Temná.Maky Temná.Maky komentáře u knih

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

Musím říct, že tenhle díl se mi líbil asi ze všech nejvíce.Zvlášť ten konec.Tákový se nevidí!! Nemohla jsem se vubec odtrhnout a po dočtení jsem měla takový příjemný pocit z toho jak to celé skončilo.A to se mi sakra dlouho nestalo.Prostě tahle Alenka zabodovala:D
Doporučuju přečíst, protože ten kdo se nechá okrást o tenhle příběh příjde o hodně.

23.03.2016 5 z 5

Vikingova čarodějka Vikingova čarodějka Kelli A. Wilkins

Námět je dobrý, jinak nic moc. Přiznávám dobře se čte a utíka,ale to je skoro vše.Vztah Odarie a Rothgara mi přišel docela nerealný.Některé pasáže se mi líbily a utíkaly rychle a jiné byly uplný opak.Čekala jsem, že tam bude víc informací o zvycích vikingů a magii.Je to odpočinková kniha na jedno přečtení.

24.02.2016

Dračice Dračice Jan Hlávka

Musím říct, že tohle je dost dobrá kniha.Příběh s draky, čaroději a sjednaným manželstvím.S princem který si dělá co chce a jeho budoucí chotí.Co víc si přát?Kniha byla zábavná,krásně napsaná a hlavně bylo vidět jak se postavy pomalu mění.Což není tak časté a když ano,tak to stojí na houby.Oba dva příběhy se mi líbily a brala bych i nějaké pokračování.
Tuhle knihu doporučuji k přečtení.Budete se smát,divit,úžasně si odpočinete.

24.02.2016 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Celou knihu jsem přečetla za pár hodin. Celá tahle série je krásná a tenhle díl se mi zatím líbil nejvíce.Byly tu intriky,vztahy a další odhalení o hrdinčině minulosti a původu.Kniha se velmi dobře četla a já osobně jsem si u ní odpočinula.A jsem zvědavá jak se to bude dál odvíjet:)

26.01.2016

Golema a džin v New Yorku Golema a džin v New Yorku Helene Wecker

Tady mě navnadil název knihy,protože to bylo něco nového.Vubec nesklamala, celá kniha se mi velmi líbila a hlavně četla.Příběh byl zajímavý a uplně jiný než knihy s upíry,vlkodlaky atd.

06.01.2016 5 z 5

Trnový princ Trnový princ Mark Lawrence

Tohle byla kniha podle mého gusta!!!:D
Zajímavý příběh s temným prostředím a hodně zajímavými postavami.Hlavní postava je jedna zmála, která není nějaký šlechetný mladý rytíř ve zlaté zboji co bojuje za dobro.Ne,tenhle má cíl,je sarkastický a klidně jde i přes mrtoly.
Celý příběh je ponurý,ale dost zábavný a sprostý.A já osobně se u něj docela často řehtala smíchy:D

24.06.2015 5 z 5

Dveře do prázdnoty Dveře do prázdnoty Victoria Schwab

Druhý díl Archivu se mi tak nelíbil jako ten první.Zdál se mi nudnější, teda hlavně začátek ,ale pak to pomalu začínalo být zajímavé. Hlavně ty noční můry byly dobré.

23.05.2015 4 z 5

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Celá tahle série je prostě úžasná:D
Tenhle díl jsem měla trošku pomotaný.Konec byl narychlo ukončený(bohužel). Myslela jsem si, že Awrixel je proměněný Narr, no jo moje blbost.
Neilin byla tentokrát nějaká divná:(
Ellnesa a R'Tiles konečně!!:D Terrien pořád dobrá a Songar mě překvapil.
Jen Lejy mi bylo líto,po tom dobrodružství a nakonec skončí pod oknem:( Ani na konci není oní zmíňka.

Bude mi to chybět, stejně vše jednou končí:)

18.05.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Já nevím, tak dlouho jsem čekala a bylo to zvláštní.
Začátek byl pomalý a nic moc tam nebylo ,ale konec byl mnohem lepší.Ameriku bych asi přizabila chovala se občas dost hrozně(to i Aspen).Pro mě byl lepší první díl bez tohohle bych se obešla.Ale neberte to špatně, líbilo se mi to jen mi to nesedělo:)

28.04.2015 4 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Já tule sérii zbožňuju!!!:D
Strašně dobře se mi čte a příběh se mi líbí:)

28.04.2015 5 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Kniha byla dobrá, ale ten konec se mi nelíbil:( když se ji snažil tak najít a najednou ji nechá jít.Asi nejsem moc chápavá. Jinak ujde.

07.04.2015 4 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Je to moje první kniha s vlky takže překvápko.Kniha se četla dobře příběh byl hezký, ale ten milostný trojúhelník je příšernej!!Doufám že se to nějak spraví.
Shay se mi moc nelíbil a Rena mi bylo občas líto jak se k němu Call chovala ale jinak byl v pohodě:)Jsem zvědavá na druhý díl.

01.04.2015 4 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Celá tahle série byla dobrá, ale ten konec se mi vůbec nelíbil.Jinak tenhle celý příběh je výborný:D

19.03.2015 4 z 5

Elusion Elusion Claudia Gabel

Ten nápad je užasnej:D Knížku jsem měla hned přečtenou.Bylo to dost dobře vymyšlené a propravované zvlášť popis krajiny:D
Už aby byl druhý díl:D

19.03.2015 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Docela zajímavá knížka. Zaujala zaprvé obálkou a pak příběhem.Celkově dost dobrá:)

19.03.2015 5 z 5

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Bylo to dost zajímavé jak se může člověku tak rychle změnit život.Ani nevím jestli bych to zvládla.Navíc knížka byla doplněna rozhovory a zprávami, tak že aspoň jsme věděli co se děje jinde¨:)Občas to bylo zvláštní ale moc se těším na další díl:D

18.03.2015 5 z 5

Osudové rozhodnutí Osudové rozhodnutí Lisa McMann

Série skvělá:D Nevím proč ale jak je to napsané tak se mi to lépe četlo a bylo to zajímavější:D

18.03.2015 5 z 5

Tlukot křídel smrti Tlukot křídel smrti Paul Hoffman

Celá ta série byla pěkná:) ale nevím proč zrovna tohle se mi strašně pomalu četlo:(

18.03.2015 3 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Tahle série je moc dobrá i když je tam občas někdo na zabití:)
Celé se mi to strašně líbilo ale měla jsem to rychle přečtené:( ale zato jsem to četla asi 3x:DJen ten konec mě mrzí ani nevím proč.Škoda že ty zbylé kapitoly jsem si musela sehnat.
Jinak super kniha mohlo by být něco dalšího:D

18.03.2015 4 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Už jsem ji dávno četla ale nezaujala mě jako první díl.Do půlky nic moc a pak to bylo takové zvláštní.Ten konec nevím co si mám myslet ale každý má svůj názor:)

18.03.2015