Terezinka890 Terezinka890 komentáře u knih

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

(SPOILER) Prostě bomba!

Upřímně jsem doufala a zároveň tušila, že to ona je tím následníkem trůnu Terrasenu. Jak mi ta autorka udělala radost!

Vrhám se na další díl!

13.04.2024 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Jako nemyslela jsem si, že by tato série mohla být ještě lepší než je. Předčilo mé očekávání. Miluju to! :D (ale samozřejmě je to jen můj názor ;))

10.06.2023 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Za mě úžasný příběh, který vyvolává nové a nové otázky. Přesně tohle miluju. Kdyby to šlo, dala bych této knize šest hvězd. ;)

11.04.2023 5 z 5

Ztracené příběhy Ztracené příběhy John Flanagan

První knížka, u které jsem neudržela slzy.

Děkuju, že mi autor vyplnil mezery v příběhu. :)

17.03.2023 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Nemám slov.
Možná jediné co bych vytkla je, že o třináctileté holce mluví jak o "dítěti". Řekla bych, že ve třinácti letech si nikdo o sobě nemyslí, že je "dítě". (Ale nu co. Třeba to bude tou sklenařskou zaostalostí života.)
Jinak jsem si knížku moc oblíbila. Rozhodně ji doporučuji všem! ;D

14.02.2023 5 z 5

Prolomení pečeti! Prolomení pečeti! Masaši Kišimoto

Naruto jsem viděla celé anime. Tento boj se mi obzvláště líbil proto jsem neodolala a koupila si mangu. Věřím že to nečtu naposledy! ;D

07.02.2023 5 z 5

Císař Nihon-džinu Císař Nihon-džinu John Flanagan

(SPOILER) Jsem tak šťastná z Willa a Alyss a Horáce a Evanlyn. Moc jim to přeju! :D

21.01.2023 5 z 5

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Nádherný příběh. U téhle knížky jsem se nenudila. :) Moc děkuji sestře, od které jsem tuto knihu dostala.
Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

08.01.2023 5 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Ano, Magisterium je do značné míry inspirováno Herrym Potterem, ale tato kniha je 10x lepší než HP.
Za mě je HP už moc "profláklý". Možná to ale taky bude tím, že jsem viděla nejdřív film a pak četla knihu.
Rozhodně doporučuju lidem, kteří nechtějí číst Herryho Pottera, ale i tak mají zájem prozkoumat magickou školu plnou záhadných chodeb.

31.12.2022 5 z 5

Tajemství děsivého deníku Tajemství děsivého deníku Vítězslav Welsch

Celkově pěkná a zajímavá knížka. Ale...

První třetina se mi nezdála tak zábavná. Často jsem se přistihla u toho, že myslím na něco jiného a nesoustředím se na text, proto jsem ho občas musela číst znovu, abych věděla o čem čtu.

Druhá třetina už nebyla tak špatná, někdy nějaká ta akce, ale i tak to nebyl nějaký zázrak.

Kvůli prvním dvou třetinám jsem knížku četla celkem dlouho.

V poslední třetině to bylo už zajímavější, více akce.

Velký plus pro konečnou "bitvu". Nebylo to takový to šup, šup ať už je knížka u konce. Prostě a jednoduše nechybělo nějaké to napětí a pár překážek. ;)

28.12.2022 3 z 5

Čtenářský diář 2023: Databazeknih.cz Čtenářský diář 2023: Databazeknih.cz Daniel Fiala

Krásně zpracovaný.

10.12.2022 4 z 5

Barva draků Barva draků R.A. Salvatore (p)

Já fantasy prostě zbožňuju.
Ať vás provází měsíční síla ! :D

01.11.2022 5 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

Já prostě miluju, když si Will s Haltem dělají legraci z Horáce. :D

23.10.2022 5 z 5

Králové Clonmelu Králové Clonmelu John Flanagan

(SPOILER) Byl zvláštní pocit přemýšlet o královi Ferrisovi jako o Haltovu devojčeti. I když to byl hlupák, tak mi bylo stejně líto, že zemřel. Ještě že korunu dostal jeho synovec Sean. ;)
Velký plus pro Willa v jeho lukostřeleckém umění, ten nikdy neomrzí. :)

12.10.2022 5 z 5

Obléhání Macindawu Obléhání Macindawu John Flanagan

Já k této sérii nemám co říct. :D

14.09.2022 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

K této knížce mě dokopal taťka a asi dobře udělal. Příběh mě celkem zaujal. Dobře se četl. :)

25.07.2022 4 z 5

Čaroděj na severu Čaroděj na severu John Flanagan

Další naprosto úžasné dění v království Araluenu! :D

13.07.2022 5 z 5

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Další naprosto skvělé pokračování Hraničářova učně. :D

08.07.2022 5 z 5

V zajetí přísahy V zajetí přísahy Tanya Stewner

(SPOILER) WOW! Další super pokračování Aley dívky moře.

Už na obalu knihy si lze všimnout něčeho nového, něčeho na Lennoxových rukách. Začala jsem si říkat, že by konečně..... Byla jsem opravdu nadšená, že tomu tak opravdu je, že Lennox může přebývat pod vodou. ;)

Nemohu se dočkat na další díl. :D

28.06.2022 5 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Opět skvělé! Jsem moc ráda, že to tak dopadlo. :) Těším se na další díl!

24.06.2022 5 z 5