Škola byznysu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Robert Kiyosaki je světově uznávaný učitel v oboru financí a jeho kniha je označována za "výchozí bod pro každého, kdo chce získat kontrolu nad svou finanční budoucností". Autor přisuzuje svůj úspěch síťovému marketingu. Ačkoli nepropaguje žádnou konkrétní organizaci síťového marketingu, uvědomuje si cenu příležitostí, jež tyto organizace nabízejí, a zdůrazňuje jejich hodnotu v této knize. Síťový marketing nabízí vypracovaný obchodní systém každému, kdo chce získat kontrolu nad svou finanční budoucností. (pro lidi, kteří rádi pomáhají lidem : osm skrytých hodnot síťového marketingu, spojených s vyděláváním peněz)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86315/skola-byznysu-86315.jpg 3.931
Žánr:
Literatura naučná, Ekonomie a obchod

Vydáno: , Pragma
Originální název:

The Business School: The Eight Hidden Values of a Network Marketing Business, 2001


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Škola byznysu

crazyslunicko
04.09.2020

Jednoduše a stručně napsaná kniha o byznysu. A návod jak se stát bohatým a úspěšným a jít si za svými sny. To že v zaměstnání nikdy nemůžeme zbohatnout víme asi všichni, ale nikdo Vám neřekne jak vystoupit z komfortní zóny (stálý plat) a jít podnikat nebo investovat. Určitě je tato kniha velkou inspirací.

Ttammarra
06.05.2018

Suprová kniha. Báječně se četla a vše, co obsahovala je do poslední tečky pravda. Jen naivní blázen by s tím nesouhlasil. Doporučuji všem, kteří chtějí převzít za svůj život zodpovědnost a nespoléhat se na nikoho jiného, protože stejně není na koho se spoléhat (pokladna státu je prázdna a nikdo jiný se o Vás nepostará). Měl by si ji přečíst každý. Povinně!!!


Veth
03.03.2018

Třetí kniha kterou jsem od R.K. četl, spousta věci se opakuje, zbytek je pro ČR nevhodné.

Jirmus
13.01.2017

Robert Kiysosaki umí vysvětlit složitější věci velmi jednoduše. Doporučuji každému, kdo chce mít přehled o financích.