simlenka simlenka komentáře u knih

Vačice, která se nesmála Vačice, která se nesmála Frank Tashlin

Dětská kniha pro každého. O tom, jak je člověk ten nejchytřejší, jak se vtírá kam nemá, o velkém nepochopení a hlouposti - nádherná!!! Stejně jako Medvěd, který nebyl. Naše děti i já tyto knihy milujeme, nikdy se neomrzí! Opravdu doporučuji!!!

02.05.2014 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

po 180 stranách neskutečné nudy jsem ji zahodila - možná ji někdy znovu zkusím, ale moc tomu nevěřím :-P nedoporučuji

28.03.2014 1 z 5

Vzpoura oceánů Vzpoura oceánů Frank Schätzing

už je to déle, co jsem ji četla, ale ten pocit z ní... tak mě chytla, že jsem ji četla na malém mobilu se spoustou špatně zobrazených znaků - úžasná kniha, doporučuju všem!!!!

28.03.2014 5 z 5

Podváděná Podváděná Kateřina Janouchová

začínala jsem ji několikrát, nemohla se začíst, ale pak se mi líbila a nemohla jsem se odtrhnout. Koupila jsem si i druhý díl a to samé - nemůžu se do toho dostat, tak ji zkusím časem znovu... hodnocení - lepší průměr

28.03.2014 3 z 5

Manžel, který štěká, taky kouše Manžel, který štěká, taky kouše Alena Jakoubková

moje první a zatím poslední kniha od této autorky - oddechovka, nic převratného ale dá se :-)

28.03.2014 2 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

moje první kniha od Hosseiniho, koupila jsem ji, protože jsem si chtěla koupit nějakou knihu, nevěděla jsem jakou a zlákala mě reklama. V žádném případě nelituji! Neříkám, že jsem se od knihy neodtrhla, ale zanechala ve mně pocit, který bude asi dlouho přetrvávat... Hned jsem objednala další autorovy knihy a až se ve mně tato trochu rozleží, tak se do nich s radostí pustím. Za mě áno :-)

27.03.2014 4 z 5

Pohádkář Pohádkář Barbara Nesvadbová

Nemůžu si pomoct, ale já to mám přesně naopak. Bářina nejlepší knížka!!! Je hrozně intenzivní, pocity hrdinky jsem opravdu silně prožívala s ní. Jasně, je to slátanina pro ženský, ale skvělá. Příběh má grády a po chvíli se člověk zorientuje ;-) četla jsem ji tak 4x a určitě ne naposled.

20.03.2014 4 z 5

Ostrov modrých delfínů Ostrov modrých delfínů Scott O’Dell

moje srdcovka z dětství, úžasný příběh!!!!

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

nečetla jsem - poslouchala jako audioknihu a je to pecka. Určitě se k ní vrátím v tištěné podobě

14.03.2014 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

strašně zajímavé čtení a ještě zajímavěji napsané - někomu ty dokumenty vadily, mně se naopak velmi líbily a činily knihu ještě zajímavější

14.03.2014 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

ani po sto stránkách jsem se nedokázala začíst tak jako do jeho předchozích knih, někdy se k ní vrátím, ale prozatím odkládám

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

chvílemi jsem se nemohla odtrhnout, chvílemi se nudila, ale celkově je to dobré čtení... mně osobně to vyprávění smrti moc nebralo, ale věřím, že spoustě lidí se právě tohle líbí. I slza mi ukápla, ale rozhodně jsem četla mnohem lepší knížky

14.03.2014 3 z 5

Město dívek Město dívek Patricia Scanlan

oddechovka pro ženský - všechny tři díly jsou super a nenáročnému čtenáři doporučuju - čas od času, když není co číst se k téhle trilogii vracím

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Od první stránky velmi čtivé. A ikdyž nejsem na upíry, kromě Stmívání, tak mám chuť přečíst si i ostatní autorčiny knihy. Za mě fakt dobrý ;-)

11.03.2014 3 z 5

Jo, párkrát mě rozesmála, ale nedočetla jsem ji, ve dvou třetinách pro mě přestala být zajímavá

06.03.2014

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Tak u me je to jedna z poslednich, ktera se dala cist! Kdysi davno jsem viewgha cetla hodne, pak me nejak omrzel, ale tahle kniha se fakt povedla! Doporucuju.

23.09.2013 2 z 5

Jirka a velký třesk Jirka a velký třesk Stephen William Hawking

Vschny tri dily jsem zhltla jednim dechem, uz se tesim az deti dorostou do veku, kdy si je prectou samy a pokecame o nich :-) kniha vtahne do deje okamzite s prvni strankou, poznatky o vesmiru jsou psany jednoduchym jazykem a tak jsem konecne snad pochopila pro me nepochopitelne (fyzika) opravdu doporucuji detem i rodicum, vesmirnym maniakum i tem, coje vesmir nezajima - po tehle trilogii je zajimat bude!

05.03.2013 5 z 5

Život dítěte Život dítěte Kateřina Janouchová

Tuhle a zadnou jinou vsem rodicum :-)

20.02.2013 5 z 5

Všechno přiznávám, všechno... Všechno přiznávám, všechno... Johannes Mario Simmel

Jedna z mych nej knih!!!

19.02.2013 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Ja ji nedocetla... hypnotizer byl docela dobry, ikdyz taky tam byla mista, ktera me nebavila, ale do tohohle jsem se nemohla zacist vubec - za nejaky cas to jeste zkusim, treba se to napodruhe povede :-)

19.02.2013 1 z 5