Sumatrae Sumatrae komentáře u knih

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Prijemna oddychovka... prolinani casu, historie, romantika, napeti...

28.04.2020 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Protoze prvni knizka, kterou jsem od teto autorky cetla me moc nenadchla - Dokonala, pristupovala jsem k teto s rezervou... a mela jsem ji prectenou behem dvou dni... Napinava, dobry dej, prijemne prostredi, mam rada prolinani nekolika casovych linii, jen hlavni hrdinka mi uplne nesedla...prijet do matcina vlastniho domu po xletech v zahranici a rozhodovat, kdo tam bude a nebude bydlet me rozcililo snad vic jak Virginii... Opravdu me autorka mile prekvapila, rozhodne doporucuji

03.04.2020 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Napinave cteni od zacatku do konce...propracovany dej, sympaticke postavy, vsechny moje otazky byly zodpovezeny...ja jsem spokojena a tesim se na autorovu dalsi knihu

27.03.2020 5 z 5

Jih proti Severu 1 Jih proti Severu 1 Margaret Mitchell

Jsem nadsena Knizka se dobre cte, zajimavy dej, zajimave postavy Uz se tesim az oprasim film, ktery jsem naposledy videla nekdy v puberte a ted po letech jsem si vzpomnela, ze ma knizni predlohu a urcite by si ji stalo za to precist...a nelituju :)

16.03.2020 5 z 5

Obchod s orgány Obchod s orgány Tess Gerritsen

Autorka me opet nezklamala Skvely pribeh, napeti az do konce, sympaticke hlavni postavy Jen bych vytkla preklad, spatne prelozene nektere odborne nazvy

26.02.2020 5 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Kniha se mi moc libila, napeti az do konce, cetla se dobre

19.02.2020 4 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Prijemna kniha, nelibila se mi tolik jako Nez jsem te poznala, ale dobre se cetla a celkove se mi libilo tema pribehu

16.02.2020 4 z 5

Hlas pro vraha Hlas pro vraha Olina Táborská

Kniha se dobre cetla Misty jsem se musela do cteni nutit, nektere pasaze bych zkratila, nekdy bylo vypraveni trochu zmatene

27.01.2020 3 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Inspirujici kniha, ktera se dobre cetla Nuti k zamysleni a nejednou jsem si u ni otirala slzy...

12.01.2020 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Prijemna kniha, u ktere jsem se nejednou hlasite zasmala

08.01.2020 5 z 5

Pokání Pokání Ian McEwan

Ke knize jsem se vratila po dlouhych 11 letech a to jen kvuli vyzve 2019, kterou jsem stejne nestihla, protoze jsem se nemohla do knihy zacist Tenkrat jsem skoncila na asi 30.strane a i tentokrat jsem mela chut knihu odlozit... Prvni cast knihy jsem se nemohla vubec zacist a stale jsem ji odkladala, misty jsem se ztracela, co tim chtel autor rici Druha cast knihy me nadchla a ten tam byl autoruv tezky styl psani Treti cast knihy trosku sklouzla ke stylu psani v prvni casti, ale konec prekvapil Zajimavy pribeh i postavy, ale uplne mi nesedi autoruv styl a salodlouhe popisky

05.01.2020 3 z 5

Vždycky budeme mít Paříž Vždycky budeme mít Paříž Ray Bradbury (p)

Kniha se mi libila, ale v porovnani s Rijnovou zemi byla slabsi, urcite si od autora jeste neco prectu

21.12.2019 4 z 5

Říjnová země Říjnová země Ray Bradbury (p)

Moje prvni kniha od tohoto autora a jsem moc rada, ze jsem ho objevila, urcite doporucuji milovnikum tohoto zanru

14.12.2019 5 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Uzasna kniha, autorka opet nezklamala Zda se mi, ze jeji knihy jsou lepsi a lepsi....cetla jsem opet jednim dechem

27.11.2019 5 z 5

Nejkrutější psychopati v dějinách Nejkrutější psychopati v dějinách John Marlowe

Nejkrutejsimi psychopaty bych to uplne nenazvala, takovy vycuc Cetla jsem jiz lepsi knihy ci clanky na toto tema, ale dobre se kniha cetla Napriklad v casopise Krimi Revue mi prislo zpracovani techto pripadu zajimavejsi...

03.11.2019 3 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Silny pribeh, kniha se dobre cetla

22.10.2019 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Oddechovka, dej je predvidatelny, ale dobre se cte, idealni na dovolenou

16.10.2019 4 z 5

Kafka na pobřeží Kafka na pobřeží Haruki Murakami

Moje prvni kniha od tohoto autora a musim rict, ze jsem zkalamana Prvni polovina se mi moc libila a doslova jsem ji hltala, ale druha polovina mi prisla prekombinovana, musela jsem se nutit, abych knihu vubec docetla, ale jsem rada, ze jsem vydrzela, zaver se mi libil

29.09.2019 1 z 5

Rozkoše léta Rozkoše léta Evie Hunter (p)

Oddechovka na dovolenou

01.09.2019 4 z 5

Čas zemřít - série brutálních vražd ve stínu Vatikánu Čas zemřít - série brutálních vražd ve stínu Vatikánu David Hewson

Nemohla jsem se do knihy zacist Zapletka zajimava, avsak trosku prekombinovane, nekdy uplne nedotazene, obcas jsem mela potiz pochopit, co tim chtel autor rici

19.08.2019 2 z 5