SáraV. SáraV. komentáře u knih

Ocelové léto Ocelové léto Silvia Avallone

Pořád si lámu hlavu s tím, jak takhle nečitelná a nezáživná kniha mohla získat tolik ocenění:/. Mě teda nijak nenadchla, pořád jsem se ztrácela v tom, o kom je zrovna řeč... Pro mě docela zklamání:/.

07.05.2015 2 z 5

Příběhy netalentovaný pop hvězdy Příběhy netalentovaný pop hvězdy Rachel Renée Russell

No...Tak jako oddechovka dobrý:-)

17.10.2014 4 z 5

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Asi první knížka, u které jsem brečela. Ne, fakt, to myslím naprosto vážně:-)

07.10.2014 5 z 5

Zabijáci úsvitu Zabijáci úsvitu Darren Shan (p)

Ten konec mě opravdu dostal... doteď jsem se pořádně nevzpamatovala... a asi mi to bude ještě nějaký ten čásek trvat:-)

20.09.2014 5 z 5

Jenom ponožky nestačí Jenom ponožky nestačí Mark Lowery

Vtipná, čtivá, zajímavý podnět knihy... prostě není co dodat!

04.08.2014 5 z 5

Boříkovy lapálie Boříkovy lapálie Vojtěch Steklač

Knihu jsme povinně četli ve škole, kdybych ji četla doma, asi bych jí odložila. Většině tady se líbila, ale mně připadalo, jako by se autor za každou cenu snažil, aby byla vtipná. Mě bohužel zklamala.

18.06.2014 3 z 5

Cukrová vata Cukrová vata Jacqueline Wilson

Za mě jedna z nejlepších knížek od Wilsonové, vytknout můžu snad jen obálku, ta mě moc nezaujala :-s

11.06.2014 5 z 5

Stín smrti Stín smrti Darren Shan (p)

Já naopak souhlasím s Victim: ať žijí masakry a vyhřeznutá střeva!

10.06.2014 5 z 5

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Naprosto úžasná kniha, po celý děj jsem Augustovi držela palce a doufala, že to dobře skončí:-))

12.05.2014 5 z 5

Bec Bec Darren Shan (p)

Zajímalo by mě, jak na tuhle knihu budou navazovat ostatní díly Demonat, ale věřím, že si s tím Darren už nějak poradí.

08.04.2014 5 z 5

Seznámení Seznámení Marcela Remeňová

Prostě úžasná!

08.04.2014 4 z 5

Nultá hodina Nultá hodina Agatha Christie

Bravo, Agatho, bravo! Už si Tě řadím mezi mé oblíbené autory :-)).

01.04.2014 5 z 5

Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Ulf Palmenfelt

Snad jediná historka která se mi líbila, byla "Trojitá sebevražda". Ta to zachránila, jinak bych tuhle knížku zařadila do odpadu.

19.03.2014 1 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Úžasná knížka, dostala mě:-) Tipla jsem si snad na všechny obyvatele ostrova i ty mimo něj, ale vraha ani jednou:-)

27.02.2014 5 z 5

Lví král Lví král Walt Disney

Podle mně nejlepší Disneyovka. Lvího krále jsem znala nazpaměť už když mi byly necelé čtyři roky(DVD verzi), ale i tak jsem si knížku přečetla hned jak jsem se naučila číst a rozhodně jsem neudělala chybu.

12.02.2014 5 z 5

Massagre Massagre Darren Shan (p)

Kdybych byla v Grubbsově kůži, cvakala bych zubama i ze spaní :-))

11.02.2014 5 z 5

Nemocnice pro zvířátka Nemocnice pro zvířátka Fabrice Lelarge

Když mi bylo sedm, mohla jsem ji číst i čtyřikrát za rok. Nejvíc se mi líbila kapitola ve které se zajíci ošetřovatelé vzbouřili a chtěli dát výpověď.

07.02.2014 5 z 5

Půlnoční přízrak Půlnoční přízrak Robert Lawrence Stine

Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem ji za asi hodinu a čtvrt. Bohužel to nebylo jen kvůli tomu, že se mi líbila , ale taky proto, že je hrozně krátká.
Něco k otevřenému konci: kdo už od pana Stinea četl nějaké jiné knížky(například "Pozor na to, co si přeješ") takový konec asi čekal. Nebo alespoň mně bylo hned jasné, že to nebude jen tak nějaký Happy end.

04.02.2014 4 z 5

Příšera Příšera Christopher Pike

Chyb víc než písemce z vlastivědy... ale když to vezmu podle děje, tak je to dobrá a lehce strašidelná kniha zároveň.

25.01.2014 4 z 5

Přepadení pro pokročilé Přepadení pro pokročilé Terry Deary

Kdybych si nejdřív přečetla tenhle a ne první díl, dala bych pět hvězd, ale jelikož jsem jako první četla jedničku, tak jí s ní taky musím porovnávat. Výsledek: čtyři hvězdy.

23.01.2014 4 z 5