Samurajův meč

Hachiman je ve velkém nebezpečí. Šógunova vláda se hroutí. bandité se volně potulují zemí a podél hranic se začínají potloukat barbarské tlupy. To vše proto, že byl ukraden šógunův nejmocnější meč, Dai-Katana. TY jsi šogunův šampion, mladý samuraj. Tvým posláním je získat tento kouzelný meč z rukou Ikirua, pána stínů, z hlubin Jámy démonů. Dvě kostky, tužka a guma je vše, co potřebuješ. Máš na výběr válečnická umění, která ovlivní výsledky tvých soubojů. Můžeš získat i ztratit body CTI. TY se rozhodneš, kterou cestou jít, jaká nebezpečí přijmout a s jakými netvory bojovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/41159/samurajuv-mec-41159.jpg 3.931

Fighting fantasy (20.)

Sword of the Samurai (1995)

Dobrodružné, Fantasy, Gamebook
Vydáno:, Perseus

Kniha Samurajův meč

Thunder02
02.08.2018

Pro mě fantastický Gamebook s příběhem který mě velmi zaujal společně s Pekelným domem mam tyto FF 100% nejradši

Standa Šebek
04.09.2013

Hrdinou jsi ty! Gamebooky jsem jako malý fantasák miloval - jde vlastně o knihy, kde vývoj příběhu do určité míry ovlivňujete svým rozhodováním (kniha vám dá na výběr, jak se v určité situaci zachováte a podle toho si nalistujete příslušnou stranu, kde bude děj na základě vaší volby pokračovat), v knize můžete při špatné volbě umřít, stejně jako například když vám dojde jídlo nebo při souboji, který probíhá házením kostek.
Samurajův meč byl můj nejoblíbenější.

KubaKJ
26.08.2012

Jedna z herních knih od těchto dvou autorů. Čtenář a zároveň hráč je vtažen do světa démonů a samurajských válečníků a je jen na něm, jestli v tomto drsném a nebezpečném světě přežije.

gamebooky

Autoři knihy