SáraV. SáraV. komentáře u knih

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Úžasná knížka, dostala mě:-) Tipla jsem si snad na všechny obyvatele ostrova i ty mimo něj, ale vraha ani jednou:-)

27.02.2014 5 z 5

Zlodějina pro začátečníky Zlodějina pro začátečníky Terry Deary

Fakt vtipná knížka. Jak to, že tu nejsou komentáře?

Lichožrouti Lichožrouti Pavel Šrut

Moc hezky napsaná knížka. Lichožrouty bych si díky krásnému popisu dokázala představit i bez těch úžasných ilustrací.

16.12.2013 5 z 5

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Naprosto úžasná kniha, po celý děj jsem Augustovi držela palce a doufala, že to dobře skončí:-))

12.05.2014 5 z 5

Já nejsem trapnej Já nejsem trapnej Jim Smith

Jediný důvod, proč jsem si tuto knihu v knihovně půjčila, byl ten, že to hodně lidí porovnávalo s Deníkem malého poseroutky. Docela jsem se na ní těšila, ale už od prvních asi čtyřiceti stran mi bylo jasný, že půjčit si jí byla jen ztráta času.

17.01.2014 2 z 5

Peklo ve sklepě Peklo ve sklepě Robert Lawrence Stine

Jsem fakt ráda, že můj táta není žádný potrhlý biolog. ;-)

20.12.2013 4 z 5

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Asi první knížka, u které jsem brečela. Ne, fakt, to myslím naprosto vážně:-)

07.10.2014 5 z 5

Nultá hodina Nultá hodina Agatha Christie

Bravo, Agatho, bravo! Už si Tě řadím mezi mé oblíbené autory :-)).

01.04.2014 5 z 5

Lví král Lví král Walt Disney

Podle mně nejlepší Disneyovka. Lvího krále jsem znala nazpaměť už když mi byly necelé čtyři roky(DVD verzi), ale i tak jsem si knížku přečetla hned jak jsem se naučila číst a rozhodně jsem neudělala chybu.

12.02.2014 5 z 5

Pan Smraďoch Pan Smraďoch David Walliams

Smrdí, smrdí, to to smrdí. :-)

16.12.2013 5 z 5

Demonata Demonata Darren Shan (p)

Je to super knížka, jenom prvních asi 12 stran to bylo dost hnusný a dalších 10 mě to moc nebavilo, ale rozhodně to nepřeskakujte, jinak je dost těžký pochopit děj.

14.12.2013 5 z 5

Ocelové léto Ocelové léto Silvia Avallone

Pořád si lámu hlavu s tím, jak takhle nečitelná a nezáživná kniha mohla získat tolik ocenění:/. Mě teda nijak nenadchla, pořád jsem se ztrácela v tom, o kom je zrovna řeč... Pro mě docela zklamání:/.

07.05.2015 2 z 5

Zabijáci úsvitu Zabijáci úsvitu Darren Shan (p)

Ten konec mě opravdu dostal... doteď jsem se pořádně nevzpamatovala... a asi mi to bude ještě nějaký ten čásek trvat:-)

20.09.2014 5 z 5

Bec Bec Darren Shan (p)

Zajímalo by mě, jak na tuhle knihu budou navazovat ostatní díly Demonat, ale věřím, že si s tím Darren už nějak poradí.

08.04.2014 5 z 5

Massagre Massagre Darren Shan (p)

Kdybych byla v Grubbsově kůži, cvakala bych zubama i ze spaní :-))

11.02.2014 5 z 5

Půlnoční přízrak Půlnoční přízrak Robert Lawrence Stine

Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem ji za asi hodinu a čtvrt. Bohužel to nebylo jen kvůli tomu, že se mi líbila , ale taky proto, že je hrozně krátká.
Něco k otevřenému konci: kdo už od pana Stinea četl nějaké jiné knížky(například "Pozor na to, co si přeješ") takový konec asi čekal. Nebo alespoň mně bylo hned jasné, že to nebude jen tak nějaký Happy end.

04.02.2014 4 z 5

Příšera Příšera Christopher Pike

Chyb víc než písemce z vlastivědy... ale když to vezmu podle děje, tak je to dobrá a lehce strašidelná kniha zároveň.

25.01.2014 4 z 5

Démon a zloděj Démon a zloděj Darren Shan (p)

Spolu s prvním dílem (víc jsem jich ještě nečetla) je nejen nejlepším hororem, jaký jsem kdy četla, ale taky nejspíš nejlepším hororem, jaký kdy číst budu.

15.01.2014 5 z 5

Jižní louka Jižní louka Astrid Lindgren

Spisovný, spisovný, VŠUDE JENOM SPISOVNÝ SLOVA! I DĚTI MLUVÍ SPISOVNĚ! JÁ SE Z TOHO ZBLÁZNÍM!

03.01.2014 3 z 5

Případ vraždící slepice (Černočerná mystéria) Případ vraždící slepice (Černočerná mystéria) Sandra Grimm

Víc by se mi líbila kdyby tam byly i nějaký vraždy, ale stejně je docela dobrá.

03.01.2014 4 z 5