Taurusfairy Taurusfairy komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Přečteno během jednoho dne, škoda, že těch stran nebylo víc. Většinou nemám moc ráda přeskakování z minulosti do budoucnosti a naopak, ale tady se neztratíte. Líbí se mi jak se osudy jednotlivých postav proplétaly dohromady tak jako ve skutečném životě.

19.07.2018 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Taková oddechovka na téma zombie apokalypsy. Nic zvláštního, ale dobře se četlo, happy end, proč by ne.

25.11.2016 4 z 5

Artemis Artemis Andy Weir

Ušlo to, ale nemohla jsem se zbavit dojmu, že čtu nějakou scifi pro puberťáky. Chvílemi proto oči v sloup.

30.10.2018 3 z 5

Kronika konce světa Kronika konce světa Shigor Birdman (p)

Když jsem zjistila, že celý příběh odehrává v ČR, měla jsem předsudky. Nicméně je příběh povedený a až na pár nesrovnalostí super. Dobře se četlo...doporučuju fanouškům postapo. ☺

17.11.2016 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Docela to šlo, ale ten konec byl jako z pohádky pro děti. Čekala jsem víc.

08.02.2020 3 z 5

Horečka Horečka Deon Meyer

Zajímavý příběh. Bavil od začátku až do konce. Ten mi ale přišel trochu moc rychlý, najednou a ne zrovna reálný, ale co už. Určitě doporučuji k přečtení.

24.01.2019 4 z 5

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

Jsem ráda, že jsem vůbec dočetla. Moc nezaujalo

14.05.2018 2 z 5

Predátor - Vpád Predátor - Vpád Tim Lebbon

hodně jmen, rozsáhlý děj, kolem kterého se pomalu utahuje smyčka a všechno začíná dávat smysl, za mě perfekt :)

25.12.2016 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Moje očekávání příběh zcela naplnil. Uměla bych si představit i jako film. Nemám jediný důvod nedoporučit :)

15.11.2016 5 z 5

Začátek konce Začátek konce Manel Loureiro

Podle zde již přidaných komentářů nebudu asi nebudu moc náročná, protože se mi knížka líbila. Myslím,že autor poměrně obstojně popisuje pocity a situace, tak aby si je mohl čtenář představit a vžít se do nich. Za mě super, těším se na další díl.

05.11.2016 5 z 5

Chrastění kostí Chrastění kostí Fiona Cummins

Už to bylo víceméně vse řečeno..celou dobu jsem čekala až přijde to "něco" co bude horší než ten Hannibal a ono to nepřišlo. Konec byl takový jako že "už nevim jak dál a tak nechám otevřený konec". Ale četlo se to samo, ani chvíli nenudilo. Takže bych doporučila pokud zrovna nemáte co číst.

26.12.2018 3 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Zprvu jsem myslela, že snad ani nedoctu..Ale nakonec docela prekvapila :)

28.10.2016 4 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

lepší než film, doporučuju

09.08.2016 5 z 5

Autorita Autorita Jeff VanderMeer

Nedočetla jsem. Tohle prostě nešlo. Tolik zbytečných vět, do detailu popsaných pocitů, myšlenek, vzpomínek někoho s kým se mi ani po 2/3 knížky nepodařilo navázat žádný "vztah". Je to úplně něco jiného než první díl. Jediné světlé chvilky byly výslechy bioložky.

20.11.2018 2 z 5

Anihilace Anihilace Jeff VanderMeer

Je dobre, ze existuje pokracovani protoze pro dej nebyl nijak ukoncen. Namet ale velice zajimavy, neokoukany.

25.01.2018 5 z 5

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

Dalo se..ale nic co by me po docteni nechalo sedet s pusou dokoran. Lepsi prumer.

21.10.2017 3 z 5

Poslední hvězda Poslední hvězda Rick Yancey

Vůbec nešlo odtrhnout oči...dechberouci konec, pro mě nemá na hodně dlouhou dobu konkurenci. Doporučuji

02.11.2016 5 z 5

Prohnaný Prohnaný Kevin Hearne

Přečíst se to dalo, ale už nikdy víc. Je to taková hloupoučká naivní knížka, která se snaží tvářit drsně a namachrovaně. Bohužel nepřesvědčí.

13.03.2019 2 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Predvidatelny dej. Dobre se cte, ale zadne hlubsi " poznamenani" jako v pripade jinych knizek se nekonalo. Lepsi prumer.

13.08.2018 3 z 5

Já legenda Já legenda Richard Matheson

Skoro celá knížka super, ale ten konec mi přišel hodně rychlej jako by autor už nevěděl co si s příběhem dál počít. Nicméně stálo to za to.

19.07.2018 4 z 5