Sariega Sariega komentáře u knih

Zvěrolékař opět v jednom kole Zvěrolékař opět v jednom kole James Herriot (p)

U tohoto dílu jsme už nevydržela dál číst, možná to bylo tím že někdy to bylo až moc zdlouhavé.

24.06.2021 1 z 5

To by se zvěrolékaři stát nemělo (1. a 2. díl) To by se zvěrolékaři stát nemělo (1. a 2. díl) James Herriot (p)

Někdy to bylo jen na jedno brdo ale jinak to bylo příjemné (a někdy i zábavné) počteníčko.

24.06.2021 3 z 5

Velké Medvědí jezero Velké Medvědí jezero Erin Hunter

Příběh se za mě rozvíjí čím dál více zajímavěji i když na začátku této knihy se to nezdálo nesmíte čtení vzdát

24.06.2021 4 z 5

Uvězněná královna Uvězněná královna Kristen Ciccarelli

Nelíbil se mi tolik jako ten druhý nebo třetí díl, zdál se mi prodlužovaný a trvalo než jsme se do něj začetla nakonec jsem se tím ale prokousala a nelituju toho.

21.03.2021 3 z 5

Poslední Namsara Poslední Namsara Kristen Ciccarelli

Tento díl mě asi bavil ze všech nejvíce, nejprve jsem jí ale nectělčíst a příběh jsem si představovala z doslechu úplně jinak. Proto mě to i mile překvapilo, doporučuji všem.

21.03.2021 4 z 5

Studie jedu Studie jedu Maria V. Snyder

Knihu rozhodně můžu doporučit, jediné co bych vytkla by byli lehce nepropracované postavy, ale to bývá skoro u každé druhé třetí knihy. Těch dílů je tolik a já doufám že ty ostatní přeložej rychleji než tu první.

21.03.2021 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Jednou jsem si to pujčila z knihovny ale nedokázala jsem se do toho začíst, tendle rok jsem viděla seriál a tak jsme se rozhodla si to opět půjčit. I přesto že jsem věděla co se tam bude dít to bylo zajímavé čtení. A vše už tu jinak bylo řečeno ostatními čtenáři. Doporučuji.

13.03.2021 5 z 5

Strom naděje Strom naděje Katherine Applegate

Krásné oddechové čtení

13.03.2021 3 z 5

Božská hra Božská hra Danny Tobey

Doporučuji ale rozhodně to není oddechovka

08.03.2021

Dcera noci Dcera noci Kristen Ciccarelli

Skvělá kniha ne sice tak dobrá jako první ale lepší než ta druhá.

04.02.2021 4 z 5

Noční labuť Noční labuť Zuzana Hartmanová

Dostala jsme ji na přání k vánocům a knížka mě nezklamala. Byla čtivá a nemohla jsme se od ní odtrhnout za den jsem jí měla přečtenou. Jen mě někdy trochu štvalo jak se to přeskakova-lo v čase.

27.12.2020 5 z 5

Opravdové vítězství Opravdové vítězství Zuzana Francková

Příjemné čtení, bylo to pro mě rozhodně lépe stravitelné než Hedvika

22.12.2020

Hedvika Hedvika Zuzana Francková

Ta kniha se mi dobře četla jen bych byla radši kdyby pokračovala dál protože ten konec se i zdál tkaoví jako kdyby autorku už nic nenapadalo a tak to ukončila.

22.12.2020 4 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Knížka mě nezklama a i když už nejsem tak velká fanynka série Harryho Pottera jako předtím tak tuto knihu si jednou za čas mohu přečíst.

22.12.2020 4 z 5

Děvčátko Momo a ukradený čas Děvčátko Momo a ukradený čas Michael Ende

Od svích šesti let jsem si jí přečetla několikrát a byla jsem i na divadelním zpracování oboje se mi líbilo.

22.12.2020 3 z 5

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Ty pohádky mě moc bavili a knihu jsem měla přečtenou za jeden večer.

22.12.2020 5 z 5

Rozkvétající žena - Příběh zasvěcení dívky v ženu Rozkvétající žena - Příběh zasvěcení dívky v ženu Mary Dillon

Na můj vkus tam pro mě bylo málo děje.

22.12.2020 1 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Je to asi nejlepší kniha z dvorů.

17.12.2020 3 z 5

Loď mrtvých Loď mrtvých Rick Riordan

Nejlepší kniha od autora co jsem četla a to jsem jich četla vážně dost. Tento díl byl pro mě ten nejčtivější a přála bych si další. Rozhodně mě zajímá další severská kniha co napsal: příběhy z devíti světů.

04.12.2020 3 z 5

Dvě temné vládkyně Dvě temné vládkyně Kendare Blake

Nemyslím že to byla nejlepší kniha z celí série ale i tak jsem si jí oblíbila. Khatarinu jsem měla vždycky ráda a v tomto díle mi jí bylo vážně líto. Arsinoe a Jules mám čím dál míň ráda, i tak ale obdivuji autorku že dokáže najít pořád nové nápady a těším se na čtvrtý díl.

08.11.2020 5 z 5