Samurajův meč

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hachiman je ve velkém nebezpečí. Šógunova vláda se hroutí. bandité se volně potulují zemí a podél hranic se začínají potloukat barbarské tlupy. To vše proto, že byl ukraden šógunův nejmocnější meč, Dai-Katana. TY jsi šogunův šampion, mladý samuraj. Tvým posláním je získat tento kouzelný meč z rukou Ikirua, pána stínů, z hlubin Jámy démonů. Dvě kostky, tužka a guma je vše, co potřebuješ. Máš na výběr válečnická umění, která ovlivní výsledky tvých soubojů. Můžeš získat i ztratit body CTI. TY se rozhodneš, kterou cestou jít, jaká nebezpečí přijmout a s jakými netvory bojovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41159/samurajuv-mec-41159.jpg 3.834
Série

Fighting fantasy 20.

Žánr
Dobrodružné, Fantasy, Gamebook
Vydáno, Perseus
Orig. název

Sword of the Samurai, 1986

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Samurajův meč

Přidat komentář
Richisa
19.04.2020

Vrátila jsem se do dětství - krása. Příběh se mi líbil, asi 100x jsem umřela, než se mi podařilo ho projít... Všechny příšery zde mají vysoké umění boje, a chce to hodně velké štěstí s kostkami jinak vás může zabít zcela kdokoli... Při množství soubojů, které zde je, je pak kniha jen pro trpělivé :)))

Thunder02
02.08.2018

Pro mě fantastický Gamebook s příběhem který mě velmi zaujal společně s Pekelným domem mam tyto FF 100% nejradši


Standa Šebek
04.09.2013

Hrdinou jsi ty! Gamebooky jsem jako malý fantasák miloval - jde vlastně o knihy, kde vývoj příběhu do určité míry ovlivňujete svým rozhodováním (kniha vám dá na výběr, jak se v určité situaci zachováte a podle toho si nalistujete příslušnou stranu, kde bude děj na základě vaší volby pokračovat), v knize můžete při špatné volbě umřít, stejně jako například když vám dojde jídlo nebo při souboji, který probíhá házením kostek.
Samurajův meč byl můj nejoblíbenější.

KubaKJ
26.08.2012

Jedna z herních knih od těchto dvou autorů. Čtenář a zároveň hráč je vtažen do světa démonů a samurajských válečníků a je jen na něm, jestli v tomto drsném a nebezpečném světě přežije.

Štítky

gamebooky

Autoři knihy

Steve Jackson
britská, 1952
Ian Livingstone
anglická, 1949
Jamie Thomson
britská, 1958

Podobné knihy

Kniha Samurajův meč je v

Přečtených58x
Doporučených1x
Knihotéce36x
Chystám se číst7x
Chci si koupit3x
dalších seznamech1x