Sysel Sysel komentáře u knih

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Asi jsem čekala něco jiného. Moc mě to nenadchlo. Dám šanci ještě jednomu dílu.

11.08.2022 3 z 5

Záhada panství Bainbridge Záhada panství Bainbridge Laura Purcell

Kniha se dobře četla, konečně jsem narazila na horor. Zápletka dobrá rozuzlení skvělé. Jen se to občas trošku táhlo.

30.07.2022 5 z 5

Elementálové Elementálové Michael McDowell

Kniha je velice čtivá. Příběh byl velice zajímavý, ale říkala jsem si, že o horor tedy opravdu nejde. Spíš příběh dvou rodin. Konec byl však vyvedený. Škoda jen, že více záhadna nebylo propleteno celou knihou. Něco mezi 3 a 4 *

23.07.2022 4 z 5

Král Král Devney Perry

Trochu mi trvalo, než jsem se začetla. A pak? Byla to jízda, ale po přečtení druhého dílu musím dát 4*. Další díl byl neuvěřitelný.

20.07.2022 4 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Ben Cheetham

Čekala jsem více duchařiny, více napětí. Nebylo to špatné, ale ani dokonalé. Je to čtivé, neurazí, nenadchne.

11.07.2022 3 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Já tyhle knihy prostě miluju. A po 2 přečtených knihách, jsem si zamilovala i autorku.

26.03.2022 5 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Kniha se dobře čte. Nemá zbytečne moc stran, takže nehrozí vyplňující omáčka. Vše je jasné, srozumitelné. Zápletka promyšlená. Hezký konec :-)

19.01.2022 4 z 5

Posedlost Posedlost Helen Hardt

Druhý díl mi hodné vynahradil díl první. Ikdyž jsem tedy některé milostné scény spíše přelétla (prostě mi vadí způsob, jakým jsou psané). Nemohu se dočkat pokračování. Zápletka je opravdu skvělá!

13.11.2021 4 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Knihu jsem koupila kvůli ceně. Teprve pak si přečetla recenze zde. Zalitovala jsem, že jsem si raději nepřiplatila za jinou. Díky recenzím jsem začala číst knihu s předsudkem, že to bude zlé a nemohla jsem se do ni začíst. Pak mě příběh začal docela dost bavit. Ale strašné moc mě rozčiloval výběr slov. Čeština je tak krásný a bohatý jazyk. Tolik slovních obratů pro vyjádření stejné situace. Kdybych dostala cihlu za každé slovo ,,zeď", tak mám dvoupatrový dům i s garáží. A milostné scény? Ty byly opravdu špatně napsané. U každé z nich jsem přeskakovala odstavce a zavracela oči. Mně se ta kniha líbila a zároveň nelíbila. Já osobně nemám dobrou slovní zásobu. Autorka/překladatel? Také ne. Vázně nevím, jak knihu ohodnotit. 4* za obsah a příběh. 1* za to šílenství, co se dostalo na papíry knihy.

09.11.2021 2 z 5

Jsem rád, že... Jsem rád, že... Martina Šeborová

Milá oddechovka hodící se na dovolenou nebo do nehezkého počasí na zlepšení nálady. Stránky rychle utíkají, příběh se s ničím nemaže. Za mě super odpočinek u romantického příběhu.

24.03.2024 5 z 5

Kroky pouští Kroky pouští Sára Hamplová

Tohle byl tak krásný a milý příběh, až jsem se občas zastyděla nad dnešní dobou. Amiru si nelze nezamilovat. Edwrd mi teda ze začátku trochu pil krev, ale to, co udělal, klobouk dolů. Moc se mi líbilo autorčino vyprávění, jak vše krásně popsala. Tuhle knihu moc doporučuji.

24.02.2024 5 z 5

Cizinec se zapalovačem Cizinec se zapalovačem Valentina Vávrová

Nový byt, nová práce a dost divné zážitky. Olivie, Lukáš a Tečka si projdou nezapomenutelným zážitkem. Cizinec je silnější a divné události nabírají na intenzitě. Hororový příběh vás nenechá chladnými a budete potřebovat dočíst jejich osudy dřív, než je síla Cizince pohltí... jo a už jste viděli tu tištěnou verzi s ořízkou?

16.02.2024 5 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Jedním slovem wou!

16.09.2023 5 z 5

Odstíny náhody Odstíny náhody Jenny Naomi (p)

Moje první setkání s toutou tématikou. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla. Pak už se od příběhu nemohla odtrhnout. Parádní příběh! Děkuji

25.03.2023 5 z 5

Bible 21 Bible 21 neznámý - neuveden

Mám ji přečtenou, nejsem věřící. Mohu jen napsat, že se četla dobře, oproti jiným. Hodnotit ji nebudu, nebyla bych objektivní.

06.10.2022

Rytíř Rytíř Devney Perry

Druhý díl této série mě nenechal knihu odložit. Sice jsem obcas trošku přeskakovala různé popisy, kniha mě pohltila. A nikdy jsem u knihy nebrečela, jako u této.

20.07.2022 5 z 5

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Pro mě to byla další skvělá kniha od této autorky. Obdivuji její nápady a propracovanost. Jak na sebe dějové linie navazují, každá kapitola prozradí o kousek více historie a zapadá tak do příběhu v přítomnosti. Já nemohu jinak, než tuto knihu, tak jako všechny od této autorky, zařadit do svých velice oblíbených. Opět mám díky autorce nad čím přemýšlet. Celý příběh a hlavně ten konec! Už teď se těším na další knihy.

14.06.2022 5 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Druhý díl byl lepší, než první. A to jsem z prvního dílu byla unesená. Suprová série. Už chci další díl!

26.03.2022 5 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Čekala jsem trochu néco jiného. Začátek super, konec super, ale to mezi mě moc nebavilo.

07.03.2022 3 z 5

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

Pěkný příběh. Mám z ní však pocit, že kdybych si tady přečetla o čem kniha je a pak asi posledních 50 stran, byla bych na tom úplně stejně, jako po přečtení cele knihy. Občas jsem se zasmála. Celou dobu se u mě střídalo to, že se mi kniha nelíbí a pak zaseže líbí. Tak dávám střed. 3 hvězdičky jsou podle mě odpovídající.

11.01.2022 2 z 5