TessaJean TessaJean komentáře u knih

Falešný třpyt Falešný třpyt Virginia Cleo Andrews

Jsem nadsena. Zatim nejlepsi dil co jsem cetla.. uvidime jake bude pokracovani....

01.10.2016 5 z 5

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Neuvěřitelná kniha, možná ještě napínavější jak její předchozí díl sběratel očí :) Sebastian Fitzek zkrátka nikdy nezklame.

14.05.2016 5 z 5

Slepý instinkt Slepý instinkt Andreas Winkelmann

Precteno za dva dny!! Uzasna, nepopsatelna kniha, ktera vas nepusti do sameho konce. :)

08.05.2016 5 z 5

Rubínová záře Rubínová záře Virginia Cleo Andrews

Tato autorka píše tak dokonale čtivě, že sama sama jsem se divila, s jakou rychlostí obracím strany.
Pěkná knížka, pro mě taková oddychovka. Do druhého dílu se určitě pustím :))

10.10.2015 4 z 5

Už se nikdy nevrátí Už se nikdy nevrátí Hans Koppel

Kniha pro mě byla naprostým zklamáním! To co jsem od ní čekala se nedalo srovnávat s tím co jsem četla. Ke konci byl děj o něco napínavější, ale stejně jsem se nemohla dočkat až knihu konečně dočtu a budu to mít za sebou. Podle mě je to téma, které mělo být více propracované.

22.08.2015 2 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Jako všechny knihy od Kateřiny Petrusové byla tahle naprosto úžasná. Bavila mě opět od začátku až do konce a chvílemi se mi až tajil dech. Myslím, že autorka umí skvěle zatáhnout čtenáře do děje, a tudíž jsem příběh doslova prožívala spolu s hlavními hrdiny. Do děje jsem byla totálně zažraná! Knihu i autorku můžu jedině doporučit.. ani potřetí mě nezklamala.

15.07.2015 5 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Musím říct že kniha je opravdu napínavá a nemohla jsem přestat číst, stejně jako u prvního dílu. Je však ale pravda, že tento díl byl o něco slabší, než ten předchozí. Obzvlášť mi vadilo chování hlavní hrdinky, se kterou jsem v prvním dílu neměla problém. Ale jinak by mě zajímalo jak to bude dál tudíž si další díl asi koupím.

18.02.2015 4 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Při čtení jsem se musela nutit, abych knihu vůbec odložila. Obzvlášť ke konci jsem četla téměř neustále a bez dechu! Kniha je dokonale zpracovaná, smutná a plná zrady a zoufalství! Myslím že tento příběh mi z hlavy jen tak nevymizí a rozhodně si kupuji další díl. Doufám že ani ten mě nezklame! Jednoduše řečeno se tato kniha řadí k mým nejlepším, co jsem kdy četla!:)

01.02.2015 5 z 5

Tajemství noci Tajemství noci Dean Koontz

Všech 5 hvězdiček za dokonale napsanou knihu, plnou napětí a děsu! Knihu jsem začala číst okamžitě, jen co se mi dostala do rukou a opět mě nezklamala!

31.01.2015 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Musím dát všech pět hvězdiček za nádherně napsanou knihu. :) Opravdu jsem se od ní neodtrhla a jak jsem se bála že to bude až moc velká slaďárna tak příběh mě celkově opravdu potěšil. Po čtení všelijakých thrillerů jsem zase vzala do rukou knihu plnou lásky a očekávání!

20.01.2015 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Musím říct,že tohle byla první kniha,kterou jsem od autora četla, a taky první kniha při které jsem se rozbrečela :D Knižka byla pěkná,dobře se četla...prostě klasická romantika:) Sice já na tyhle slaďárny moc nejsem a dávám přednost spíše thrillerům, nebo hororům, kde to srčí napětím, ale kniha je pěkná, takže se dala číst :)

26.12.2014 3 z 5

Stále nezvěstná Stále nezvěstná Chevy Stevens (p)

Tak tato kniha je doslova bomba! Měla jsem jí přečtenou celkem rychle a můžu říct, že mě vůbec nepustila.Věčně jsem jí měla v ruce, až jsem litovala že jí mám tak brzo přečtenou.Velmi napínavá kniha! Mám jí už doma a řadím ji mezi mé nejoblíbenější.:) Doporučuji!

24.12.2014 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Zvrácené dílo, které i tak dokáže upoutat.Po celou dobu čtení jsem naléhavě potřebovala vědět kdo je vrah a konec mě opravdu překvapil.Sice už to pro mě není tak silné jako Temné kouty, ale i tak si tato kniha zaslouží velké ocenění.

24.12.2014 3 z 5

Host na večeři Host na večeři B. P. Walter

Moc dobře se mi to četlo, autor má velice dobrý styl psaní, který mně osobně velice vyhovoval. Děj byl svižný. Když bude možnost, ráda si přečtu i další jeho knihy.

16.04.2023 5 z 5

Auris Auris Vincent Kliesch

Z textu je znát, že to Fitzek nepsal, nicméně i tak jsem tam cítila jeho otisk. Uvidíme, co přinesou další díly...

28.12.2022 3 z 5

Esmeralda Esmeralda Delia Fiallo

Kniha je oproti telenovele mnohem svižnější a možná proto se i dobře čte. Nicméně serial byl v tomto ohledu lepší....vlastně jsem ji přečetla jen ze zajímavosti, abych mohla porovnat...

02.05.2021 3 z 5

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Mě to teda vůbec nebavilo. Jednu hvězdu přidávám za to, že kniha byla celkem čtivá a tím pádem jsem to měla rychleji za sebou. Příběh byl hodně předvídatelný, velice nereálný a za mě celkem dětinský. Před pár lety bych možná ještě hodnotila jinak. Občas jsem chování hlavních hrdinů vůbec nechápala....

30.01.2021 1 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Příběh mě tak do půlky knihy vůbec nebavil... spoustu věcí jsem moc nechápala. Od půlky se to ale rozjelo takovým způsobem, že jsem jen stěží knihu odkládala. Najednou začalo všechno dávat svůj smysl a zápletka byla taky moc zajímavá až mi z té atmosféry bylo někdy nevolno. Nicméně konec jsem nečekala a překvapil mě. Jen si myslím, že je škoda tak jak to dopadlo, myslím že kdyby se autor udržel v původní verzi bylo by to o moc lepší.

16.01.2021 4 z 5

Dům stínů Dům stínů Dean Koontz

Začátek a prostředek knihy mě hrozně moc bavil. Konec už mi přišel takový moc roztahaný a nudilo mě to... celkově to ale mělo nádech té temné atmosféry, kterou Koontz umí dokonale vystihnout.

05.06.2020 4 z 5

Setba minulosti Setba minulosti Virginia Cleo Andrews

Kniha se velice dobře čte. Jsem toho názoru, že nejlepší díly byly první dva.

16.03.2020 4 z 5