Ticiana Ticiana komentáře u knih

Mrtvé město Mrtvé město Camilla Sten

Velice ctive, ale tak nejak jsem dopredu uhodla, co se stalo. Ono se to nabizelo. Alice me desne stvala, dalsi postavy taky ale o hodne mene. Linka minulosti lepe vyobrazena. Kniha je takova jednohubka, skvela atmosfera, ale neni to az tak strasidelne.

10.11.2023 4 z 5

Mizející země Mizející země Julia Phillips

Tak jako takové ne ukončené knihy nemusím. Začalo to dobre, ale co kapitola, to nějaké další postavy a většina teda hodně nesympaticka. Celá kniha mohla mít Max 5 kapitol a bylo by to lepsi. Jesteze jsem si knihu nekoupila.

07.10.2023 3 z 5

Vražda na golfovém hřišti Vražda na golfovém hřišti Agatha Christie

Tahle se povedla. Skvele promyslene. :)

21.08.2023 5 z 5

Mlčet jako hrob Mlčet jako hrob Lone Theils

Kniha je ctiva, nema zadne slepe misto. Hlavne na konci nam autorka naservirovala par zvratu a prekvapeni. Tesim se na dalsi dil, snad bude prelozeny a vydany co nejdriv.

02.06.2023 5 z 5

Rituál Rituál Sergej Djačenko

Kniha se mi líbila, ale za ten konec strhavam hvězdičku dolu. Je to spis pohádka, tak by tak měla končit. Bohuzel konec si musíme tak nejak domyslet.

14.01.2023 4 z 5

Modrý kámen Modrý kámen Barbara Wood

Nevim, jak presne hodnotit knihu. Cekala jsem asi neco jineho. Az na posledni povidku, byla kniha docela feministicka, a to me hodne rozcilovalo. Nejvic se mi libila povidka o Katharine. Barbara pise dobre, ale tuhle knihu hodnotim jako slabsi.

09.01.2023 3 z 5

Supernova Supernova Marissa Meyer

Cela serie, i kdyz je ctiva, tak mi chvili trvalo ji precist. Stejne jako druhy dil, nez jsme se dostali do finale, ktere bylo neuveritelne, tak se to docela tahlo. Ale jsem rada, ze jsem si to precetla. Mne se ale vic libi Mesicni kroniky.

22.11.2022 4 z 5

Protivníci Protivníci Marissa Meyer

Jeste stále se mi pletou jména. V druhom díle bylo méně akce, ta prisla až na konci. Jsem zvedava, jak to cele autorka vymyslela. Za mne tohle je série fakt spis pro mladší čtenáře, i kdyz par scén mi prislo jak z hororu.

18.11.2022 4 z 5

Smrt - Nejlepší čas tvého života Smrt - Nejlepší čas tvého života Neil Gaiman

První dil se Smrti me bavil mnohem vic. Vadilo mi to přeskakování mezi dejmi. Ale patří to k Sandmanovi a ja jsem rada, ze to mam přečteny.

30.10.2022

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

Knihu jsem uz déle chtěla cist. Obe hlavní postavy se mi úplně nezamlouvali, ale Patrick vic. Je docela nereálná, ale zato se čte dobre. V rámci oddechu mezi Sandmanovskou sérii mi prisla vhod.

14.10.2022 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Mnohem lepsi nez prvni dil. Tady bylo hodne akce, hlavne ten trenink se mi libil, to jsem se i vickrat zasmala. Takova oddychovka.

12.10.2022 4 z 5

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

Precteno za tri dny. Libi se mi, jak zjistuji stale nove souvislosti a jak to ma autor promyslene. Mia je fakt krvezizniva, ale cekam, co vlastne bude dal, a jak to je s Temnyma. Nastesti mam vsechny dily, takze zadne dlouhe cekani neni potreba. Konec byl skvely, a tak doufam, ze v poslednim dile nezustanou zadne nezodpovezene otazky.

11.08.2022 5 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Vážně to skončilo takhle?! Jsem zvedava, jak dlouho se bude cekat na další knihu. Tentokrat tady bylo fakt hodně postav, které se mi trosku motali. Počteníčko skvele, žádné nudné části. Tohle se povedlo.

28.07.2022 4 z 5

Skaza Skaza Josephine Hart

Kniha bola svizna a fakt ma bavila. Sice som si na zaciatku musela trosku zvyknut na styl, ale potom som sa nemohla odtrhnut.

29.06.2022 4 z 5

Domina Domina L.S. Hilton

Oproti prvnímu dilu je tady min erotiky a vic detektivního žánru a thrilleru. Judita mi prijde hodně naivní, ale taky ji to dobre páli a dokáže si dat veci dohromady. Tesim se na zakončení. Příjemná oddychovka.

27.06.2022 3 z 5

Maestra Maestra L.S. Hilton

Ctu podruhé, protoze po pravdě uz si první dva díly moc nepamatuju. Ted uz me nesokuje kniha jak u prvního čtení. Vím, co mam cekat. Je to nerealni ale mne to docela baví. A hlavne chci vědět, jak to dopadne.

26.06.2022 3 z 5

Tanec v ohni Tanec v ohni Graham Masterton

Tak nejak jsem rada, ze jsem to docetla. Conor mi z nějakého důvodu není úplně sympaticky. Tohle vyšetřování bylo taky zajímavé, některé rozhodnutí Katie se mi nelibili. Celkove hodnotím sérii pozitivně.

24.06.2022 4 z 5

Pro svět mrtví Pro svět mrtví Graham Masterton

Musim říct, ze osobní život Katie mne uz fakt zacina rozčilovat. Tenhle dil byl brutální, jednak ty psi a zápasy a vsechno okolo toho a druhé absolutně nechutný lekar, zmrzacujici lidi. Kniha je ctiva, jako všechny díly téhle série.

05.06.2022 4 z 5

Alfa a omega Alfa a omega Joe Hill (p)

Ten závěr byl epickej!!! Uzasna série. Fakt smekám nad autorama. Poslední dil byl plný akce. Tak jsem zvedava na další pokračování. Určitě doporučuji, nemohla jsem se odtrhnout.

31.05.2022 5 z 5

Časohrátky Časohrátky Joe Hill (p)

Wow wow wow. Temer cela kniha se odehrava v minulosti a konecne zjistujeme, co se vlastne stalo. Jen mne mrzi, ze Lukova prezdivka je ted Finta a ne Kulisak, to mne dost matlo. Tesim se na zaver pribehu. Je to fakt skvele.

31.05.2022 5 z 5