Thunder02 Thunder02 komentáře u knih

Kosmičtí Avengers Kosmičtí Avengers Brian Michael Bendis

Začátek byl skvělý, autor dokonale zařídil aby jste se dokázali cítit s hlavními postavami a i barvy dávali parádní atmosféru. Po půlce knihy mi ale přišlo že se na vše moc chvátalo, nic se dlouze nerozepisovslo a hlavní prioritou se staly hlášky, což je škoda. Nicméně čtivo dobré a jistě koupím zbylé díly

20.12.2018 3 z 5

Hodný, zlý a ošklivý Hodný, zlý a ošklivý Brian Edmund Posehn

Úžasný komiks který ukazuje že i DP je opravdu tragická postava, líbilo se mi i to retro ze sedmdesátek

17.08.2018 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Fascinující a dehberoucí finále film je oproti tomuhle slabé kafe

02.08.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

více mě určitě oslovil film, kniha mi připadala že postrádá dramatické momenty ale možná to bylo tím že jsem z filmů věděl co bude následovat? Neklamalo, nepřekvapilo ale doporučit mohu

02.08.2018 4 z 5

Bylo to divné, takové meh...
už je toho prostě moc a je jen na Rowlingové a spol. jestli si to přiznají

Harry Potter: Filmová kouzla Harry Potter: Filmová kouzla Brian Sibley

Pro fandy HP naprostý ideál

Zlatí hoši - Nagano Zlatí hoši - Nagano Vítězslav Zlatohlavý

Vždy když čtu tuto knihu jsem hrdý že jsem Čech :-)

Fantom ulice Fantom ulice Ian Livingstone

Vaším cílem je dojet do vzdálené ropné rafinérie San Anglo a vrátit vám ukradený benzín. Když už se zdá že to máte v kapse zjistí že to není tak ůplně pravda takže případná smrt vždy naštve, dobrý Gamebook s dobrou novinkou v listěně ,,velepšení auta"

Černokněžníkova krypta Černokněžníkova krypta Ian Livingstone

Je bohužel vidět že to dělá Livingstone který Jacksnovi nezasá ani po kotníky. Úvod i nápad nádhera, provedení vcelku zklamání

02.08.2018 2 z 5

Vesmírný zabiják Vesmírný zabiják Steve Jackson

Není to úplně můj šálek kávy tento díl FF ale musím nechat že byl zábavný s velkým výběrem zbraní

Pekelný dům Pekelný dům Steve Jackson

Tak tohle je luxus jackson se tady vyřádil absolutně ve všem co měl v hlavě a stvořil nejlepší díl z celé série FF který nikdo nikdy nedohraje za chvilku, klobouček dolů

Samurajův meč Samurajův meč Steve Jackson

Pro mě fantastický Gamebook s příběhem který mě velmi zaujal společně s Pekelným domem mam tyto FF 100% nejradši

Wolverine Wolverine Len Wein

Wolverina jsem před tím vůbec neznal respektive žádný komiks jsem s ním nikdy nečetl. A po přečtení prvního komiksu jsem se docela bál, tu old school kresbu nemusím a ani mě to nebavilo a začít číst ,,Hon na Mistique" se mi nechtělo. Pravda ale je, že tento komiks mě bavil. Ano, kreslil to Ron Garney ten má hodně specifickou kresbu, mě se líbí ale vím že spoustě lidem ne. Jinak stylem mi to trochu přišlo napsané jako Zámek a klíč jednou čteme současnost pak trochu minulosti...
Příběh byl jednoduchý i jednoduše napsaný v tom je to možná trochu odfláklé ale jinak mě to moc bavilo a za hodinku a něco jsem to měl přečtené a mám z toho dobrý pocit, jen škoda, že to je tak tenké no :/ Určitě to tedy není nejhorší NHM a pokud budete mít možnost, dejte tomu šanci!

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Příběh který by v pohodě napsal 13-ti letý kluk či holka. Strašně jednoduchý příběh strašně okecávaný aby to bylo co nejdelší. Líbili se mi autorovo popisy situací a starce toť vše...

Když Duben přichází Když Duben přichází Jaroslav Foglar

Klasická Foglarovka o dospívání. Zní to jednoduše ale je to napsané pěkně :-) tohle byly ještě staré dobré Foglarovky...

02.08.2018 4 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Je to suprová kniha! Rovnou se skočí do děje ve kterém je stručně vysvětlena 2.sv z pohledu vojáka i po psychické stránce. Po přečtení této knihy si ještě více uvědomuju jaké mám štěstí, že jsem se v té době nenarodil !

02.08.2018 4 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Orwell byl jedním z těch lidí co se svůj názor nestydí publikovat a stvořil bohužel přesnou zvířecí kopii totalitního režimu. Líbilo se mi že každé zvíře něco představovalo, ovce byli občané země, farmář klasický kapitalista, kůň dělníci. Kniha měla bohužel snadno předvídatelný děj a proto se mi to úplně nečetlo jedním dechem, mám rád hodně zvratů, nečekaných momentů aby mě to nutilo číst dál. To tato kniha bohužel nesplnila a proto jí nemohu dát 5* ale 4* s ,,odřenýma ušima"

Závrať: Povídky s napětím Závrať: Povídky s napětím * antologie

Nevím moc co si o tom myslet. Jedny povídky jsou skvělé, další strašné...

01.08.2018 3 z 5

Strach nad Bobří řekou Strach nad Bobří řekou Jaroslav Foglar

Příšerné pokračování Hochů od bobří řeky ! je vidět, že Foglarovi asi docházeli nápady, ne, to mě opravdu neoslovilo!

01.08.2018 2 z 5

Devadesátka pokračuje Devadesátka pokračuje Jaroslav Foglar

Zajímavé pokračování Pod junáckou vlajkou. Jasně není to ono, Mirkův osobní život mě též nechytl ale tak nějak mě to od poloviny knihy dostalo do té supr nálady no a vše hodně zachraňoval Alvarez!

01.08.2018 4 z 5