speciale88 speciale88 komentáře u knih

Valentýnské prokletí Valentýnské prokletí Jodi McAlister

Má to dej, příběh dobrý. Zajímavá kniha.

07.12.2021 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Super. Čekala sem větší romantarnu ale místo toho vtipná nálož. Za mě kniha úplně super. Vřele doporučuji.

15.10.2021 5 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Mě se kniha líbila. Měla sem ji přečtenou za jedno odpoledne. Je to směs After,50 odstínu a 365 dni. Za mě dobre čtení. Dej byl moc rychlí a je fakt ze jméno Hrdina se mi moc nehodilo. Jinak super

12.10.2021 5 z 5

Postava ve stínu Postava ve stínu John Bellairs

Druhy díl super. První dil sem v knižní podobě nečetla ale viděla ve filmové podobě. Napravím a na základě tohoto dílu dokoupim i prvni. Na tak tenkou knížku mi dával dej smysl. Kniha na odpoledne. Odpočinkové čtení.

11.10.2021 5 z 5

Zvolila jsem lásku Zvolila jsem lásku Scarlett Lewis

Silný příběh. Pani moc lituju co si prožila je to strasne. Celkové příběh krásný,ale na mě až moc náboženských věci. Jelikož nejsem nějak věřící tak sem se tím musela kousat. Jinak i věřím,ze je něco mezi nebem a zemi a tak snad i to ,ze nějak spolu komunikuji muže být pravda.

04.10.2021 2 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Super film, kniha ještě lepší. Já chci už pokračování. Fakt pecka doporucuju

28.09.2021 5 z 5

Sully: Zázrak na řece Hudson Sully: Zázrak na řece Hudson Jeffrey Zaslow

Kniha byla zajímavá, je tam hodně ze života Sullyho což až tak moc mě nebralo. Kniha se četla rychle. Film je topka.

13.09.2021 4 z 5

Osudové vzplanutí Osudové vzplanutí Jindřiška Mendozová

Pěkný, krátký, ctivy příběh. Za jedno odpoledne zvládnuté. Za mě super odpočinkové čtení.

22.08.2021 5 z 5

Nefertiti - sluneční stín Nefertiti - sluneční stín Christian Jacq

Velice hezky se kniha čte, za mě super.

19.08.2021 5 z 5

Jsem single a pomstím se Jsem single a pomstím se Tracy Bloom

Hezké oddechove čtení. Za odpoledne přečtené.

11.08.2021 5 z 5

Temný duet Temný duet Victoria Schwab

(SPOILER) Tak jako první díl super. Tesila sem se na pokračování. Závěr trochu smutný a nečekaný ,ale ne vše muže končit ,,stastne až na veky,,. Super oddechove čtení.

07.08.2021 5 z 5

Kdyby tak na mě někdo někde čekal Kdyby tak na mě někdo někde čekal Anna Gavalda

Zajímavé povídky ,ale cist podruhé nebudu. Konec byl zvláštní ,ale mělo to něco do sebe. Oddechovka přečtena za chvíli.

07.08.2021 3 z 5

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

Zajímavý námět. Zase úplně jiné stvůry než upíři a vlkodlaci. Za mě oddychove čtení.

03.08.2021 5 z 5

Mistr papírových kouzel Mistr papírových kouzel Charlie N. Holmberg

Obal knihy úžasný, začátek příběh super, zápletka byla taky zajímavá jen mě nějak trvalo se prokousat části kdy putovala srdcem. Tato část mě moc nebavila a závěr byl zase úžasný. Krásné zakončení příběhu.

03.08.2021 3 z 5

Casanova a jeho utajená žena Casanova a jeho utajená žena Barbara Lynn-Davis

Super odpočinkové čtení. Přečtení jedním dechem.

30.07.2021 5 z 5

Robin Hood Robin Hood Alexandre Dumas, st.

Klasika. Proste Robin Hood.

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Nejprve sem si myslela ze mě kniha nebude bavit ,ale po par stránkách jsem ji přišla na chuť. Zajímavé téma knihy. Forma jak je kniha psaná me bavila.

30.07.2021 4 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Krásný příběh, velice ctiva kniha. Dej mě vtáhl a nechtěl pustit musela jsem vedet jak to dopadne. Mě se líbila moc za mě doporučuji přečíst.

Poppy Day Poppy Day Amanda Prowse

Odpočinkové čtení, téma dobre ale zpracování nic moc.

30.07.2021 3 z 5

Hotel Sacher Hotel Sacher Rodica Doehnert

Krasný příběh, čte se skoro sama. Odpočinkové čtení co zvládnete jedním dechem. Děj i postavy se mi líbili. Já můžu doporučit.

18.06.2021 5 z 5