Načítání

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Román Vadima Petrova na aktuální téma virtuálních životů, kyberterorismu a fake news. Adam je představitel internetové generace. Také je programátor, počítačový hacker a aktivista. Je přesvědčený, že dosavadní společenská pravidla musí skončit a nahradí je jiná. Internet a volný přístup všech a ke všemu k tomu dává jedinečnou příležitost. Ne všechny z jeho generace to trápí, život nabízí tolik jiných povyražení než měnit svět, ale je to jedna ze zábavných možností. Adamova přítelkyně Eva má například o životě zcela jinou představu. Daniel je čerstvý důchodce. Snaží se ještě nějak chytit. Jenže pracovní trh potřebuje mladé lidi, kteří dokážou přepínat mezi reálným a virtuálním světem automaticky, bez přemýšlení. Navíc Daniel cítí, jak mu ubývá energie. Dost sil ho stojí, aby se přicházejícímu stáří ubránil a přirozený úpadek organismu zpomalil. Jeho o dost mladší partnerka Clare věnovala veškerý čas kariéře a životnímu stylu bez dětí. Velkou rodinu ale vždycky chtěla. Má poslední příležitost něco s tím udělat. Posledním z hlavních hrdinů je Wang. Životní tragédie mu změnila pohled na svět. Stal se vnímavější. Ti všichni mají silnou touhu po životní změně. Jen potřebují impulz....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/396323/nacitani-opm-396323.jpg 4.57
Žánr:
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Cosmopolis
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Načítání

Přidat komentář
kirkpatrick
03. března

Opět krátká kniha, přečetl jsem ji za dva dny. Autor sice knihu napsal jako příběh, ale především jde o palčivá témata dnešního světa ve kterém se děj odehrává nebo v rozhovorech hlavních postav. A to potvrzuje i doslov na konci knihy.

PETROS33
10.12.2018

Knihu jsem přečetl jedním dechem. Určitě ji doporučuji těm, kteří chtějí pohodové čtení z pohledu na dnešní akční svět, který je ale zároveň tak trochu bláznivě protkaný technoloogickými novinkami a utíká velmi rychle.

seburnaj
08.12.2018

Vadim Petrov píše čím dál tím lépe. Pro nás 60+ zajímavý pohled do jiného světa. Doporučuji přečíst


Štítky

internet

Autor a jeho další knihy

Vadim Petrov

Vadim Petrov
česká, 1957

Kniha Načítání je:

v Právě čtených1x
v Přečtených9x
v Čtenářské výzvě2x
v Doporučených2x
v Knihotéce4x
v Chystám se číst7x
v Chci si koupit1x