všech lidí postižených válkou (němečtí vojáci x německé obyvatelstvo) z pohledu země, která válku vyvolala. Doporučuji tomu, kdo má rád tematiku 2. světové války.

04.08.2017 5 z 5

Deník probuzené ženy Deník probuzené ženy Dagmar Kožinová

Hezky psaná knížka. Dobře se čte. Díky ní jsem si mnohé uvědomila. Občas mi vadí, že autorka používá v mnoha pasážích věci o sobě jak ona to řešila správně a někdy to na mě působilo až moc "chytrácky", ale to tak možná vnímám jen já. Někde zase říká o svých chybách, takže je to takové vyvážené. Jen jsem z toho měla takový pocit :) Jinak knížku určitě doporučuji všem otevřeným ženám, které se rády dozvědí víc o ženství a vztazích.

12.07.2017 3 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Nádherná knížka. Moc se mi líbila je čtivá, romantická a ten konec parádní. Moc se povedla. A na konci mi i ukápla slza.

11.07.2017 5 z 5

Buď šťastný! Buď šťastný! Andrew Matthews

Suprová a pro mě naprosto dokonalá knížka. Hodně mi pomohla a myslím, že by si ji měl přečíst každý ;)

11.07.2017 5 z 5