Šárka88 Šárka88 komentáře u knih

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Musím říct, že to byla oddechová pohádka pro dospělé, i přesto se mi dej moc líbil a doporučuji.

10.10.2021 5 z 5

Jizvy jako křídla Jizvy jako křídla Erin Stewart

Krásný příběh a o holce, která si prošla peklem, snaží se navrátit do reálného života se strachem v očích. Příběh o přátelství a nalezení svého já. Moc doporučuji

28.08.2021 5 z 5

Slyším sirény v ulicích Slyším sirény v ulicích Adrian McKinty

Upřímně tento směr není můj šálek čaje. Thriller miluju, ale tohle jsem místy nevěděla o čem to vlastně je. Přišlo mi to, až zmatený nebo já to vůbec nepochopila. Vyšetřuje se tam vražda a najednou se děj pro mě odehrával někde jinde. Nevím, nesedlo mi to a měla jsem do dělat to vůbec dočíst.

10.07.2021 3 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Velmi zajímavý začátek, který zaujme :-D přečteno, velmi rychle v rámci výzvy. Ještě, ze knížka je tak tenká, jinak bych asi nedočetla do konce.

31.05.2020 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Tento díl jsem četla už kvůli tomu, ze nemám rada nedočtené série. Zazvonil zvonec a pohádky je konec, happy end s kapkou akčního filmu.

23.01.2020 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

První díl celkem fajn, knížka by mohla mít méně stran, kdyby v tom nebyla všude rozlita omáčka. Když jsem to četla bylo mi 26 s hltala jsem to. Doporučuji všem holkám, co mají rádi bohaté krasavce s dávkou nedostupnosti.

23.01.2020 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Ze všech asi nejlepší díl

Pohádky do postýlky Pohádky do postýlky Hayden McAllister

Tuto knížku stále mám a těším se, až ji přečtu své dceři.

29.11.2021 5 z 5

Lucie: Šrouby do hlavy Lucie: Šrouby do hlavy Honza Dědek

Moje milovaná Lucie, v pubertě jsem ji přečetla za jedinou chvilku hltala každé slovo o Davidovi a ostatních členech kapely.

28.04.2021 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Přesně tak , fajn čtení a film nuda :D

03.03.2020 4 z 5

V drápech bestie V drápech bestie Jan Hajšman

Autor vypráví pořad o nenávisti k Němcům a pořad se vše točí dokola, nějak jsem se nemohla začíst a moc mě to nebavilo. Knížka ani neurazí a ani nenadchne.

18.02.2020 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Pořad dokola a dokola, jako v některém komentáři . Krasavec, tajemství, sex-BDSM- večírek a zase do postele. A kolečko se točí.

23.01.2020 3 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Přečetla jsem jim jedním dechem a za mě super.

Znamení draka Znamení draka Angie Sage

Nádherný svět fantazie a pokračování Septimuse a Jenny. Neskutečný příběh.

Poštovní úřad Poštovní úřad Charles Bukowski

Moje první knížka přečtena v pubertě, ukazuje opravdový život v USA v 60 letech. Super knížka, Charles popisuje realitu vlastního života.

20.01.2020 5 z 5

Padesát odstínů ostudy Padesát odstínů ostudy Andrew Shaffer

Neskutečná ptákovina a blbost na entou, ale pro odpočinkové čtení u kterého nemusíte přemýšlet. Něco jako Slunce seno, víte ze je to blbost a upřímně se zasmějete, ale i přesto to dočtete knížku.

20.01.2020 2 z 5

Oheň Oheň Angie Sage

Krásné ukončení posledního dílu o příbězích Septimuse Heapa. Bude mi to chybět, snad narazím na něco podobného. Během dvou dní, jsem knížku přečetla. Vřele doporučuji.

30.12.2019 5 z 5

Physikus Physikus Angie Sage

Krásný děj, podobný Harry Potterovi, ale pro mě lepší

Darke Darke Angie Sage

Angie Sage udělala skvělou řadu dílů Septimuse

Výprava za hrdinstvím Výprava za hrdinstvím Angie Sage

Krásný příběh plný fantazie a dobrodružství .