Thromulus Thromulus komentáře u knih

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Kniha nebyla špatná, prostě takové pohádky.

28.02.2018 4 z 5

Noc trifidů Noc trifidů Simon Clark

Kniha byla napínavá, moc jsem si ji užil.

28.02.2018 5 z 5

Poslední jednorožec Poslední jednorožec Peter S. Beagle (p)

Čekal jsem, že to bude lepší a zajímavější kniha. Na můj vkus tam bylo až moc popisu, přirovnání a vůbec literárních obratů.
Nicméně za půlkou knihy se to trošku ustálilo a přes počáteční nechuť jsem tuto knihu dočetl.

20.02.2018 2 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Kniha byla parádní, srozumitelně napsaná a poutavá. Problém byl jen ze začátku z důvodu skákání mezi velkým množstvím měst, ale na to si člověk po nějaké době zvykne. Takže knihu rozhodně doporučuji. Nebojte se začátku, děj vás po chvíli vtáhne.

10.02.2018 5 z 5

Náměsíčník Náměsíčník Robert Muchamore

Opět parádní díl. Nejlepší z knihy byl začátek a závěr.

01.01.2018 4 z 5

Ze začátku jsem se u knihy i nasmál, ale později jsem se do dalšího čtení musel spíše nutit, abych knihu dočetl. Brzy mě tento styl humoru přestal bavit a kniha o 2 retardech mě nějak nenadchla.

28.12.2017 3 z 5

Naprosto úžasná kniha! Ze začátku jsem od knihy neměl naprosto žádné očekávání, ale knihou jsem byl velice mile překvapen. Kapitoly nejsou zbytečně dlouhé, obsah se dobře čte a a na každé stránce narazíme na něco vtipného.

21.12.2017 5 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Popisy v knize jsou pěkné, ale jinak byla kniha o ničem...jediných posledních pár stran za něco stálo.

15.12.2017 2 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Ze začátku jsem z knihy nebyl příliš nadšený, především kvůli stylu psaní. Ale příběh se pěkně probral, nabral otáčky a na konci čekalo překvapení.
Je to první kniha od Nesba, co jsem četl a jsem s ní ve výsledku spokojený.

07.12.2017 5 z 5

Nováček Bubáček píše deník Nováček Bubáček píše deník Jaroslav Foglar

Mě osobně se tedy kniha vůbec nelíbila. Zrovna něco takového bych od Foglara nečekal...

01.12.2017 2 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Ze začátku byla kniha dost smutná a líbila se mi, ale postupně mé nadšení z knihy opadalo. Sem tam se ale vyskytla nějaká ta zajímavá situace, která člověka dokázala rozveselit/rozesmutnit. Sice obvykle tento typ knih nečtu, ale z knihy zklamaný nejsem, byla fajn.

22.11.2017 4 z 5

Návrat do Del Návrat do Del Emily Rodda (p)

Oproti předchozím dílům příjemná změna. Konečně kniha nebyla jen o cestování a souboji s bossem na konci. Děj se věnoval hlavní linii od začátku až do konce a stále se něco dělo, takže rozhodně krok správným směrem.

12.11.2017 5 z 5

Údolí ztracených Údolí ztracených Emily Rodda (p)

Oproti jiným dílům bylo fajn, že při utkání s pánem Údolí nepřišel boj ukončený náhodou, ale byly prověřeny přímo schopnosti dobrodruhů.

12.11.2017 4 z 5

Pád Pád Robert Muchamore

Tento díl je hned po Vězení druhý nejlepší z celé série! Rozhodně stojí za přečtení.

03.07.2017 5 z 5

Zvíře Zvíře Robert Muchamore

Škoda, že se akční děj rozjel až ke konci knihy. Ale i tak dobrá kniha.

28.06.2017 4 z 5

Šílenství Šílenství Robert Muchamore

Série Cherub je celkově úžasná, ale tento díl byl na můj vkus slabší. Cherubovský spád to dostalo až na konci. Možná je to teda tím, že moc nemusím věřící a po přečtení této knihy asi nebudu mít o nic víc.

15.06.2017 3 z 5

Pravda Pravda Robert Muchamore

Opět velice podařený díl Cherubu, tato série zkrátka nemá chybu

08.06.2017 5 z 5

Třída A Třída A Robert Muchamore

Výtečná kniha jako vždy. Ještě jsem nezažil, aby mě série Cherub zklamala

06.06.2017 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Konec knihy se mi moc líbil. Nejprve trošku skličující, ale pak se vše napravilo...
Jinak kniha samá měla zajímavý příběh, nicméně tam mnoho věcí bylo značně zjednodušeno, a tak to nebylo ono. Hlavně kvůli počtům všemožných stvůr a podivných. Hrdinové Akrem propluli jak v pohádce i přesto, že to byla hlavní základna stvůr...
Takže kniha dobrá, ale z celé série se mi nejvíc líbil hlavně první díl, kde šlo o postupné odhalování podivných.

01.06.2017 4 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Kniha byla opět zajímavá, ale je to stejné jako u ostatních knih na pokračování...trochu mi to svým způsobem připomnělo sérii Podzemí, nebo HP...příběh začíná být temnější a přeplácanější... i tak to byla dobrá kniha a jsme zvědav na poslední díl

30.05.2017 4 z 5