Hedvika

Patnáctiletá Hedvika neprožívá právě to nejlepší období svého života. Po rozvodu rodičů se s maminkou musejí hodně uskromňovat a ani přechod ze základní školy na gymnázium neprobíhá přesně podle jejích představ. Kvůli přemíře učení se dokonce musí vzdát svého největšího koníčka - koní, což nese mimořádně těžce, mnohem víc než zradu své nejlepší a vlastně jediné kamarádky Kamily. Její život úplně změní až setkání s trochu tajemným, ale tím zajímavějším Olinem. Samozřejmě se do charizmatického mladíka okamžitě zamiluje, on však její lásku bohužel neopětuje a trvá dlouho, než jí prozradí svoje pečlivě skrývané tajemství. Teprve pak Heda pochopí. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/1103/hedvika-1103.jpg 3.516
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Petra (ČR)

bookwoman
13.11.2016

U této knihy mě překvapil nečekaný konec.Jinak byla kniha hezká na odpočinkové čtení.

eletrika03
07.03.2014

Celkem dobrý nápad a trochu mě udivilo ten konec.

Lenna75
27.07.2013

Jeden z mnoha typických dívčích románů. Někdy si myslíme, že jsme potkali toho pravého a ono nic. Někdy si myslíme, že máme tu nejlepší kamarádku na světě a ono se může ukázat, že to tak není. Zkrátka typický dívčí román.

sabanka
13.09.2012

úžasná knížka a dokonce i vtipná:D zasmála jsem se mocinky xD

Lucka66
15.04.2012

Nádherná knížka, doporučuji přečíst :)