speciale88 speciale88 komentáře u knih

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Tento díl mne moc nebavil přijde mi takový nezáživný. Pro pokračování nicméně důležitý.

06.04.2018 3 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Krásná klasika. Filmové zpracování taktéž povedené.

30.03.2018 4 z 5

Cantervillské strašidlo / Obraz Doriana Graye Cantervillské strašidlo / Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Obě knihy jsou pecka. Cantervillské strašidlo je tedy spíše oddychové čtení. Dorian Grey nebyl pro mě až takovým překvapením jelikož jsem viděla prvně filmové zpracování. Obě knihy se mi, ale moc dobře četly takže doporučuji.

30.03.2018 5 z 5

Válečný kůň Válečný kůň Michael Morpurgo

Krásná, dojemná, zajímavě psaný děj z pohledu zvířete. Doporučuji

26.03.2018 5 z 5

Mona Lisa Mona Lisa Carson Morton

Kniha se mi dobře četla měla zajímavý a chvilkama napínavý děj. Jen konec mi připadá takový otevřený. Nikde není uvedeno jak to dopadlo s paní Hartovou a celkově se skupinkou aktérů. Knihu by to chtělo nějak ukončit. Jak čtu ostatní komentáře kniha opravdu nebude v českém překladu kompletní což je bohužel velká škoda.

23.03.2018 4 z 5

Tajný deník Anny Boleynové Tajný deník Anny Boleynové Robin Maxwell

Čtivý, poutavý román. Anglie, Anna a Alžběta. Koho baví historie a zvláště anglické dějiny přečte jedním dechem. Za mě doporučuji.

22.03.2018 5 z 5

Rodina Rodina Mario Puzo

Borgiové, Puzo prostě super. Mě se moc líbí a doporučuji přečíst.

16.03.2018 5 z 5

Prokletý sníh Prokletý sníh Barbora Žampachová

Jediné slovo ke knize ,,zajímavá,,. Obálka velice pěkná, dej svizny.

07.09.2022 4 z 5

Paganiniho duch Paganiniho duch Paul Adam

Trvalo mi knihou se prokousat. Z pohledu historie super ale nějak mi ten styl psaní neseděl.

29.07.2022 3 z 5

Jmenuji se Lucy Bartonová Jmenuji se Lucy Bartonová Elizabeth Strout

Přečtena byla za chvilku a čte se lehce. Bohužel mě ale kniha neoslovila. Dej je takový smutný. Mám z této knihy smíšené pocity.

21.06.2022 2 z 5

Čarodějovy hodiny Čarodějovy hodiny John Bellairs

Tak jako film i kniha je hezká. Přečteno za chvilku. Taková odpolední oddechovka.

28.04.2022 5 z 5

Steve Jobs – Můj život, má láska, mé prokletí Steve Jobs – Můj život, má láska, mé prokletí Chrisann Brennan

Bohužel jsem nedocetla. Nějak se mi neslo knihou prokousat.

28.04.2022 1 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Krásná pohádka se šťastným koncem. Sice je mi moc líto Frumpa čekala sem ze zázrakem ho zachrání ale i tak krásné zakončení. Četlo se lehce a rychle. Jako oddechovka na odpoledne super.

06.04.2022 5 z 5

Každé řešení má svůj problém Každé řešení má svůj problém Kerstin Gier

Krásný konec. Kniha se četla ze začátku trochu hůř ale pak se dej rozjel.

24.12.2021 4 z 5

Načítání Načítání Vadim Petrov

Zajímavé téma. Zpracování knihy velice dobre. Člověk i zapremýšlí nad dnešním světem.

24.12.2021 4 z 5

Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic Jean-Dominique Brierre

Trvalo mi se knihou prokousat ale nakonec sem docetla. Celkový dojem nic moc. Znova cist nebudu.

24.12.2021 3 z 5

Jackie - Čtyři dny, které jí změnily život Jackie - Čtyři dny, které jí změnily život Maud Guillaumin

Zajímavé čtení. Doporučuji

24.12.2021 5 z 5

Ten den Ten den Blanka Lipińska

To jako vážně??? Treti díl? Tesila sem se na druhy abych vedela jak to cele dopadne a ted čekat na treti. Jinak za mě dobre, tak jako první díl.

22.12.2021 5 z 5

Postava ve stínu Postava ve stínu John Bellairs

Druhy díl super. První dil sem v knižní podobě nečetla ale viděla ve filmové podobě. Napravím a na základě tohoto dílu dokoupim i prvni. Na tak tenkou knížku mi dával dej smysl. Kniha na odpoledne. Odpočinkové čtení.

11.10.2021 5 z 5

Zvolila jsem lásku Zvolila jsem lásku Scarlett Lewis

Silný příběh. Pani moc lituju co si prožila je to strasne. Celkové příběh krásný,ale na mě až moc náboženských věci. Jelikož nejsem nějak věřící tak sem se tím musela kousat. Jinak i věřím,ze je něco mezi nebem a zemi a tak snad i to ,ze nějak spolu komunikuji muže být pravda.

04.10.2021 2 z 5