trynitrix trynitrix komentáře u knih

Královna králů: magický příběh nesmrtelné Kleopatry Královna králů: magický příběh nesmrtelné Kleopatry Maria Dahvana Headley

Musím dát 5 abych zvedla knížce skóre. Moje představa knihy byla historický román o Kleopatře svým způsobem byl ale že se stala nemrtvou docela pro mě šok ze začátku jako fantasy mam ráda ale bylo to tím že sem čekala něco jiného ale nevadí knížka se mi líbila teoreticky akce od začátku až dokonce, příběhy životů různě propleten a dávající smysl není co vytknout až na něco přehnaného ale fajne jinak závěr se mi líbil nejvíce.

26.01.2013 5 z 5

Příliš velké sousto Příliš velké sousto Meg Cabot

Musím dát za 5 hvězdiček protože 100% lepší díl než první. Od začátku do konce to mělo akci příběh měl spád až na ty vztahy Mína a Alarick (toho jsem si docela oblíbila) jak malí jeden jooo pak zase néé hrozný.Mínin bratr se konečně o maličko polepšil :-D A Lucien ten byl snad na drogách :-D trošku rozpolcená osobnost. A co týká konce docela mě překvapil ale nikdy to nemusí končit tak jak to končívá závěr nebyl špatný :-)

19.01.2013 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Zvláštní závěr knihy pak ten konec ale proč ne . Jinak příběh nevázl od začátku do konce to mělo spád. Jen jsem se těšila že Lucifer udělá vetší bubu bu ale vyšel spíš z toho jak fňukna :-D Ale dokonce než Luce přišla na to kdo nebo čím je jsem netušila překvapivé ale zas až tak ne když si vezmete celý příběh Daniela a Luce jak to sni-my bylo od začátku. A vyhnanci ty se ukázaly v pravém světle díky bohu :-D

14.01.2013 4 z 5

Loviště Loviště Patricia Briggs

Příběh fajne ale rozjelo se to až posledních pár končících kapitol kdyby tak psala od začátku a mělo to takový náboj tak je to 100%.

03.01.2013 4 z 5

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Jako vždy knížka od Richelle nezklame a vůbec jsem se těšila na příběh o Sydney a Adrienovi on je prostě božíííí. A už se nemůžu dočkat třetího dílu Indigového kouzla :-D

17.12.2012 5 z 5

Phoenix Phoenix Eden Maguire

Mno pořád u mě vede díl Arizona ale tohle taky nemělo chybu na závěrečný díl rozporuplné pocity jak to všechno dopadne, ale akce tu byla veliká nechtěla bych bejt v Darinině kůži :-D fajerka jako.... co se týká konce i když se to vyřeší nakonec to je takový všelijaký.

11.12.2012 4 z 5

Sloupy věčnosti Sloupy věčnosti Tanja Kinkel

Kniha úžasná i když to sem tam někde vázlo jak v příběhu tak v mém čtení :-D ale jsem ráda že jsem si tu knížku přečetla to je jako s Egypťanem Sinuhetem taky sem dělala drahoty a pak jsem byla nadšená. Miluji staré egyptské příběhy a normálně mam chuť po přečtení vyrazit po památkách které objevil Giovanni Belzoni. A co se týká jeho manželky Sarah obdivuji co dokázala viz. v příběhu různé dlouhodobé cestování atd.

06.12.2012 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Mno velice zajímavé až dech beroucí knížka i když trochu ehm jako bylo to slovo " lascivní" :-D ,ale zhltla jsem ji hned a myslím že mě chladnou nenechala a určitě jsem nebyla jediná :-D Byla mi kniha ne jednou doporučována a chápu proč a když máte bujnou fantasii tak nějaké věci nebyli vůůůbec špatné :-D

29.10.2012 5 z 5

Kresby v prachu Kresby v prachu Zoë Klein

Velice poutavý a zajímavý příběh ohledně archeologie a soukromého života Page.Kniha se mi líbila i když sem tam kapitolka vázla ale i tak příběh měl náboj hlavně hodně citů a pocitů. Můžu doporučit.A co se týká Izraele normálně po přečtení knihy bych měla chuť se tam podívat :-D

27.10.2012 4 z 5

Předurčená Předurčená Kristin Cast

Nejdřív jsem uvažovala jestli si ji mam koupit jelikož je to 9 díl a pořad se tam omílá dokola Zoey a kluci a než se něco vyřeší je konec knihy a pak znova od začátku, ale tímto dílem neprohloupíte ze všech určitě nejlepší a hlavně ten konec jsem četla jedním dechem nečekané zvraty a jsem natěšená na desítku :-D tam Neferet rosekaj na cucky :-D

11.10.2012 5 z 5

Žár Žár Richelle Mead

jojo úžasný dílek a velice mě i překvapil ohledně některých postav jak chováním tak i jejich objevem :-) těším se na další pokračování a jsem zvědavá jak to dopadne mezi těma dvouma.

02.10.2012 5 z 5

Kruh ohně Kruh ohně Michelle Zink

Je fakt že druhý díl byl nejlepší ale tento závěr taky ušel jen mě zklamala Alice ohledně její postavy v knize samí bububu a ono spíš ona nic až teda na konci no. Ale Lia a Dimitri krááásný :-)

19.09.2012 4 z 5

Strážkyně Brány Strážkyně Brány Michelle Zink

Určitě byl druhý díl lepší ohledně vznikajícího vztahu mezi Liou a Dimitrim, jen jsem zvědavá jak to pak vyřeší z Jamesem. Co se týče příběhu už to mělo trochu nějaký spád a ohledně proroctví zas nic pak až na konci ale Lia se snaží takže hned jdu na Kruh ohně :-)

14.09.2012 5 z 5

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Tak 19 století mám ráda takže jsem byla zvědavá ohledně fantasy, kniha není špatná co se týče příběhu ale hodně zdlouhavá, něž se k něčemu dokopaly tak byl konec, ale nápad o dvojčatech a proroctví proč ne nezní to špatně:-) (Jinak bestii bych spíš označila Alici:-D než Samaela)
Jen mě rozhodilo místo odehrání příběhu že se píše Anglie když je to Amerika a teď sem načala i druhý díl a tam mluví jako O New Yorku což v jedničce nebylo vůbec :-D Maj v tom hokej.

06.09.2012 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Úplně nejvíc kniha kterou jsem kdy četla jsem se zamilovala :-) hlavně pan Darcy :-D a samozřejmě Elizabeth úžasná postava v příběhu. Vřele DOPORUČUJI

30.08.2012 5 z 5

Když přijde láska Když přijde láska Veronika Kabátová

Taková víkendová pohodička na čtení tenhle žánr jsme dlouho teď nečetla takže to přišlo k chuti si zavzpomínat :-)A co se týče příběhu tenhle se mi asi líbil více :-)

23.08.2012 4 z 5

Nová láska na obzoru Nová láska na obzoru Veronika Kabátová

Jen co se tykalo příběhu přišlo mi to takové usekané ty kapitoly ale to je jen můj názor, osobně bych třeba v příběhu nějak pokračovala a rozvedla ho.

20.08.2012 4 z 5

Divá Bára Divá Bára Božena Němcová

Pohodové čtení než jsem si teda zvykla jak to je psaný, svým způsobem mohl Barče každý závidět ale místo toho ji odsuzovaly, krásný vztah s Eliškou i po par letech když přijela a nejlepší byl konec možná by i ukápla slzička. :-)

20.08.2012 4 z 5

Nádherný zmatek Nádherný zmatek Kami Garcia

Tak myslím že třetí díl byl asi nejlepší hlavně co se týkalo konce a zase děj váznul jako v předchozích od začátku pořád něco řeší a pořad nic neví. A tohle asi nebyl poslední díl skončilo to tak nějak já bych řekla otevřeně.

17.08.2012 4 z 5

Nádherná temnota Nádherná temnota Kami Garcia

No nevím jak začít pořád mě nenadchla jako jiný fantasy je tady jen 50% akce teoreticky všechno tady plyne tak jednoduše co se týká příběhu. Ale co se týká postav líbil se mi vyvíjející vztah mezi Ethanem a Liv škoda že to nedopadlo byla bych radši než kdyby byl s Lenou (ale tak to hold mělo být) :-D v tomhle díle z Leny byla pěkná naivka pipina jedna :-D ale jak tomu dal konec vše se vysvětlilo a největší pecka Link ale to už si nechám pro sebe :-D třetí poslední díl bude velice zajímavý snad přidají na akčnosti.

09.08.2012 3 z 5