Pravda

Pravda https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15179/cherub-pravda-15179.jpg 4 210 15

Cherub série

Drobní zločinci dokážou v místním měřítku škodit stejně jako mezinárodní mafie. Kšeftař a podvodník bez skrupulí si ve svém rajonu připadá jako král. Je neprůstřelný, neohrožuje ho ani konkurence, ani úplatná policie. A má rád svou rodinu, především svoje děti. Chová se vlídně k jejich kamarádům. Vlídně – jako král k poddaným. James Adams dostane v podstatě stejný úkol jako vždy: spřátelit se s dětmi a rodinou cílové osoby a získat o ní informace, které se policii sehnat nedaří. Měla to být vlastně odpočinková mise s nejnižším stupněm důležitosti. Postupně se zvrtla ve vyšetřování odporného zločinu... Agenti CHERUB jsou ve věku deset až sedmnáct let. Žijí ve skutečném světě. Podklouznou pod radary dospělých a získávají informace, jež zločince a teroristy posílají do vězení.... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , BB art

The Killing , 2005

Hanncha
23.05.2022 4 z 5

Celá série je pro mě srdeční záležitost. Doporučuji!

KajkaMicinka
23.04.2021 5 z 5

opět, nádherná knížka

Zouhee
27.07.2020 1 z 5

No tak jo... Spletla jsem se, a tuhle knihu četla bez předběžného kouknutí sem. Ale poctivě jsem dočetla, a bohužel ani s ohledem na to, že je kniha pravděpodobně! určena mladším čtenářům, nemohu hodnotit lépe. Děj je opravdu jednoduchý, postavy bez hloubky, humor nula, napětí prd, jazykové libůstky absolutně žádné. Prostě slabé. S naprosto poctivým rozhodnutím by se mi to nelíbilo ani kdybych byla mladší. Je to prostě plytké.

kyticka152
06.03.2020 4 z 5

Tento díl se mi opět moc líbil. Děj je jednodušší, ale stejně jsem byla zvědavá, jak se vše vlastně odhalí. Baví mě číst o Jamesových trablech a výhrách. Ráda si přečtu další díl. Doporučuji k přečtení!

Thromulus
08.06.2017 5 z 5

Opět velice podařený díl Cherubu, tato série zkrátka nemá chybu

adelinka
28.02.2017 5 z 5

Aj táto časť nesklamala, ďalšia misia bola tiež zaujímavá.....

kyklop123
06.03.2016 4 z 5

Pořád fajn čtení, ale za mě jeden z těch slabších dílu, bohužel... Nicméně furt sem to přečet asi za dva dny, tak pohodka a rozhodně se člověk nenudí :).

anibeni
13.03.2014 4 z 5

Opět skvělé čtení, Cherub si mě získal, ale musím uznat, že tento čtvrtý díl byl slabší než díly předešlé, které opravdu neměly chybu... proto dávám o hvězdičku míň..

Leslie739
19.09.2013 5 z 5

Opět skvělé a napínavé pokračování. Čte se jedním dechem.

AjťačkaTýnka
29.08.2013 5 z 5

Bezvadná kniha s bezvadným dějem.
Prostě kdo si nepřečte, jako by nebyl :)

Jack Bauer
28.12.2012 3 z 5

Jednoduchý příběh pro -náctileté, který se velmi dobře čte, ale po dočtení už si na něj nevzpomenu.

~.Lucy.~
22.11.2012 3 z 5

Skvělá kniha, jako všechny Cherubovské.. Ale podle mě, byl tento díl nejslabší ...

Horxus
01.06.2012 5 z 5

Píšu to již po třetí: cherub je perfektní! Žádný plytký děj o upírech a zamilovaných slečinkách, v téhle knize je akce. Uznávám, že prostřední část je jemně nudná a nápadně se podobá druhému dílu, ale začátek a konec byl skvělý. Nemůžu se dočkat až si přečtu pátý díl!

kmenicka
27.02.2012 5 z 5

V žádném případě nic proti vám, ale mladším to kliďánko může vystačit.

Ekei
30.11.-0001 2 z 5

Kniha o 13/14 letých superagentech je očividně určena mladšímu čtenáři, to však stejně neomlouvá plytký děj, nezajímavé a bezkrevné postavy. 2 hvězdy.

Robert Muchamore
britská, 1972