Šebestová3 Šebestová3 komentáře u knih

Sleduješ mě? Sleduješ mě? Vincent Ralph

Průměrný román, který zaujme spíše mladší generaci díky volbě tématu i postav.

01.03.2023 3 z 5

Prasklina Prasklina Sharon J. Bolton

Nůďo, i když pro milovníky psychologie by to mohlo být zajímavý. Za mě nejslabší kousek, co jsem od Bolton četla.

01.03.2023 2 z 5

Travič Travič Sharon J. Bolton

Četla jsem Traviče a Rakváře daleko od sebe a asi proto mi to už úplně nesedlo, nějak mě nedokázal pohltit, spíš teda trochu otrávit....což se od traviče vlastně očekává :-D

01.03.2023 3 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

(SPOILER) Jak říká můj kámoš: O něčem a o ničem. Děti nesnáší své rodiče a za způsobené křivdy se jim pomstí. Velmi minimalistické a velmi zbytečné dílko.

24.02.2023 1 z 5

Obřad Obřad Carmen Mola

Pro fandy nechutností je to rozhodně "must read". Mě na tom nejvíc zaujal konec a náznak dalšího dílu. Do toho bych šla.

Pojď trochu blíž Pojď trochu blíž Rachel Abbott

Průměr, autorka má lepší kousky.

Penzion Penzion Robin Morgan-Bentley

Nebylo to zlé, ale příliš předvidatelné.

24.02.2023 3 z 5

Jeho královská maličkost: Děsivě pravdivý příběh Jeho královská maličkost: Děsivě pravdivý příběh Sally Lloyd-Jones

Veliká roztomilost a a ideální čtení pro všechny děti, kterým přibyl nový sourozenec :)

14.02.2023 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Báječně napsané, ani druhý díl v sérii nezklamal.

14.02.2023 5 z 5

Jsem Vincent a nebojím se Jsem Vincent a nebojím se Enne Koens

Výborná a důležité téma otevírající kniha!!!!

Stane se zázrak Stane se zázrak Zuzana Štelbaská

Kouzelný příběh s důležitým poselstvím, ilustrace jsou třešnička na dortu navíc.

Jackie a Maria Jackie a Maria Gill Paul

Velmi čtivé, po Prokletí hrobky další kousek, co nezklamal.

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

No panečku, já nečtenář fantasy jsem po prvním dílu nadšená podobně jako když jsem po letech odmítání přelouskala první díl Harryho Potter. Tohle vypadá na dlouhodobý vztah :-)

08.02.2023 5 z 5

Híťovo kouzelné dobrodružství Híťovo kouzelné dobrodružství Dominik Landsman

Landsman jo, tohle ne. Dočetla jsem pouze z hluboké úcty k autorovi :-)

08.02.2023 3 z 5

Myšlenka dobrá...ale těch zajímavostí čili špeků je tam ve výsledku až tolik, že to k té literatuře už nenaláká, ale naopak ji to úplně přebije ... a co (zvlášť v publikaci o literatuře) neodpouštím je množství chyb a překlepů!!! Autorka má zjevně problém se skloňováním, navíc napíše jednou Kutná hora podruhý Kutná Hora...a čtenáři vyber si.

08.02.2023 1 z 5

Rok u myšek Rok u myšek Andrea Popprová

Kouzelný příběh i ilustrace. Víc takových leporel.

31.01.2023 5 z 5

Světla nad Prahou Světla nad Prahou Nicole Jarvis

Hmmm, tohle nebyl můj šálek kávy. Ale jistě si své čtenáře najde. Atmosféra je příjemná.

30.01.2023 3 z 5

Chata v horách Chata v horách Ruth Ware (p)

Nebylo to zlé, mám tyhle "akaAgátaChristie" detektivky ráda, ale nějaký trošku drajv tomu chyběl...

30.01.2023 4 z 5

Královna Alžběta II. Královna Alžběta II. Andrew Morton

Skvělé čtení. Odpouštím i mnoho překlepů, a to se stává opravdu málokdy :-)

23.01.2023 5 z 5

Vyděšená k smrti Vyděšená k smrti Rachel Amphlett

Příjemný start nové série, oceňuju svižný děj a spád krátkých kapitol.

23.01.2023 4 z 5