Fantom ulice

Po zdecimování smrtícím virem zbyla ze světa, který jsi znal, jen divoká pustina. Život je plný nebezpečí a neplatí zde žádné zákony. Ti, co přežili, buď žijí v hrstce opevněných měst, nebo projíždějí krajinou jako bandité. Tvým úkolem je projet divočinou do vzdálené ropné rafinérie v San Anglo a přivézt zpět do tvého mírumilovného města New Hope životně důležitý náklad. Dokonce i ve vyzbrojeném Dodge Interceptoru, který jsi dostal, bude tvá cesta divoká a nebezpečná. Dokážeš přežít?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25548/fantom-ulice-25548.jpg 3.656

Fighting fantasy 13.

Literatura světová, Sci-fi, Gamebook
Vydáno, Perseus

Freeway Fighter, 1985

Kniha Fantom ulice

YorikB
27.10.2020

Velké zklamání. Atraktivní prostředí, ale chybí pořádný příběh. V podstatě se jedná jenom o sérii náhodných setkání.

Vládnoucím angličtinou daleko spíš doporučuji sérii od Joe Devera z podobného postapo prostředí Freeway Warrior.

K dispozici online nebo ke stažení na https://www.projectaon.org/en/Main/Books

Thunder02
02.08.2018

Vaším cílem je dojet do vzdálené ropné rafinérie San Anglo a vrátit vám ukradený benzín. Když už se zdá že to máte v kapse zjistí že to není tak ůplně pravda takže případná smrt vždy naštve, dobrý Gamebook s dobrou novinkou v listěně ,,velepšení auta"

Kopretina
15.05.2017

Za mě: paráda, četli jsme se synem několikrát, až jsme zvítězili. Fakt mě to bavilo; byl to první gamebook, na který jsem narazila. To se hned vrhnu na další!

pusheko
14.05.2017

3. sci-fi, jeden z nejlepších počinů Livingstone. Srovnání s Mad Max zcela bez pochyby. Vaším cílem je dojet do vzdálené ropné rafinérie San Anglo a dovézt nazpět benzín.
Divoká jízda plná honiček a soubojů vozidel, střelby a pěstních zápasů v postapokalyptickém světě bez zákona. Rozšířená průvodní listina obsahuje vybavení auta. Struktura spočívá v tom co nejméně odbočovat na jih a pročesávat okolí a hledat benzin, aby jste do rafinérie dojeli. A až tam dojedete, čeká na Vás ještě závěrečný souboj. Gamebook jsme dohrál na 3. pokus, než jsem našel správnou cestu s patřičným vybavením a místy s benzinem. Zábavné, akční, šílené. Jako ten Mad Max :)

Cryptkeeper
20.09.2015

Parádně bláznivý gamebook,zasazený do postapokalyptického světa.