Vesmírný zabiják

Nad tvou domovskou planetou se vznáší mohutný trup kosmické lodi Vandervecken. Na její palubě plánuje bláznivý vědec Cyrus hrůzný experiment, jehož cílem má být váš svět; experiment, který zničí vše živé a zanechá po sobě jen ohyzdné mutanty. Ty jsi zabiják a tvým úkolem je zastavit ho – dřív než bude pozdě!

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41154/vesmirny-zabijak-41154.jpg 3.133

Fighting fantasy 12.

Dobrodružné, Sci-fi, Gamebook
Vydáno, Perseus

Space Assassin, 1985

Kniha Vesmírný zabiják

fifa51
14.10.2020

Říká se, že Nebeský lord, ale podle mě je nejhorší FF gamebook Zabiják :-). Možná je to ale tím, že k opáčku Lorda jsem se ještě nedostal. Až tak nastane, třeba svůj názor ještě zreviduji :-). Vesmírňáka jsem bez problémů prošel snad za dvacet minut. Působí na mě jako nějaká zkušební alfa verze jakéhosi enginu, do kterého je randomně nalit jakýsi zámotek příběhu, aby se neřeklo. Výsledkem je povšechně nevýrazné a ničím neoslovující "dobrodružství", ze kterého čiší šitost horkou jehlou.

Thunder02
02.08.2018

Není to úplně můj šálek kávy tento díl FF ale musím nechat že byl zábavný s velkým výběrem zbraní

pusheko
10.05.2017

2. sci-fi počin, tentokrát v režii obou tvůrců. Naprosto skvělý gamebook a oproti Raketoplánu poutníku také zábavný. Je zde skvělý systém soubojů zbraněmi, zároveň máte ochranný oblek. Nacházíte se na kosmické lodi Vandervecken, kterou procházíte a hledáte Cyruse, aby jste jel pohnali před spravedlnost. Knihu jsem dohrál na poprvé a přišlo mi to škoda, protože jsme během listování viděl, že se zde nachází spousta hlavolamů a zvláštních soubojových módů, takže určitě stojí za to si dělat mapu a zároveň si knížku zahrát několikrát, aby jste využili její maximální potenciál.

Hudis
02.04.2012

Je to kniha, kde čtenář přečte určitý úsek a rozhodne se jak bude pokračovat a zvolí knihu. Nevím, jak se tomuhle stylu říká. Kniha mě moc nebavila... možná to bylo tím, že sem to nepochopil:)