Zlodějina pro začátečníky

Zlodějina pro začátečníky https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/81695/bmid_zlodejina-pro-zacatecniky-6Sz-81695.jpg 4 40 7

Takhle vtipná kniha by měla být postavena mimo zákon! Malý Smiff Smith žije se svou matkou v jednom z nejzločinnějších měst Anglie, Wildpoolu. Protože jsou chudí, musí Smiff krást. Ty můžeš jeho osudy sledovat od roku 1837, kdy dostal nabídku od pana Mortimera Morrowse. Tu přijme a začne studovat na proslulé Shwindlově zločinecké akademii, která mu změní život k nepoznání.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Master Crook , 2009

Isew
25.07.2023 1 z 5

Tohle bylo slušné utrpení. Super námět, zpracování tragické. Ačkoli je to poměrně krátká kniha (tak 4 h četby), pocitově to byla věčnost. Tolik logických lapsů a naprosto nereálných situací. Knížek pro děti jsem přečetla opravdu dost a tohle je bezpochyby jedna z těch nejhorších. Líbivá skořápka obsahuje žluklé vejce. Do dalších dílů se určitě nepustím a pokusím se zapomenout.

vojta888
11.12.2020 2 z 5

Velmi dobrá kniha tak pro děti z druhé třídy, na mě už to bylo moc jednoduché a nudné ale pro mladší je to skvělá a vtipná kniha.

inachisio
28.08.2020 5 z 5

Velmi dobrá a vtipná knížka plná napění a zvratů. Čtivá. Akční. Výborná!

ellypusik
15.06.2017 4 z 5

Jako měnší jsem knihu zbožnovala. Bylo to plné napětí a - pro mne tehdy - nečekaných zvratů. Nyní vím, že bych si knihu znovu nepřečetla, ale pro mladší ročníky to určitě není špatný začátek. :)

Malýmedvěd
27.05.2017

četl jsem to dětem před spaním, mě se to vůbec nelíbilo, jako rodič jsem trpěl, byl jsem rád, když jsme se vrátili ke klasickým pohádkám :) Třeba ve 3. třídě, až to děti budou číst sami, to bude lepší :)

Hlavi
26.04.2016 2 z 5

Kniha je velmi dobrá. Ale přesto bych jí doporučil spíše mladšímu publiku

SáraV.
16.12.2013 5 z 5

Fakt vtipná knížka. Jak to, že tu nejsou komentáře?