Izabela a její lásky

Izabela a její lásky

Intriky na královském dvoře, hrdinské činy odvážných rytířů, věrné i zrádné lásky urozených dam... to je vzrušující příběh pestrého života krásné Izabely, odhodlané bojovat s osudem. Mezi Anglií a Francií zuří stoletá válka. Lásku mladé šlechtičny Anny de Moselle a Filipa de Vosgues neúprosně zmaří otec dívky, ale z vášnivého vztahu se narodí děvčátko. Ale ani je osud v dospělosti nešetří. Krásná Izabela se musí rozhodnout mezi charismatickým vévodou lotrinským, který se o ni vytrvale uchází, nebo mezi mužem, který jí zcela nečekaně vstoupí do života. Pochopí hlavní hrdinka, že k opravdovému vztahu pouze vášeň nestačí? Historický román plný lásky, zrady i nenávisti, zasazený do krutého období evropských dějin, nešetří emocemi a na Slovensku se stal bestsellerem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/367060/izabela-a-jeji-lasky-3gS-367060.jpg 4.34

Izabela (1.)

Romány, Pro ženy, Historie
Vydáno:, Brána

alnahu

I mně se tento historický román velmi líbil, proto jsem si ho zařadila do čtenářské výzvy. Příběh se odehrává v době stoleté války mezi Anglií a Francií. Izabela se narodí z velké lásky Anně Mosell a Filipu de Vosgues ,ale otec Anny má s ní jiné plány a Filipovi ji za manželku nedá, najde pro ni jiného ženicha ,to ovšem Anna neunese a skočí z věže .Na Filipa nastraží past a nechá ho zabít a to samé čeká právě narozenou Izabel ,tu ovšem zachrání její chůva a předá ji muži, který ji vychová. Již více z tohoto krásného poutavého příběhu neprozradím ,aby jste se měli na co těšit. Román plný lásky ,zrady i nenávisti-doporučuji všem ,kdo má rád romantické knihy.

mariva

Příběh Izabely i to, co předcházelo jejímu narození, se mi líbil. Někdy byl až hodně podrobný a pak najednou v závěru přeskočí spoustu let? Ztrácela jsem se v množství historických postav i dějepisných údajů, přitom ale samotný život Izabely byl zajímavý a určitě by nevadilo, kdyby v závěru bylo o 1-2 kapitoly víc, aby v ději nedošlo k tak velkému skoku.

zuzana2599

Překrásný historický román, který jsem přečetla doslova jedním dechem ! Román, který jsem si toužila přečíst a který mě nezklamal. Příběh o životě krásky Izabely je plný vášně, lásky, zrady i nenávisti. Je plný rytířství, oddanosti, statečnosti, skvěle mapuje život ve středověku a historické události té doby. Věřím, že se bude líbit i českým čtenářům a bude stejným bestsellerem jako na Slovensku !