Dcera noci

Dcera noci https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455333/bmid_dcera-noci-FqM-455333.jpg 4 36 5

Iskari série

< 3. díl

Může mít někdo, kdo se neustále toulá mezi dvěma světy, skutečný domov? Může opravdu milovat a být věrný jedné straně? Safiru, ochránkyni sužovaného národa, a její zapřisáhlou nepřítelkyni, nebezpečnou pirátku Eris, svede dohromady podobný osud. Čeká je stejný úkol. Najít Ashu, poslední Namsaru. V tomto světě, i v tom příštím.... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Alpress

The Sky Weaver , 2019

Njangu
06.02.2023 5 z 5

Tento díl ohodnotím sérii jako celek. Jinak bych asi ubrala hvězdičku za vztah dívka - dívka.
I přes současnou popularitu takového žánru to prostě nemusím. Nic proti tomu nemám, tady to bylo vkusně zpracované, ale prostě mně to nesedí a vcelku úspěšně se tomu vyhýbám.
Každopádně děj byl super, vyvrcholení série bylo úžasné a nenudila jsem se. Možná bych uvítala víc draků.

LilianaFalcon
12.06.2021 4 z 5

Po druhém dílu jsem se trošku bála, naštěstí zbytečně. Bylo to zajímavé, napínavé, dívkám, co mají rády dobrodružství bych knížku opravdu doporučila :-)

1259
24.05.2021 5 z 5

Po první dílů jsem nečekala druhý a natož teď ten třetí. Bylo fajn vrátit se do světa draků a různých intrik.

andrejci
19.04.2021 4 z 5

Autorka se rozhodně každým dílem zlepšuje. Líbí se mi jak se tam objevují postavy i z minulých sérií. Obálka se jim, ale vůbec nepovedla. A na konci mi přišlo, že už toho bylo hodně. Takové až moc k neuvěření.
Knížku i celou sérii hodnotím jako průměrnou. Pro mladší čtenáře určitě pěkné.

Sariega
04.02.2021 4 z 5

Skvělá kniha ne sice tak dobrá jako první ale lepší než ta druhá.

pro dívky fantasy pro děti romantika

2018  79%Poslední Namsara
2019  84%Uvězněná královna