Nováček Bubáček píše deník

Hlavním hrdinou a vypravěčem humorných příběhů je tlouštík a skautský nováček Vodomil přezdívaný Bubáček. Je to vyložený smolař a svými lapáliemi především obveseluje hochy na táboře. Tyto vesměs unikátní příběhy si ale pečlivě zapisuje do svého táborového deníku.
1. samostatné vydání

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32029/novacek-bubacek-pise.jpg 4.173
Dobrodružné, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno:, Šebek-Pospíšil

Thromulus
01.12.2017

Mě osobně se tedy kniha vůbec nelíbila. Zrovna něco takového bych od Foglara nečekal...

Makoves
21.10.2017

Rád jsem si knížku přečetl znova. Stejně jako před lety pobavila.

pepa4081
16.05.2017

Kniha vymyšlených humorných příhod jednoho takytáborníka. Mne to moc nenadchlo.

reader.007
22.09.2016

Nevím, kde tady kniha přišla k "dobrodružnému" žánru, protože je to neředěná a na jinak správňáckého až upjatého Foglara úplně netypická sranda, kterou miluje celá naše rodina. Kdykoliv u nás vyvstane dilema, co sebou vzít když bude třeba jen chvilička na předčítání (na dece, lavičce, šutru... prostě kdekoliv), jsou ředkvičkové a exkurzní trampoty Vodomila Bubáčka první na seznamu.

ajsigirl
09.02.2016

64 stranná fantazie vtipu!!! Neuvěřila bych že ji napsal pan Foglar. Četla jsem celou jeho knihotéku, ale toto je uplně jiné dílo než ostatní. Jde o Bubáčka malého tlustého chlapce, který ikdyž se snaží vvždycky to dopadne špatně. Při jeho hraní snažení nebo i lenošení se vždy stane příhoda, která vvás chytně za břicho. Slova které autor vybral na popis jsou pro něj nezvyklá a o to zajímavější čtení to je. První kniha u které jsem se tak moc moc nasmála. DOPORUČUJI NAPROSTO VŠEM!!!

knihomilka
19.08.2013

Premrštené a prehnané síce, ale pre mňa super, mne to nevadilo, od začiatku do konca každá veta humorná.

triatlet
01.02.2011

Když se tak zamyslím... pokud by Vodomil nezmiňoval, že ho vedoucí Jestřáb nemá rád, asi bych autora této svérázné skautské postavy nepoznal.

Senza Jenka

Taková, zdá se mi netypická ptákovinka.

Jaroslav Foglar

Jaroslav Foglar