Trolice Trolice komentáře u knih

Ti, co zemřeli Ti, co zemřeli J.R. Erickson

Do půlky knihy jsem byla nadšená, chvílemi to byla celkem duchařina -zpívající holčička, tajná skrýš v domě... Potom, i když bylo na začátku každé kapitoly napsané, jestli je to současnost nebo minulost, jsem se v tom nějak ztrácela. Přestal mě bavit i vývoj příběhu. Konec byl sice překvapení, ale přišlo mi to, že spisovatelka ho psala ve vlaku a už brzy vystupovala

27.01.2024 3 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Vůbec mi nevadí, že tam není Erika, nebo Kate a nebo nějaký další detektiv šéfinspektor. Nebo že je to místy opravdu přitažené za vlasy. Je to napínavé, je to od Bryndzy a četlo se to samo:-)

16.01.2024 5 z 5

Hrůza na Šibeničním vrchu Hrůza na Šibeničním vrchu Darcy Coates

Do čtení jsem se musela nutit, na začátku jsem se nemohla vůbec začíst. A potom už mi to připadalo stále dokola. Nic strašidelného a napínavého...

30.11.2023 2 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Super čtení, posledních 100 stránek jsem četla jedním dechem

24.10.2023 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

(SPOILER) Knížku jsem četla raději přes den, moje představivost jela naplno a nerada bych cestou do postele potkala někoho jiného než manžela :-D autorka to podle mě ve svých knihách umí dobře rozjet, ale ty konce... Napnuté nervy se mění v úšklebky a protáčení očí. To jako fakt, že všichni aktéři vstali z mrtvých a pohodička? :-D

01.09.2023 4 z 5

Ti, co vidí Ti, co vidí J.R. Erickson

Kniha se četla velmi dobře. Sice jsem ji kupovala v domnění,že se jedná o pořádnou duchařinu, což nebyla, ale i tak byla napínavá až do poslední stránky.

18.08.2023 5 z 5

Loď plná nevěst Loď plná nevěst Jojo Moyes

Nejdřív jsem se do čtení nutila, ale potom už jsem se nemohla odtrhnout. Oblíbeným postavám jsem fandila a přála jim šťastný konec.

02.08.2023 5 z 5

Škvíra Škvíra C. J. Tudor

Někdo v létě přečte hodně knížek, pro mě začíná období, kdy na čtení nemám moc času a proto byla pro mě tato kniha správná volba. Když jsem měla čas, přečetla jsem příběh a potom už nevadilo, že jsem třeba týden nečetla aniž bych musela přemýšlet o čem to bylo. Jak už bylo řečeno - některé povídky byly povedené víc, některé míň, ale C.J. Tudor mám ráda a těším se na další dílo

06.07.2023 5 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Celou dobu čtení to pro mě bylo takové tajemné. Super byly obrázky, ty jsem si prohlížela jako kdyby byly od mého dítěte :-D akorát ten konec nemusel být tak překombinovaný. Přišlo mi to jak kdyby to autor psal na sílu, aby to bylo velké drama. A ten jako že dopis na konci mi už přišel nekonečný...

06.06.2023 4 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Pro mě velice čtivá kniha, která mě vtáhla do děje jako bych sledovala film a prožila celý život Evelyn Hugo společně s ní. Líbilo se mi, že každý manžel měl svoji kapitolu.

18.05.2023 5 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Fantasmagorie :-D

26.04.2023 3 z 5

Musím říct, že něco jsem četla večer před spaním a pak jsem běžela do postele :-D tenhle díl se mi líbil asi nejvíce

28.03.2023 5 z 5

Královna mrtvol Královna mrtvol Heather Herrman

Od knihy jsem nic nečekala, zaujal mě název a obálka. Děj je o získávání mrtvol a následných pitvách, což může u někoho vyvolat jisté znechucení, ale na mě to tak vůbec nepůsobilo. Jsou mnohem nechutnější knihy :-D Doporučím dál

03.03.2023 5 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Do poloviny knihy jsem hltala každou stránku. Líbilo se mi, že se odehrává v minulé době a že se tam stále něco děje. V hlavě mi běželo, co bude v další polovině knihy, až jsem narazila na jakousi druhou část. No a ta mě bohužel už nebavila. Samé hledání v knihách a zničení stvůry bylo nějaké moc rychlé :⁠-⁠D

10.02.2023 4 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Čtenářská rychlovka, kde mi nejsympatičtější přišlo asi to mimino :⁠-⁠D je ale fakt, že kniha byla čtivá a zajímal mě konec. Ten mě překvapil a pár stránek do konce byl moc sladký...

29.01.2023 4 z 5

Poslední dům v Needless Street Poslední dům v Needless Street Catriona Ward

Knihu bych hororem určitě nenazývala :⁠-⁠) první kapitola mi přišla hodně divná, ale později jsem se začetla a pak už se jen těšila na rozuzlení, které mě hodně překvapilo

14.01.2023 5 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Další skvělý díl, výborné slovní obraty a přirovnání, velmi jsem se bavila. Škoda , že série končí, ale doufám, že autor napíše nějakou další knihu v podobném stylu. Smíchu není nikdy dost :⁠-⁠)

09.11.2022 5 z 5

Rozbité panenky Rozbité panenky Sarah Flint

Moje první kniha od autorky, takže některé souvislosti mi unikaly, což ale nemělo vliv na hlavní děj. Začátek byl pro mě hodně drsný, potom jsem si buď zvykla, nebo jak píší ostatní - bylo to zdlouhavé. Konec mě i tak překvapil :⁠-⁠)

18.10.2022 4 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Kniha mě bavila, bylo to takové oddychové čtení. Ale pár stránek před koncem jsem se přistihla, že protáčím oči. Už to bylo moc přesladké a vše se tak nějak zázrakem skoro v jedné kapitole urovnalo.

20.09.2022 4 z 5

Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Po přečtení všech dílů musím říct, že to nakonec byly celkem vtipné knihy. Tento poslední už byl ale takový hodně fantasy :-D každopádně při návštěvě hřbitova se odteď budu pořádně koukat, jestli na mě anděl nedělá ksichty nebo se za mnou nevyklání nějaká fotografie :-D

26.08.2022 4 z 5