sépie sépie komentáře u knih

Až najdu klíč Až najdu klíč Alex Ahndoril (p)

To bylo utrpení to dočíst. Několikrát jsem se ztratila, něco mi nějak nespínalo. Za mě kalamita, do další knihy už nejdu.

26.12.2023 odpad!

Genesis Genesis Chris Carter

No, tak moc jsem se těšila, ale nějak to nebylo ono. Některé dialogy mi přišli i trochu směšné v tom smyslu, že takto by to Hunter neřekl. Garcia byl stále někde v pozadí, kapitánka jak kdyby byla po lobotomii a všemu se diví. Jsem docela zklamaná.

02.04.2023 2 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

No nevím vadí mi psaní v přítomném čase a těch lží bylo na mě až moc. Vystrašenost většiny postav mi nějak nesedí

28.09.2021 1 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Když už kriminálka, tak se ráda zúčastňuji pátrání. Ovšem toto? Přečtu několik stran a přemýšlím, kdo je kdo.....no, a dialogy v angličtině?? Fakt dobrý ((((((
A jen tak mimochodem, nabrat 25 kg a běhat do poschodí?? Hmmmmm????

30.09.2018 2 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Jauví auví......a to doslova (((( dočíst tuto knihu mi dalo hodně práce a to jsem se tak strašně těšila.

28.04.2018 2 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Bestseller? Tohle? Vážně?

05.12.2017 odpad!

Hlavní role Hlavní role Vítězslav Jareš

No...... není špatná, jen mě moc neberou tahle témata - myslím tím herectví. Dle začátku knihy jsem si myslela, že to bude převážně z komuny.

25.10.2016 3 z 5

12. 12. 12. 12. Vítězslav Jareš

Jo jo jo ))))) líbilo moc ))))

25.10.2016 5 z 5

Atlantský mor Atlantský mor A.G. Riddle

no ...co k tomu říct?...nejsem historik....ani biolog....ani snad jaderný fyzik, nebo jaké vzdělání k této knize potřebuji )))dočetla jsem ji, ale poslední díl čte manžel, a tak mi poví konec .))kniha je pro mě relax, ale v této jsem se krutě ztrácela ((

05.04.2016 1 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

líbilo moc .)))))))

21.11.2014 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

jak píše jendoslav - čeho je moc, toho je příliš ....s narůstajícím počtem knik o HH se dle mého snižuje kvalita.......jediné, co je na knize opravdu dobrého, je problematika drogově závislých, kdy popsání jejich stavů a potřeba drogy se staví nadevše lidského..............

21.11.2014 2 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

jo jo jo .)))moje další krevní skupina .)))moc hezky psané .))))pokaždé se těším i na zfilmování, ale v tomto případě ....no.....co nadělám ))))všechno realizovat nejde)))

21.11.2014 5 z 5

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

Asi před 25 lety jsem ji našla na půdě))od té doby jsem ji četla asi 100x)))a vždy, když mám smutek na duši, tak po ni sáhnu,někde otevřu a čtu ))))

08.10.2014 5 z 5

Boží oko Boží oko James Rollins (p)

noooo........pro mě snad nejhorší kniha od Rollinse...bohužel.........možná i překlad knihy je takový divný......ale zápletka a samotný děj včetně konce...no zklamaní.......

01.09.2014 1 z 5

Příběh Edgara Sawtella Příběh Edgara Sawtella David Wroblewski

Mě se kniha hrozně moc líbila )nyní ji čte postupně rodina a zatím samá chvála .))díky této knize učím našeho psa ,,znakovat" )))

20.07.2012 5 z 5