trynitrix trynitrix komentáře u knih

Osvobození Osvobození Lisa Jane Smith

Jo tak tohle už bylo o chlup leší do děje jsem se s předchozím dílem nějak dostala takže to vcelku bylo čtivé. Teď jen jestli pokračovat dál :-D

17.06.2014 3 z 5

Temnota Temnota Lynn Beach (p)

Ale jo fajne na zahnání nudy za 3h přečteno. Takova oddechovka, příběh nebyl špatný.

01.04.2014 3 z 5

Posedlost Posedlost Lisa Jane Smith

Myslím že teto díl byl trochu slabší mno jsem zvědavá co se z toho vyklube v třetím díle :-)

21.03.2014 4 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Bych snad ani nevěřila že tohle to napsala L. J. Smith, jelikož deníky uplná katastrofa, ale tohle bylo něco jiného četlo se to uplně vpohodě za jeden den jsem to zhltla. Aspoň trochu jiné nadpřirozené téma příběh se mi líbil.

17.03.2014 4 z 5

Spolu v temnotě Spolu v temnotě Alexandra Ivy

Super všechny tři povídky. Mělo to děj a spád. Čtení relax, toto nezklame :-)

11.03.2014 4 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Příjemné pokračování, kniha měla rychlý spád v některých situacích se s dějem či postavami nemazlily. Jsem zvědavá čím nás překvapí další díl :-)

06.03.2014 4 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Kniha na víkend když nemáte co dělat :-) Příběh se mi líbil i když byl předvídatelný jsem zvědavá na další díl.

01.03.2014 4 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

Ráda čtu tento žánr ale co je moc je moc, hlavně se mi nelíbil ten vztah mezi nima takový oničem pořád nějaký dohadovaní už jsem málem knížku ani nedočetla, kousala jsem ten příběh dlouho dala jsem ale na kometáře že konec je dobrej a byl ale celou knihu to nezachránilo jen předtím jsem si řikala že trojku ani číst nebudu ale po tom konci, teď váhám přeci zvědavost je silnější.

28.01.2014 2 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Nevím tohle bylo moc, přečetla jsem hodně knih s touto tematikou a pro mě byla asi nejhoří. Nějak sem se do postav nevžila přišlo mi že si strašně protiřečily a vůbec Dominik byl blb :-D jo nechat se vydržovat ale to chovaní magor. Kate nevím přesně chovala se jak když se ji splnil sen taková mini popelka ale taky byla mimo mísu :-D druhej díl mam přečtu a uvidím jestli se to zlepší.

15.01.2014 3 z 5

Smrt na druhou Smrt na druhou Robert Lawrence Stine

Začátek nic moc ale pak se mi způsob příběhu líbil ale některé náhody byli teda mimo mísu :-D ale závěr byl super nečekané ale nějaká předtucha tam byla :-)

12.01.2014 4 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Kniha super plná emocí jako vášeň,láska, nenávisti atd... Nesmíte tu hledat nějaké podobnosti z jiných knih pak si tu knihu dostatečně neužijete, příběh byl velice čtiví, nápaditý a už se těším jak to vše bude pokračovat. :-)

05.01.2014 5 z 5

Neferetino prokletí Neferetino prokletí Kristin Cast

Neferet je fajne aspoň psáno z jiného pohledu. Ale jak je tady v knize vidět osud si nevybíráme, osud si vybírá nás a proto se to tady tak v knize odvíjelo,až její povahu (podstatu osoby) dospělo do toho bodu jaký známe v knihách Školy noci.

30.12.2013 4 z 5

Lenobiin slib Lenobiin slib Kristin Cast

Novela o dalším učiteli z Noci školy nezklamala ale bylo to až moc krátké.
Lenobiin začínající příběh byl smutný ale vystihující o její povaze.

23.12.2013 4 z 5

Posedlá Posedlá Lynn Beach (p)

Ale jo nebylo to špatný taková denní oddechovka :-D

19.12.2013 4 z 5

Angelopolis Angelopolis Danielle Trussoni

Těšila jsem se na pokračování o Evangeline a moc toho tam nebylo. Teto příběh vyprávěli jiné postavy ale i tak to docela šlo ale kvůli závěru dávám jen 3 hvězdy, na něco čekáte a pak nic a hlavně bude asi i další pokračování. Budu váhat s dalším dílem.
První díl byl propracovanější, v dvojce toho spoustu zkrátily.

19.12.2013 3 z 5

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Ne že by se mi to nechtělo komentovat ale Mercy je prostě nejvíc a to mluví za vše :-)

05.12.2013 5 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Super závětečný díl to nemohlo prostě jinak dopadnout, ohledně spřízněné duše a reinkarnace jsme si vzpoměla na knižní serii Andělé tam trocha ty podobnosti byla.Bylo to dobře propracované ohledně příběhu aby to dopadlo tak jak to dopadlo. Jinak opět strhujcí příběh Georginy a Setha sem je shtla během dvou dní se od toho nedalo nějak odtrhnout. A kdo mi bude nejvíce chybět Carter :-D

18.11.2013 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Tak za prvé třetí díl snad ani neměl být :-D podle mě to bylo zbytečné a akorát se mi Christian zprotivil, nemělo se to jmenovat Padesát odstínů svobody ale Padesát odstínů nasranosti, a kniha mě max začala bavit až od půlky a konec jako vždy pěkný Happy end. :-)

01.10.2013 3 z 5

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Opět supr příběh i když se mi spíše líbili předešle dva díly více ale nemělo to chybu a konec už vůbec ne prostě pecka :-D ted zase čekat na daší :-D

16.09.2013 4 z 5

Inkoustové srdce Inkoustové srdce Cornelia Funke

Co se týká tohoto příběhu nejprve jsem viděla film několikrát a "líbil se mi" než jsem zjistila že je i kniha tak jsem si hned tři díly Inkoustového světa objednala. A musím konstatovat jak film tak i kniha má svoje kouzlo v knize mi to přišlo trochu jako jiný příběh než ve filmu - se skoro podobnou tématikou. A teď se vrhnu hned na druhý jak to vše pokračuje :-)

13.08.2013 4 z 5