speciale88 speciale88 komentáře u knih

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Jakoze 800 stran a pokračování je kde???? Za mě super. Už se těším na další díl.

16.06.2022 5 z 5

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

Dotčen treti a poslední díl. Za mě série super.

09.05.2022 5 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Jodi Picoult

Krásná pohádka. Kniha se četla sama. Oddechove čtení

06.04.2022 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Krásný film a kniha ještě krásnější. Nemám co dodat tuhle knihu doporucuju přečíst.

03.04.2022 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Hezké oddechove čtení. Kniha se četla sama jedním dechem.

12.03.2022 5 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Celá série byla velice ctiva oddechovka. Z počátku sem nevěřila ze mě to zaujme natolik abych odkoupila další díly, ale nakonec sem je musela mít.

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Hlavní hrdinka byla zvláštní,ale věřím ze takovýto lidé to nemají v životě jednoduché. Jinak krásné zpracování. Mělo to hlavu patu. Super

09.03.2022 4 z 5

Scarlett 2 Scarlett 2 Alexandra Ripley

Pokračování krásného příběhu o Scarlett. Mě kniha bavila a líbila se mi.

24.12.2021 5 z 5

Mistr papírových kouzel Mistr papírových kouzel Charlie N. Holmberg

Obal knihy úžasný, začátek příběh super, zápletka byla taky zajímavá jen mě nějak trvalo se prokousat části kdy putovala srdcem. Tato část mě moc nebavila a závěr byl zase úžasný. Krásné zakončení příběhu.

03.08.2021 3 z 5

Podivuhodná odhalení Artura Peppera Podivuhodná odhalení Artura Peppera Phaedra Patrick

Krásná odpočinková četba. Příběh se mi moc líbil. Určitě se k této knize někdy znovu vrátím.

18.06.2021 5 z 5

Sicilián Sicilián Mario Puzo

Mě se kniha líbila. Bylo to trošku jiné než Kmotr, ale i přesto super. Já doporučuji.

18.06.2021 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Autorku mám rada těším se na další díl.

27.12.2020 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Kniha pokračuje ve stejném rázu jako doposud. Krásná oddechovka do které když se zactete přijdete ji na chuť.

Selekce Selekce Kiera Cass

Krasna oddechovka. Mě se líbí. Těším se na další díl.

Polibek Polibek Anna Todd

Za mě úžasné. Kniha i film.

Tri sestry Tri sestry Táňa Keleová-Vasilková

Za mě bohužel nic moc. Téma mě moc nenadchlo. Úvod je moc dlouhý.

29.01.2020 3 z 5

Izabela a její lásky Izabela a její lásky Eva Ava Šranková

Mě se kniha líbila i když některé výrazy se moc nehodily do děje a doby knihy. Jinak super.

29.01.2020 5 z 5

Zimní palác Zimní palác Eva Stachniak

Chvíli mi trvalo se knihou prokousat ale celkový dojem super. Pěkný děj, ruský dvůr. Za mě doporučuji

06.11.2019 4 z 5