Přepadení pro pokročilé

Takhle vtipná kniha by měla být postavena mimo zákon! Smiff Smith se stal jedním z nejlepších žáků na Shwindlově zločinecké akademii. Jaké další zločinecké finty si osvojí? Jak bude ve studiu pokračovat jeho podobně nadaná spolužačka Alice Whiteová? Zažij další lekci na půdě zločinu!

https://www.databazeknih.cz/images_books/81_/81697/prepadeni-pro-pokrocile-0Sf-81697.jpg 3.922

Shwindlova zločinecká akademie / Shwindlova zločinecká akadémia 2.

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Master Crook, 2009

Kniha Přepadení pro pokročilé

tobit56

Kniha pojednává o zloději Donu Castrolovi, který zamlada chtěl vykrást kočár s pokladem. Přepadení zvrtal a skončil na 40 let za mřížemi. Rozhodl se, že pomůže lidem, které okradl jeden podvodník. Ve zločinecké akademii připraví plán na přepadení...
Don Castrol je sympatický zlodějíček s dobrým srdcem. To se moc nehodí k jeho zlodějskému povolání. Ne každému zloději se také líbí ve vězení, že?
Kniha mě dost zklamala, protože nebyla zdaleka tak vtipná, jak psali na obalu.

kajka07
24.06.2017

Super kniha

Hlavi
26.04.2016

Knihu mohu doporučit spíše mladšímu publiku ale přesto mne pobavila a zasmál sem se u ní

SabinaV.
25.01.2014

Lepší je 1. díl, protože tam je méně postav, a v ději knihy se dá lépe orientovat. Ale i tak stojí tento díl za přečtení :-) .

SáraV.
23.01.2014

Kdybych si nejdřív přečetla tenhle a ne první díl, dala bych pět hvězd, ale jelikož jsem jako první četla jedničku, tak jí s ní taky musím porovnávat. Výsledek: čtyři hvězdy.