Šárka88 Online Šárka88 komentáře u knih

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Opět skvělé a svižné čtení. Do posledních kapitol jsem netušila, kdo za vším je a jak se příběhy spojí. Překvapivé a napínavé, co vše jsem se dozvěděla nového o Sneijderovi, pardon Maarten S. Sneijderovi a jeho soukromý. Vřele knížku doporučuji a doufám, ze to není poslední knížka od tohoto spisovatele.

14.03.2021 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Musím říct, že tento díl se mi četl velmi rychle a dobře a napínavý děj vás nutí číst dál a dál. Knížka mě neskutečně bavila, za mě dobrý a těším se, až bude další pokračování, když máme ten otevřený konec.

11.12.2020 5 z 5

Všude samí lháři Všude samí lháři Shari Lapena

Začátek této knihy vypadal slibně, ale pak ta motanice v kruhu mi už celkem lezlo na nervy a četla jsem méně a méně. Nevadilo mi, že v knize lhal v podstatě každý, ale z vyšetřovatelů se stali ,, pitomci,, a nejvíce mě teda překvapilo, až abnormální chování k věku Avery, kterou bych pleskla už hned :-D. To tu knihu zkazilo.
V podstatě v USA jsem se setkala s několika dětmi, které na svůj věk byly takové jako Avery, že můžou vše a chytré jako opice, ale tohle bylo přehnané.

02.06.2024 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Audiokniha- Helga Čočková
Tento další díl o Erice nebyl špatný , překvapivé rozuzlení jsem netušila, ale nesedlo mi předčítání paní Čočkové, kniha dostává jiný směr, místy až nudný( hlavně vyjádření pocitů postav), ale za to spisovatel nemůže. Kdybych četla, dala bych o jednu hvězdu více. Těším se na další díl , tentokrat s M. Stranským.

17.04.2024

Zajíci, utíkej Zajíci, utíkej Alexander Gordon Smith

Je to opravdu dost přehnané s nereálným afektem, čtivost se tomu nedá vzít, ale stejné hlasy, věci, oblečení? Trochu moc . Tento díl Roberta Ketta není zrovna nejostřejší, a tak dám 3 hvězdy + plus 1 hvězdu za místy v držení napětí. Uvidíme co přinese další díl, který by mohl být závěrečný.

25.03.2024 4 z 5

Poslední slovo Poslední slovo Mary Burton

Řekla bych, že tohle bylo lepší, než první knížka s příběhem. Za mě čtivé od začátku do konce a sympatického Adlera jsem si ihned oblíbila. Jsem ráda, že knihy na sebe nenavazují, bála jsem se, že mě čtení nebude bavit. No co dodat, bílé tulipány a tulipány všeobecně, také miluji :).

29.02.2024 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Whitney měla určitě krásný záměr, předělat pohádku. Umí psát lépe a co se stalo? Poslední dobou to není zrovna šálek kávy na který jsme zvyklý.

08.02.2024 3 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Audiokniha - Igor Bareš
Námět na děj dobrý , ale místy zdlouhavé a nudné. Předčítání Igora Bareše tomu odpovídalo, hlas táááhl místy velmi dobře, že bych usnula a do poslechu se mi moc nechtělo. Ke konci už se zápletka pomalu rozuzlila a už jsem se chytala v ději zpět a konečně knihu doposlechla.

14.12.2023 4 z 5

Smrtící kolotoč Smrtící kolotoč Alex Smith (p)

Souhlas s Paja1974 v pátém díle se máme na co těšit a toto je další super kousek ze života R.Ketta. Knížka se četla sama a lepší, než předchozí díl. Napínavé, čtivé až do konce.

26.11.2023 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Audiokniha- Pavel Rímský
Začátek poslechu se rozjel velmi slibně, ale pak. Zřejmě nerozumím severským spisovatelům, opět jsem se v ději ztratila a chvilku mi trvalo, než jsem se zpět naladila na Joonovu vlnu. Hezké zapojení českého jména v případu a závěr mě navnadil na pokračování.

15.11.2023 4 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Tak zřejmě půjdu trochu proti proudu, tento druhý díl byl na mě utahaný, nemohla jsem se začíst. Žádné napětí, malá zápletka, samé uvažování, co by-kdyby. Coleen otevřela opět téma na násilí a týrání ze strany partnera, jediným vtipným faktorem byl v knize Theo. Za mě jedna ze slabších knih, i tak dávám 4****, protože je to Collen a určitě se můžeme těšit na lepší čtení.

24.10.2023 4 z 5

Mezi dvěma ohni Mezi dvěma ohni Martin Goffa

Audiokniha
Měla jsem možnost poslechnout si jako první, třetí díl série Mika Syrového. Nebylo to špatné a hlavní předčítání pana M. Preisse bylo super a k postavě se hlas hodil.
Miko mi někdy nepřipadal jako policajt co něco vyšetřuje, spíše jako někdo na volné noze vyšetřovatele. Téma korupce celkem pro mě nezáživné, i když reálně doposud momentální a neustálé téma. Celkem se mi líbila jeho povaha a vsuvka s jeho začínajícím vztahem s Terezou. Jsem ráda, že autor dal postavě kladné vlastnosti a smysl prohumor. Doufám, že budu mít možnost poslechnout si první dva díly a více ho poznat. Jen série s Markem Vrázem mi přijde o malinko lepší.

10.05.2023 4 z 5

Vraždi všímavě Vraždi všímavě Karsten Dusse

Audiokniha
Velmi zvláštní a zajímavá detektivka. Štítek označující černý humor opravdu sedí. Dragan a jeho k láska k dětem :D , tomu jsem se zasmála od srdce. Chudák to odnesl a ten konec :D . Opravdu všímavost aplikována z příručky. A souhlasím s komentářem od Janina66.
Björn byl dost dobrý v jeho snažení o všímavost.
Čtení pana Čtvrtníčka bylo fajn, jen jsem si nemohla zvyknout na táhlý hlas, než na který jsem u něj zvyklá.

19.04.2023 4 z 5

Jasmína Jasmína Anna Szafrańska

Tento příběh Jasmíny byl plný bolesti, to poznáte od samého začátku čtení. Děj jak na horské dráze, chvilku zajímavý, potom nic a nic a najednou konec, ač děsně rychle useknut. První díl také za mě top a Jasmína si získala druhé místo. Příběhy jsou na základě skutečnosti, jestli jsem to pochopila a překvapilo mě tu věta ,, nudné písně Michala Davida,, :D proto dávám +1*
Třeba se dočkáme ještě příběhu Lany.

13.04.2023 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Její knížky jsou neuvěřitelně čtivé a na všechny způsoby stejné. On se chová jako pako, ona srovná chlapa do latě, ze sexu je laska a bim bam svatební zvony s pozitivním těhotenským testem. Tenhle příběh letušku a pilota je za mě dosud ten nejlepší který jsem četla. Hltala jsem každou kapitolu a Gillian za mě super ,, Jsou dvé ráno debile “ :-D . Opravdu jsem se při čtení bavila. Práce u aerolinek musí byt fakt těžká a obzvláště když máte nadřízenosti takovou čarodějnice jako Gillian. Opravdu to tak je?. Nevím jestli bych dokázala neporušit pravidla jako oni dva, protože ti piloti vypadají opravdu děsně sexy v uniformách. Doporučuji k přečtení.

10.12.2022 5 z 5

Co když zůstaneme Co když zůstaneme Sarah Sprinz

Amber na začátku knihy je na pěst, představuje se jako snobská holka, která kašle na školu a věří, že jako dcera úspěšných rodičů může vše a je nesmrtelná. Později však děj mění barvu, když potká Emmeta. Šprta a sociálně slabšího, který se stydí za svůj život. Oba si začínají rozumět a zjistíte, že k sobě opravdu patří a je vám jich celkem líto, zjistíte proč Amber žila takový život a proč Emmet ma rád architekturu. Co by to nebyl za román bez problému, hádek a konečného happyendu. Velmi čtivé, jako první díl a už se těším na další.

14.11.2022 5 z 5

Malvína Malvína Anna Szafrańska

Asi třičtvrtě knihy jsem se nutila číst. Dlouhé kapitoly byly místy hluché a nezáživné. Začátek se stále točil kolem Liliany a Mata, později Malvina a Arek. Rozebírání jejich životu a spojení mezi nimi pak už celkem šlo. Konec byl na mě, až moc rychlí a dobře dopadl, bude třetí díl? Myslím, že se někdy dočkáme knížky Jasmine a rada si ho přečtu a musím říct, ze první díl Liliana byl opravdu lepší.

15.10.2022 4 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Jak už zde většina píše, tento třetí díl se opravdu čte sám. Od začátku se zasmějete vtipným hláškám, ale později výhružky Kimberley o uříznutí koulí, vám začne lézt na nervy. Možná i celá její postava, tak jako mně, občas bych ji jednu pleskla. Matteo, jako hrabě, vlastně markýz mi taky nějak moc nesedl. Rozhodně méně, než Kim, která vás se svou vagínou i dělohou ke konci dosti otravuje. Druhy díl s hopsalem byl prostě nejlepší. Tady se mlelo celou knížku o jednom a tom samém. Určitě se budu těšit na další spisovatelky výtvor.

23.09.2022 4 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

Pojďme se projet….
Opravdu jízda od začátku, až do konce. Moc se mi to líbilo a určitě to stojí za pár hodin času čtení všem, kteří mají rádi napětí se vztahy v knížce.

25.08.2022 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

První stránky této knížky mě okamžitě vtáhly do děje a Kyle mi lezl neskutečně na nervy :D , ale Danielova naivita snad ještě mnohem víc. Napínavý děj od samého začátku. Dům Craven Manor mi připomínal dům ve filmu Střihoruký Edward a zbytek, jak Daniel popisoval nákazu, jako videohru The Last of Us a představa toho všeho dohromady byla pro mě snazší . Knížku bych přirovnala spíše k fantasy pro náctileté, než horor pro dospělé. A za mě lepší díl byl tenhle, oproti Přízrakům v rodině Carrowů . Konec klasický happyend, malá oddechovka, která stojí za víkendové přečtení.

19.06.2022 4 z 5