Sméťa11 Sméťa11 komentáře u knih

Syndróm E Syndróm E Franck Thilliez

Dobré, temné, napínavé

06.10.2017 5 z 5

Past Past František Niedl

Začátek slabší, chytlo mně to až později, ale dobré

27.06.2017 5 z 5

Poslední batalion Poslední batalion František Niedl

Opět bravurně napsáno, zejména procitnutí hl. hrdiny je skvělé ;-)

27.06.2017

Skleněný vrch Skleněný vrch František Niedl

Výborně sepsáno, pády i vzestupy Petra Machara. Přečteno jedním dechem

27.06.2017 5 z 5

Návrat mistra Návrat mistra František Niedl

Parádní pokračování Lukášovo :-).

26.06.2017

Pavoučí síť Pavoučí síť František Niedl

Má to grády a sešup

25.04.2017

Platnéř Platnéř František Niedl

Skvělé, zhltl jsem to jedním dechem. Parádně popsaná atmosféra Prahy, výborně napsáno

11.04.2017 5 z 5

Nevinná krev Nevinná krev James Rollins (p)

Dobré, dobré, skvěle promyšleno, zajímavé okolnosti v kontextu s historií

04.04.2017 4 z 5

Hráč Hráč František Niedl

Zrovna jsem dočetl.....přečteno d.f. jedním dechem, ale.......čeho je moc, toho je příliš. Sanatorium, dobrý, vypadalo to na pěkný příběh. Ale, pak mi přišlo, jak kdyby to Pavel Vencl vzal potoky krve až do Argentiny. Pro mně ještě tak vytáhnout Roberta z lágru a dost.....pak tu máme prototyp 007.....až moc krve, zástupy mrtvých, na co sáhne vyjde mu to.....Po prvním díle jsem byl nadšený, měli to švih. Po druhém díle mi zůstala pachuť v puse....trochu větší zklamání......nicméně F. Niedl umí psát poutavě

04.04.2017 2 z 5

Inkvizitor Inkvizitor Bernard Cornwell

Pěkně, čtivé, poutavé...

13.01.2017

Born to Run - Zrozeni k běhu Born to Run - Zrozeni k běhu Christopher McDougall

Moje první kniha o mé vášni - běhu. Úplně jsem knihu zhltl, byl jsem z ní nadšený. Teda až do doby, než jsem přečetl knihu L. Brabce Můj dlouhý běh, kde Dan Orálek uvádí některé věci na pravou míru. Zpětně jsem nabyl dojmu, že některé věci v knize jsou tak trochu "navíc" asi aby se kniha lépe prodávala. Těžko říct

11.11.2016 4 z 5

Běhání s Keňany: Tajemství nejrychlejších běžců světa Běhání s Keňany: Tajemství nejrychlejších běžců světa Adharanand Finn

Pěkné, pěkně napsané. Jednou si tak v Itemu s Keňany zaběhat.

11.11.2016 4 z 5

Ultra a dál - Jak se připravit na běhy od 50 km po 100 mil a dál Ultra a dál - Jak se připravit na běhy od 50 km po 100 mil a dál Hal Koerner

Dobré rady před prvním ultratrailem....

11.11.2016 3 z 5

Život bez hranic Život bez hranic Chrissie Wellington

Dobré, lepší, ještě lepší. Dobré, pohodové čtení, úsilí a dřina za úspěchem Chrissie je obdivuhodné. Báseň Když......se stala mojí mantrou při tréninku

Škorpilova škola běhu Škorpilova škola běhu Miloš Škorpil

Miloše uznávám jako odborníka a člověka, který něco dokázal, nicméně.......nudil jsem se od první stránky a hlavně jsem po cca. 50 stránkách knihu odložil na neurčito a ještě po vice než 1,5 roce se k ní nevrátil. Pro začátečníky v běhu je ro dobrá kuchařka....

11.11.2016 2 z 5

Můj dlouhý běh Můj dlouhý běh Luboš Brabec

Čteno jedním dechem za 2 dny, když byla manželka s dětmi v lázních. K hodnocení lze jen říct: jděte a čtěte!!!! V některých momentech jsem trpěl s Danem a při krizích v závodě a při tréninku si vybavuji pasáže z knihy....

Emil Běžec 00:10 Emil Běžec 00:10 Pavel Kosatík

Výborné pojetí, vtáhlo mne to do knihy. Obdivuhodné výkony"pana běžce", kdy v teplákovce a keckách lámal svěťáky na počkání. Jednou by si zasloužili toto téma zfilmovat.......ikdyž, kdo tak rychle u nás běhá, že

Lučištník Lučištník Bernard Cornwell

Knihu jsem otevíral s obavou, zda-li se nebudu nudit. Nicméně na doporučení klokan. 1905 jsem po knize nakonec sáhl a......nelitoval. Jedna z nejlepších knih, ci jsem kdy četl. Přímočaré, nic složitého na dějovou linii, přečetl bych na zátah. Klokan. 1905 diky

11.11.2016 5 z 5

Rudá rakev Rudá rakev Sam Eastland (p)

Velmi zdařilé pokračování a další odkrývání minulosti Pekkaly...

11.11.2016 4 z 5

Oko rudého cara Oko rudého cara Sam Eastland (p)

Skvěle napsáno, napínavé rozplétání pozadi, až zarážející vykreslení tamější doby. Trošku mi vadilo, že Pekkala je "nesmrtelný Bond". Ale jinak skvělá kniha