Darke

Darke https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94066/bmid_darke-Bnf-94066.jpg 5 111 11

Příběhy Septimuse Heapa série

V paláci probíhají horečné přípravy na oslavu čtrnáctých narozenin Septimuse Heapa a princezny Jenny — pro každého z nich je tento den významným životním předělem. Oslava se však nekoná, palác a celý hrad zachvátí temná hrozba a blíží se zkáza. Septimus a Jenna se snaží o záchranu, ale vše se zdá marné. Temný čarodějný příval požírá vše, co mu přijde do cesty, a přestože zkušený Septimus, mocná čarodějka Marcia, mnoha tajemství znalý alchymista Marcellus a všichni jejich přátelé nasadí veškerý svůj um a schopnosti, jejich síly na temné zlo nestačí. Zdá se být neporazitelné. V šestém, dosud nejtemnějším dílu oblíbené série Angie Sageová svým typicky barvitým stylem rozvíjí napínavý fantazijní příběh, při kterém vás bude mrazit v zádech. Znovu se setkáte s hrdiny minulých dílů a budete bez dechu sledovat jejich zápas o vlastní život a záchranu přátel.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Jota

Septimus Heap, Book Six, Darke , 2009

Pert
02.01.2022 5 z 5

Merrin je skvělá postava. Originální fantasy pribeh.

Andynka
21.06.2021 4 z 5

Pomalu už nevím, co k hodnocení psát, když má série tolik dílů.
Ale každou knihou se mi příběh Septimuse Heapa líbí mnohem víc a baví mě.
Je zde hodně temna... trochu z toho běhá až mráz po zádech. Zvlášť si umím představit, kdybych to četla jako dítě, tak bych tedy musela sebrat i trochu odvahu.
Ale mě to baví. Je to originální, nápaditý.

Šárka88
28.12.2019 5 z 5

Angie Sage udělala skvělou řadu dílů Septimuse

Alex.rrr
16.05.2017 5 z 5

Další z povedených příběhů mladého Septimuse. Na této knížce se mi líbilo, že Sep nemusel nikam přehnaně cestovat, nikde se neztrácel, nikam neputoval atp. Vše se odehrávalo ve městě, které má moje sympatie. Boj s temnou doménou mě bavil, byla tam akce a rychlý spád. Jedná se roz hodně o jeden z nejpovedenějších dílů série.

otesánek
29.04.2017 5 z 5

Četla jsem a nedokázala se odtrhnout. Jednoznačně doporučuji

angelbooks
14.12.2013 5 z 5

6.dílu není co vytknout. Problém s Temnou Doménou mě zcela uchvátil, i to jak to nakonec celé dopadne. 5 hvězd a vřelé doporučení :))))))))))).

lakme
10.10.2013 4 z 5

Trošičku mi dělalo problém se začíst, ale jak jsem se do toho dostala bylo to fajn. Příběh jako vždy kouzelný, plný dobrodružství lásky a přátelství.

Teressa
21.06.2013

Nejlepší díl! Jsem nadšená!

Dandulka
16.05.2013 5 z 5

Konečně jsem se dostala k 6. dílu a byl moc pěkný. Autorka prý píše už 7. díl, tak jsem moc, moc,moc zvědavá!

mozek11
28.02.2013 5 z 5

Tato knížka mě vtáhla do svého děje po několika stránkách. Moc se těším na poslední díl!

anibeni
19.02.2013 5 z 5

Za sebe musím říci, že se mi celá série Příběhů Septima Heapa opravdu líbila, četla jsem ji jedním dechem a těším se, až do ní dorostou mé děti... Srovnání s HP bych ale opravdu nedělala..