sylva8672 sylva8672 komentáře u knih

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Jedním slovem NÁDHERA!!!!!!
Knihu mám koupenou už víc než půl roku, i když mě její úvod vůbec nezaujal. A byla obrovská chyba, že jsem tak dlouho odkládala se do ní pustit, protože byla prostě dokonalá! A to podotýkám, že tyhle knihy moc nečtu. Vůbec jsem se od knihy nemohla odtrhnout a naprosto mě pohltila. a za dva dny byla přečtená. Je to kniha plná emocí, takže jsem se zasmála i si poplakala.
A doufám,že další díl bude také tak úžasný jako tenhle

15.08.2017 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Miluju knihy o upírech, ale už jsem četla lepší

11.08.2017 3 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Kniha se mi líbila, ale nemůžu říct, že by mne úplně pohltila. Nějak mi tam něco chybělo.
Když se tak zamyslím, nejvíce mě bavila, dokud se příběh odehrával v Praze na Starém městě. Jakmile se začínaly prolínat příběhy s minulostí a současností, nějak mě to přestalo bavit.
Ale jinak příjemné pohodové čtení

02.03.2017 3 z 5

Milenec Milenec Robin Schone

Uuuf, konečně jsem to dočetla. Musím říct, že mě kniha vuuuubec nebavila. Děj byl hrozně zmatečný, no vlastně tam dej spíš žádný nebyl....
Dočetla jsem to jen proto, že neodkládam nedočtené knihy. A tohle byl pro mě opravdu boj a přemáhání, dočíst to do konce....

21.02.2017 1 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

I třetí díl byl naprosto úžasný!! A přiznám se, že je mi hodně líto, že už je konec. Chci další díly!! :-)
Celá tato série se rozhodne zařadila mezi mé nejoblíbenější :-)

07.02.2017 5 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

I tento díl mne naprosto pohltil...! Četla jsem ho jedním dechem a uronila i pár slz.
Jsem opravdu ráda, že jsem tuto trilogii objevila, protože je prostě úžasná!!!!
A rovnou se pouštím do dalšího dílu :-)

25.01.2017 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Kniha mi ze začátku přišla taková vlažná a bála jsem se, jestli to byla správná volba. Ale pak se to rozjelo a kniha mě naprosto pohltila!!!!! :-) příběh je taková ta romantická klasika, ale moc se mi líbilo prostředí, kde se děj odehrává a i postavy mi byly moc sympatické. Hlavně teda Tucker :-) takže už se nemůžu se dočkat, až začnu 2. díl!!

08.01.2017 5 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Tato kniha mi přišla jako chabá napodobenina 50ti odstínů... Autorka se inspirovala opravdu hodně. Opět byl krom mladé slečny hlavní postavou dominantní, neodolatelný, prachatý a majetnický krasavec, který si s Bryenn užívá sexu kdy to jen jde. Je to naprostá idylka, která se pak pokazí a my se až v dalším díle dozvíme, jak to celé dopadne....

29.11.2016 3 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Jedním slovem nádhera!!!! Tato kniha a celá tato série se mi STRAŠNĚ MOC líbila!!!! Celý příběh je moc krásně zakončený a já jsem teď smutná,ze už je to konec

22.11.2016 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Velice mile mě překvapilo tohle pokračování. Většinou bývají pokračování o hodně slabší než první díl, ale i tohoto tomu tak rozhodně nebylo :-) stále se tam něco dělo, konečně se to mezi Annou a Kaidanem dalo do pohybu. Škoda,ze kvůli kordu musí být Anna panna, protože už teď to mezi nima bylo pěkně žhavé

18.11.2016 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Po delší době kniha, která mě moc bavila. O Nefilech jsem už jednu knižní sérii četla a překvapilo mě, že v této knize měli Nefilove úplně jiný způsob života a hlavně povinnosti.
Ale i tak se kniha skvěle četla, příběh byl velmi poutavý a kniha se četla jedním dechem.
Jsem moc zvědavá jak to dopadne mezi Annou a Kaidanem

09.11.2016 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Podle komentářů které jsem zde četla, jsem myslela, ze knihu přečtu jedním dechem. Bohužel se tak nestalo a naopak jsem se ke čtení musela spíš nutit. Kniha mi přišla nudná a zbytečně se táhla. Nebyla tam žádná pořádná akce nebo cokoliv, co by čtenáře nějak upoutala. Přišlo mi, že autorka až zbytečně všechno detailně popisovala, místo toho, aby se soustředila na hloubku děje, takže jsem některé pasáže přeskakovala, protože mě to prostě nebavilo :-(

01.11.2016 3 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Musím se bez mučení přiznat ze mě kniha nebaví. Jsem v půlce a opravdu se přemáhám k dalšímu čtení. Všechno je zdlouhavé a prostě nudné. Jediný důvodu proč pokračuji je ten ze chci vědět jak to dopadne. Ale asi prostě přeskočím až na konec a bude...
Po čtení komentářů jsem si myslela, že to bude super čtení, ale pro mne jen velké zklamání :-(

20.10.2016 2 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Na této knize mě jako první velice překvapila hlavní hrdinka. Konečně to nebyla slečna s mírami 90/60/90 :-)
Ale kniha byla podle mě úplně zbytečně dlouhá a místy mě děj moc nebavil, protože se tam toho moc nedělo. Raven mě už kolikrát svou odmítavostí vůči Williamovi lezla pěkné na nervy. A když už jeho vábení konečně podlehla a děj mě začal opravdu bavit, kniha byla téměř u konce :-/ i když z tohoto hodnocení asi vypadá, že byla kniha špatná, tak tomu tak není. Nemůžu říct, že mě nebavila, to rozhodně ne. Ale kdyby byla knížka ušetřená o některé kapitoly, byla by mnohem lepší.
Teď upřímně trochu váhám, zda se pouštět do dalšího dílu, ale asi ho stejně nakonec zkusím :-)

17.10.2016 4 z 5

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

Knihu jsem právě dočetla a moc se mi líbila. Sice o něco méně než první díl, který mě naprosto pohltil, ale to jen proto, že prostě miluju upíry. Takže za mě - moc hezké čtení ;-)
Jsem moc zvědavá, jaké bude pokračování :-)

09.10.2016 4 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Tak tahle kniha mě naprosto pohltila!!! Miluju příběhy s upíry a tento se mi opravdu velice líbil. Jen ten konec mě krapet zklamal.... Celou dobu jsem se těšila na její proměnu a najednou kniha skončila :-(
Ale jinak vážně úžasné čtení a moc se těším, až se vrhnu na další díl :-)

02.10.2016 5 z 5

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

Tuto knihu jsem četla již před několika lety a rozhodně patří k mým nejoblíbenějším a chystám se k ní co nejdříve vrátit. Remarqua miluju pro jeho schopnost dokonale popsat pocity a situace účinkujících, ale přitom je to vždy věcné a nijak zbytečně zdlouhavé, jako to často bývá v jiných knihách. Tuto knihu jsem doslova přečetla jedním dechem, uronila u ní slzy, ale přes to ve mě zanechala velice silný a hezký pocit. Myslím si, že by si ji měl přečíst každý, koho alespoň trochu zajímá, co se tu před mnoha lety odehrávalo. Příběh je popsán tak úžasně a poutavě, že člověk naprosto vše prožívá s hlavním hrdinou, jako by tam byl také.

18.09.2016

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Tato kniha mě nijak extra nezaujala. Po přečtení komentářů jsem čekala daleko víc.... Pořád jsem čekala, kdy se tam začne něco pořádného dít a nic. Bylo to pro mě jen táhlé a poměrně nudné čtení :-(

17.09.2016 2 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Tento díl mne bavil více než předešlý. Opět super čtení :-)

17.09.2016 5 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Tahle kniha mě (po skvělém 1.dílu) hodně zklamala. Začala mě bavit až od 23. kapitoly, kdy se tam konečně začalo něco dít. Nora mě tentokrát šíleně rozčilovala svýmy neustále se opakujícími a úplně zbytečnými výlevy proti Patchovi, které si po hádce pak zase hrozně vyčítala. A takto pořád dokola- už to bylo vážně otravné.
Tak doufám, že následující díl bude o dost lepší

06.03.2016 3 z 5