Osudové vzplanutí

Hlavním hrdinou romanticko-dobrodružného příběhu je Manuel Castro, budoucí student práv na madridské univerzitě a nadšený cestovatel. Za přijetí na školu mu rodiče zaplatí cestu do Ekvádoru a Manuel si tak může splnit svůj sen – najít bájný indiánský kmen Amazonek. Jeho cesta hluboko do džungle se ovšem nečekaně zkomplikuje a z Madridu mu na pomoc vyrážejí Luz, která by s Manuelem velmi ráda chodila, a Fernando, který by zase velmi rád chodil s Luz. Netuší ale, že se všichni nevědomky stávají nejen účastníky hry o lásku, ale i o peníze a v neposlední řadě o život. A že jejich osud bude v rukou tajemné dívky z džungle, Irami…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/373304/osudove-vzplanuti-cCZ-373304.jpg 3.27
Dobrodružné, Literatura česká, Dívčí romány
Vydáno, Cosmopolis

Kniha Osudové vzplanutí

Petra68
20.06.2018

Příjemná oddechová kniha na léto. Nejvíc se mi líbily pasáže z Amazonie a vůbec popis ekvádorských vesnic a měst. Zápletka není složitá, ale dobře se čte, prostě oddechovka :-)

alnahu
20.06.2018

Dobrodružný příběh lásky z Jižní Ameriky.Manuel se vydá do exotického místa ,aby zde vyhledal kmen Amazonek, což se mu podaří. Manuela okouzlí krásná šamanka Irami, ale kdyby ji odvedl čekal by ji neúprosný zákon džungle. Manuel za pomoci přátel přežije ,aby se jednou vrátil do míst, kde prožil lásku i dobrodružství. Oddechová kniha.

Julietta15
26.04.2018

Pohodový příběh pro volné dny :-)

Kniha Osudové vzplanutí je v