Tereyciiik Tereyciiik komentáře u knih

Panenka Panenka Joy Fielding

No zase krásné počtení. Po dlouhé době pěkná detektivka, s úžasným a nečekaným koncem. Moc sekl ku líbil vývoj postav. Pátrání po pravdě bylo vážně povedené. Joy prostě ví, jak na to!

08.10.2021 5 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Tracy Brogan

Kniha se mi celkem libila. Pobavila a neurazila. Posledních 100 stran jsem musela už dočíst na jeden zátah.
Dost mi ale vadilo, jak mluvila teticka. Místy to byl fakt děs a vtipné to nebylo, alespoň ne pro mě. Jinak konec pěkný, vtipný a předvídatelný, jako u každé romantické knížky.

01.10.2021 4 z 5

Anonymita Anonymita Arno Strobel

Perfektní čtení. Ursula je sama o sobě skvělá spisovatelka, ale kdyz se spoji s Arnem, je to to pravé.. Nemohla jsem se odtrhnout a stále číst. Dej, samotné činy nebo vyšetřování.. Do poledni chvíle jsem netušila, kdo za temi všemi brutálními činný může stát a to rozuzlení bylo fakt nečekaně.. A hlavní postavy jsem si taky oblíbila, i když bych je místy taky profackovala, ale nemůzou být perfektní, to by byla přeci nuda. Těším na na další společnou knihu.

20.09.2021 5 z 5

Prázdniny na moři Prázdniny na moři Katie Fforde

Klasicka romantika, u které po 50 stranách víte jak to odpadne, ale stejne to dočtete, at máte splněno, kdyz už jste si knihu pořídili. Každopádně, přečíst se to dá, pokud nechcete nad ničím moc dumat a přemýšlet.

06.09.2021 3 z 5

Břicho nestvůry Břicho nestvůry Louise Penny

Další topovka.. Jak to může už tak dlouho psát a mít stále tak brilantní nápady a stále co vymýšlet.. Vážně smekám klobouk.
Příběh jak jinak než v malebné kanadské vesničce a šarmantní inspektor v důchodu.. Výborná četba.

26.08.2021 5 z 5

Dlouhá cesta domů Dlouhá cesta domů Louise Penny

(SPOILER) První kniha z celé série, co byla o něco slabší, i když čtiva a krásně psaná jako předchozí, jen samotný příběh byl slabší. A ten konec? Proč? To se mi moc nelíbilo, vždy její knihy dopadli dobře a tentokrat... Hm, snad to další knihou nápravý. Ale předpokládám, že už napinavejsi nebudou, kdyz šel inspektor do vysluzby. No, nechám se ráda překvapit.

09.07.2021 4 z 5

Dobré úmysly Dobré úmysly Joy Fielding

Není to naše známá a dobrá Joy.. Myslete na to, až budete číst.
Mám z ní zvláštní pocit. Na jednu stranu mě to nebavilo, nuda, žádná akce ani napětí, jen prostě všední problémy všedního cloveka.
Na druhou stranu mě bavila a rozesmivala René, kvůli které jsem to dočetla.
Těším se na další, snad už zajímavější knihu.

18.06.2021 3 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Šlo to.. Čekala jsem ale mnohem víc, i když se to četlo krásně plynule a rychle. Námět a příběh se taky vydařil, ale prostě mi tam něco chybělo. Dokonce jsem i u této knihy uhodla konec a naprosty závěr mě "potěšil". Určitě jsem od ní četla lepší knihu jako třeba Nevítaný host. Ale určitě na ni nezanevřu a budu se těšit dal.

12.06.2021 4 z 5

Ulíbám tě k smrti Ulíbám tě k smrti Ellen Berg

Musím říct, že jsem zklamaná. Podle recenzí jsem se měla celou knihu smát a já měla nutkání tak 2x. Pro mě zatim nejslabší že všech jejích knih. Všechno mi to přišlo takové, rychle, uspěchané a nemožné.

10.06.2021 3 z 5

Kudy vchází světlo Kudy vchází světlo Louise Penny

Tak ty vo.e...Tohle byla ta něj kniha z celé série, co jsem zatím četla.. Poslední kapitoly jsem četla téměř bez dechu.
Je to vážně PANÍ spisovatelka. Jako konec naprosto perfektní, promyšlený a vytuněny, že to ani není možné. Prostě WOW!!!

16.05.2021 5 z 5

Krásné tajemství Krásné tajemství Louise Penny

Vážně? Příběh probíhající pouze v uzavřené komunitě mnichů a necelých 400 stran?
Ale ne, to ne, ne..
Ale jo, to jo, jo..
Funguje to naprosto perfektně a vyjde z toho úžasná, nervy drasajici kniha, že po dotčen jsem musela hned sáhnout po další.. Její otevřené konce miluji..

08.05.2021 5 z 5

Světelný klam Světelný klam Louise Penny

Nemám co dodat! Perfektní

28.04.2021 5 z 5

Pohřběte své mrtvé Pohřběte své mrtvé Louise Penny

Já už ani nevím, co mám k jejím knihám psát. Další skvělá knížka. Prostě brilantní čtení.. Vrhám se na další. Beavora s Ruth fakt miluju

21.04.2021 5 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Skončila jsem v půlce a velké zklamání. Poe vysokého hodnocení jsem se těšila a byla to spíš ztráta času. Moje první nedotčená knížka. Chápu, že někomu se líbí a jedině dobře, ale já v tom bohužel pro sebe nic nenašla. Škoda.

26.03.2021 1 z 5

Až ji uvidíš Až ji uvidíš Joy Fielding

Tuto autorku moc ráda čtu, píše skvělé. Tentokrát mi to ale přišlo průměrné. Celou dobu jsem čekala, co se bude dít. Konec byl dobrý, to urcite, ale do té doby se to celkem táhlo. Každopádně nezanevřu a vrham se na poslední z knížek.

20.03.2021 4 z 5

Artemis Artemis Andy Weir

Ale jo. Jak se píše níže, je to nesrovnatelně s Marťanem. Číst se to určitě dá, dokonce jsem se ke konci nemohla odtrhnout a byla jsem vážně zvedava, jak to celé dopadne. Naštěstí nebyla kniha moc dlouhá, takže nebyl prostor pro zbytečnosti a dej se celou dobu jen stupňoval a nikde to nevazlo.

12.03.2021 3 z 5

Vzorná chůva Vzorná chůva Sheryl Browne

(SPOILER) No, mám celkem smyšlené pocity. Na jednu stranu se mi líbil styl psaní, ale na druhou mi to strašně připomínalo film "Ruka na kolébce".
Knihu jsem přečetla velmi rychle, ale žádné napětí se tam nekonalo, jen zvědavost, jak a kdy se to vyklube.

01.03.2021 4 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha I. Spát v moři hvězd. Kniha I. Christopher Paolini

Páni.. Kniha byla vážně pěkná. Tedy, sozste věci jsem nerozuměla, vubec jsem nevěděla o co šlo, na druhou stranu příběh byl zajímavý, pěkně se četl a ubyhalo to rychle, i když tam vlastně moc akčních linek nebylo, stejně bylo co číst. V pár okamžicích, osloveních či názvech jsem zaznamenala přítomnost Eragona, ale bylo to potěšující si na něj znovu vzpomenout.

Každopádně se těším na pokračovací, protože ač nerada, musim přiznat, že bych si knihu potřebovala přečíst znovu, takže doufám, že druhá kniha mi tyto záhady vyjasni.

26.02.2021 5 z 5

Hladový duch Hladový duch Louise Penny

Další krásně napsana kniha. Jen mě trochu mrzelo, že byla místy zbytečně zdlouhavá a mimo hlavní děj. Každopádně se těším na další dilko. Knihovnička má určitě radost.

03.02.2021 4 z 5

Přeju si... tebe! Přeju si... tebe! Tracy Brogan

Pěkná, sentimentální oddechovka, přesně na tohle depresivní počasí. Přesně víte do čeho jdete, ale stejně je pěkné to číst a trochu za zasmát. Obě hlavní postavy jsou moc příjemné a krásně se s nimi prochází jejich příběhem.

22.01.2021 5 z 5