Tanja00 Tanja00 komentáře u knih

Kniha o randění - Kompletní průvodce jak chodit s klukem Kniha o randění - Kompletní průvodce jak chodit s klukem Erika Stalder

Teď jsem ji tak po třech letech znovu vytáhla z poličky (byla schovaná "nenápadně" za ostatními knihami) a musím říct, že mě teď v šestnácti letech pobavila a rozesmála mnohem více než poprvé. :D
A tak úplnému amatérovi v oblasti randění to i může pomoci...

08.01.2017

Krycí jméno Verity Krycí jméno Verity Elizabeth Wein

Kniha se velmi dobře četla, potřebovala jsem vědět jak to bylo dál..a pak vlastně ani nevím jestli jsem to chtěla vědět..

15.12.2016 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Asi tak před rokem jsem ji poslouchala ve vaně, ke konci ne už tak teplé a pořád v dobrém vzpomínám. :)

24.10.2016 3 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Jednoduše bomba!!!

15.10.2016 5 z 5

Moc milá kniha. Škoda, že jsem ji přečetla tak rychle.

Zabijak Anders a jeho priatelia Zabijak Anders a jeho priatelia Jonas Jonasson

Trojice nevěřící farářka, zabiják a recepční mě vcelku bavila.

15.10.2016 4 z 5

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

Známá místami zábavná kniha, která je hodně krátká (pouze 92 stran) a proto myslím, že nikdo nic nezkazí když si ji přečte.

15.10.2016 4 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Tahle kniha v podstatě není knihou, ale poutavým vyprávěním/povídáním člověka, ze kterého se lehce stane Váš přítel.
Holden sice není příkladným studentem, ale stejně si spolu skvěle "pokecáte".

Saeculum Saeculum Ursula Poznanski

Potřebovala jsem znát pravdu a zároveň jsem nechtěla opustit záhadnou situaci...
Sedl mi styl psaní i úplně všechno ostatní.

28.01.2016 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Kdybyste hledala nejspíš naleznete nějaké chyby, ale u "flirtovacích" scén jsem se vážně pobavila a smála / asi to nebyl účel, ale vždy mě potěší vtip /. Kniha měla napětí i kouzlo. :) Nezbývá mi nic jiného než dát 5 hvězdiček.

26.12.2015 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Má něco do sebe, čekala jsem, že se kniha bude vyvíjet jiným směrem, takže po docteni pořád nemůžu uvěřit jak to skončilo .

23.12.2015 4 z 5

Čitateľ z vlaku o 6.27 Čitateľ z vlaku o 6.27 Jean-Paul Didierlaurent

Milá kniha na jeden zátah :)

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Ne zrovna originální téma, avšak zpracováno neobvyklým způsobem.Proto 5 hvězdiček.
Od knihy jsemo se nedokázala odtrnout.

Marťan Marťan Andy Weir

Miluji! :) Krom odborných pasáži...

06.12.2015

Jak šlo kotě do školy Jak šlo kotě do školy Krista Bendová

Kniha mého dětství, vzpomínám jak jsem ji četla jako malá s mamkou v posteli, pořád dokola. :)

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Pobavila :)

05.12.2015 4 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Už jsou to dvě hodiny co jsem knihu dočetla a pořád před jsem v knize....
Stojí za přečtení!!! Tato autorka Vám nedovolí jíst ani pít dokud nedočtete a to se nepovede ledakomu! :)

05.12.2015 5 z 5

Líbali jsme se Líbali jsme se David Levithan

Tato kniha má něco do sebe a něčím se vymika ostatně jako všechny knihy co napíše :)

05.12.2015 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Knížka byla plná překvapení, příběh je ještě dokonalejší než obálka. :)

20.11.2015 5 z 5

Kruh Kruh Mats Strandberg

Tahle série je úplně boží, zbožňuji jí, nepoznáte, že by knihu psali dva lidé. :)

29.01.2015 5 z 5