Šárka88 Šárka88 komentáře u knih

Hříšně hříšný Hříšně hříšný Meghan March

Tak tady se začalo něco konečně dít i příběhu celé knížky, a ne jen na konci. I přes veškeré až moc překombinované momenty a závěr dávám čtyři hvězdy, protože u této spisovatelky musíte byt na to ženy už přece zvyklé, nějaká ta akčnost.

26.12.2023 4 z 5

Nejkrásnější dárek Nejkrásnější dárek Julie Caplin

Těch pár stránek zabere něco málo času, je to taková předvánoční jednohubka, která se odehrává v Londýně, malé příjemné čtení.

21.10.2023 4 z 5

Někdo zůstává Někdo zůstává Laura Kneidl

Pohodový román bez nějaké akce a reakce. Čekala jsem větší zápletku s nějakým napětím když Aliza je jiného původu než Lucien, třeba že oni mají jiné zvyky a rodiče budou proti a najdou ji manžela.
Bylo to i svým způsobem zajímavé, ale první díl asi nejlepší. Dvojka o něčem a ničem a tento díl bych doporučila si přečíst po nějakém náročném thrilleru, jako jsem to udělala já a spokojenost. Dočkáme se knížky o Amice?

02.05.2023 4 z 5

Jezdec Jezdec Skye Warren

Myslím, že těch 264 stránek je dostačující na přečtení tohohle ,, nesmyslu,,
Nějak té sérii nerozumím o co vlastně tady jde, mám na rok opět vystaráno.
V jednu chvíli Avery pořád fňuká, jak už není panna a bla bla okolo a v druhé kapitole by trtkala s tím Gabrielem od rána do večera, ještě to oslovení bylo na mě opět moc.
Dávám 2* + 1* za to, že tento díl je o malinko lepší, než Pěšec.

20.04.2023 3 z 5

Bird Box Bird Box Josh Malerman

Velmi čtivá knížka u které musíte číst pořád dál a dál, byla jsem zvědavá co jsou zač ty tvorové. Prolínání přítomnosti s minulostí je celkem fajn, jen jsem se místy vytratila z děje. Nejvíc mi vadilo opakující se její jméno ,, Malorie” za to strhávám jednu hvězdu, někdy mi to lezlo na nervy. Určitě si přečtu pokračování.

06.02.2023 4 z 5

Krize Krize Felix Francis

Audiokniha - Jan Zadražil
Souhlasím s komentáři typu, lehká detektivka z dostihových příběhu. Něco málo se dozvíte, jak to na dostizích chodí a jaké to ma zákulisí, prostě na pohodu s romantickým koncem.

27.01.2023 4 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Pohřbený život byl značně lepší. Od začátku, až do půlky to bylo pro mě nezajímavé čtení, až pak mi na Ianně něco nesedělo. Jasná mrcha, která mě nutila číst dál. Drago, úplně jsem viděla herce, který hrál Draga v Rocky Balboa. :-D, takže děj už začal být o něco přijatelnější. Konec byl za mě smutný, Alexe mi bylo líto a Maxe taky. Spíše čtení pro chlapa, dosti akčních chvilek.

23.11.2022 4 z 5

Sněhulčina koleda Sněhulčina koleda Kristen McKanagh

Musím částečně souhlasit s komentářem od Renike. Pro mě byl skoro stejně srovnatelný jako s prvním dílem. Četlo se to dobře i přes dlouhé kapitoly, ale porad mi chyběla větší zápletka. Začátek opravdu pomalý na rozjezd a Sophie mi moc sympatická nepřišla. Od druhé půlky knihy to bylo lepší. Opravdu román dvou workoholiků, kteří se do sebe zamilují. Číst to v prosinci, asi bych napsala jiný komentář. Připomíná mi to trochu film Bezva ženská na krku :-D . Myslím, že se za rok dočkáme i další Vánoční lásky a pomoc kočičí nezbednice ke štěstí.

19.11.2022 4 z 5

Auris Auris Vincent Kliesch

Tak tohle jsem měla přečtené ihned. Knížka je velmi čtivá od samého začátku, až do úplného konce. Budete mile překvapeni, jak děj ubíhá a překvapeni jeho koncem. Ten kdo je fanouškem Fitzeka určitě dá zde všem komentářům za pravdu. Co se tyče příběhu samotného, tak Jula byla snad vědma, věděla co vždy stane a to mě trochu vyvedlo z míry. Měla jsem ráda postavu Elyase, ten kluk to uměl říct pěkně od plic, ale uvnitř fajn kluk. Moc doporučuji a doufám, že se dočkáme dalších dílu v češtině.

26.09.2022 5 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Audiokniha
3* + 1*
Dávám tři hvězdičky a jednu navíc za hlas pana Vondráčka, moc se mi líbilo technické zpracování audioknihy. Co se tyče samotného děje, byl jak anglické typické počasí. Táhlý a nudný, takové cele zatažené. Nemastné a neslané. Fajn byla postava detektiva Chamberse, ale jinak všemu chyběla šťáva.

06.09.2022 4 z 5

Jak být šťastný Jak být šťastný Eva Woods (p)

Hodně mi to připomíná nějaký film, ale jaký? Polly byla fajn holka, která ukázala Annie nový směr života. Oblíbila jsem si ji, i když bylo hned jasné, jak to s Polly dopadne. Konec byl smutný, poprvé u knížky jsem byla empatická a soucítila s Annie, jak se cítí a co se odehrává v člověku, při ztrátě blízkého. Ze začátku ji Polly lezla na nervy, ale pak zjistila, že 100 dní ke štěstí je tou pravou kamarádkou. Obě si prožily rakovinové ESO.

06.07.2022 4 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Knížka se četla dobře vzhledem k jejímu počtu stran, i když od začátku skoro ke konci je to poněkud zdlouhavý. Čekala jsem kdy se odhalí Julianovo tajemství, co za tím vším je a rozhodně jsem nečekala takový závěr, jak zde píšou ostatní jejich domněnky byly úplně jiné. Opakovala bych se.Určitě si přečtu další díl této série NĚKDO. Čekala jsem klasicky román od této spisovatelky, které napsala předním, toto je úplně jiné. Mile mě překvapilo, že se zde objevilo jméno Lucy a Sage, kterého Mickey nesnáší. Zajímavý :D.

14.06.2022 5 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Co k tomuhle dodat :-D . Ten kdo si chce doplnit slovník sprostých slov, ať neváhá se čtením a začne hned. Jinak dávám 3 hvězdičky, další hvězdu za čtivost. Při čtení jsem kroutila hlavou, zda spisovatelka to myslí vážně nebo doopravdy. Liam není ďábel, Liam je debil, který se chová k ženám jako ke kusů hadru a vraždí je a střílí každého a je pánem ku…..v, co to je proboha ? Jess je maličká, ale blbka leda tak. Nechávat se ponižovat a ještě se zamilovat. Nevím, co tím autorka fakt chtěla říci. Chlap je král a holka smeták.

14.05.2022 3 z 5

Nezvaný pár Nezvaný pár Sarah J. Naughton

Přečetla jsem a za mě žádný WOW efekt to není. Místy nudné čtení a jindy to bylo zajímavé. Takový normální průměr. Jediné věc, která mi ze čtení uvízla v paměti, když Ollie byl na rybách v Praze, kde chytal tuňáky? Asi ne …

11.05.2022 3 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Knížka, která se čte sama. Napětí, až do konce. Nečekala jsem, že oba díly přečtu jedním dechem. Opravdu román s velkým R. V předešlých komentářích, jak někdo píše, jsem se Sage také nesouhlasila. V podstatě mě zaráželo i v prvním díle, problém s penězi. Sage neustale neměla peníze, ale dělala nákupy, objednávali si pořád jídlo. Zde ve druhém díle kde říká ,, Můj účet je vybílen k nule.” Koupí letenky v první třídě a objedná si taxík. Kdo to tedy sponzoroval Luca? April? :-D Tohle jediné mi vadilo. Jinak mohu doporučit všem holkám 15+ se začínající četbou. Je zde vše, co má v románu být.

28.02.2022 5 z 5

Nepečené dezerty Kateřiny A. Nepečené dezerty Kateřiny A. Andrea Čekanová

Co k této knížce dodat. Opravdu je zde spousty chyb, které spisovatelka přehlédla. Chtěla jsem dat pouze tři hvězdy, ale dávám hvězdy 4,5*. Knížku jsem přečetla jedním dechem a nechtěla jsem přestat, dokud tento dej neskončí. Na jednu stránku musím říct, ze to bylo hustý. Bohužel, některé příběhy jsou skutečností. Nemyslím, až s vraždou, ale že krásné blondýnky, které jezdí v nových BMW mají šťastný život. Věřím, že některé jsou pouze módním doplňkem svých manželů a mají doma peklo, bojí se promluvit. Není, co závidět, když úsměv, může být jen záminkou, protože se musí usmívat. Za mě to nebylo tak hrozné, aby se to nedalo číst.

Po včerejšku bych přehodnotila: lidské oko a mozek vám přečte větu, aniž bychom si všimli chyb. Někteří z vás, tady nad tím hodně přemýšlí. Spisovatelé, kteří jsou světově známý mají také v knize chybu. A nikdo si toho nevšimne? V Hartlových knížek je jich také dost, které nejsou fyzicky možné. Podle mě, dokud na to někdo neupozorní, nevšimneme si toho. Chtěla bych vidět, některé z vás, jakou knížku bez chyb byste napsali. První knížka, kterou jsem přečetla na jeden nádech, protože mě zajímalo téma a jak to celé dopadne.

18.02.2022 5 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Ze začátku čtení jsem myslela, jaká to bude nuda, dlouhé kapitoly nemám ráda. Děj se tedy pekelně rozjel a dost mě to bavilo. Kam ti spisovatele chodí na takový zvrácenosti a způsoby zabiti vrahů. Určitě dávám plný počet hvězd , super knížka.

04.12.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Knížka se mi líbila, hlavně ze hlášky Pen, ale jak řekla její kámoška.. je pokrytec. Nejdřív ji provokuje a pak si uteče ji vyplakat na rameno. Jake malInkatý sobeček, aspoň pro mě a podobný číčoviny. Jinak doporučuji každé , která si chce přečíst knížku pro dospělé, před spaním.

25.10.2021 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Knížka se mi líbila a četla se hodně rychle.Mohu jen doporučit, jedinou výtku mám k tomu, ze snad tři kapitoly z cele knížky jsou slušné….jinak jen a jen … a třeba se dočkáme toho pokračování.

17.08.2021 4 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Opět musím říct jedním slovem ,, super,, . Jeho knížka mě opět nezklamala a jdu hned na další. Pokaždé mě konec dostane. Moc doporučuji.

24.07.2021 5 z 5