Náměsíčník

Náměsíčník https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75237/mid_cherub-namesicnik-BoQ-75237.jpg 5 157 11

Cherub série

Tentokrát se agenti CHERUB zapojí do vyšetřování letecké katastrofy; nad Atlantikem se zřítí letadlo a zahyne přes tři sta lidí. Existuje podezření na teroristický útok, ale práce vyšetřovacího týmu je bezvýsledná – až do okamžiku, kdy na horkou linku zavolá domácím násilím ztýraný dvanáctiletý chlapec a prozradí svoje podezření. Není však jisté, že to je stopa, zvlášť když se ukáže, že chlapec není zrovna důvěryhodný typ. Pravdu můžou zjistit jen agenti z CHERUB, jednotky tajné služby složené z dětí. Jsou to špičkově vycvičení profesionálové s jednou obrovskou výhodou: dospělé nikdy ani ve snu nenapadne, že je špehují děti. Pro oficiální místa tyto děti neexistují.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Romány
Vydáno: , BB art

The Sleepwalker , 2008

Hanncha
23.05.2022 3 z 5

Celá série je pro mě srdeční záležitost. Doporučuji!

Thromulus
01.01.2018 4 z 5

Opět parádní díl. Nejlepší z knihy byl začátek a závěr.

anibeni
03.09.2017 5 z 5

Výborný díl s velmi dramatickým začátkem...

Karnager
12.07.2015 4 z 5

Tentokrát s Jamesem ve vedlejší roli..pro mě trochu méně napínavé (asi jsem se namlsal při čtení Pádu :) takže za 4..dal bych půl hvězdy navíc za závěr ale..

Jack Bauer
14.05.2014 5 z 5

Série Cherub patří k nejlepším dětským knihám, hezky se čtou až lituji, že mi není -náct.

hrabenka
24.07.2013 5 z 5

Pěkné,strhující,čtivé,ani chvilku jsme se nenudila.

Jamessi
21.06.2013 5 z 5

Jeden z nejlepších dílů CHERUB - Neli nejlepší!!

MagdalenaHalow
27.05.2013 4 z 5

Může obsahovat spoilery.
Pro mě jeden ze slabších dílů CHERUB. Prostě mi vadí, když je knížka o někom jiném, než o hlavní postavě, takže mi chyběl James jako agent na misi. Je ale pravda, že bylo zajímavé dozvědět se, co agenti dělají, když zrovna na misi nejsou.

bibi.r
28.11.2012 5 z 5

Musím se svěřit, že jsem to obrečela, když se to letadlo zřítilo. Jak tam chlapec psal vzkaz tátovi a kdo se z toho chlapce nakonec vyklubal.

sima275
18.11.2011 5 z 5

Zatím nejlepší díl ze série CHERUB. Tuhle knihu jsem doslova hltal a měl jsem ji přečtenou asi za den. Nechybí ji akce, ani trocha humoru. Super 100%

Marfis
09.06.2011 3 z 5

Chtěl bych se zeptat,jestli někdo neví,kdy výjde Další díl CHERUB?

Robert Muchamore
britská, 1972