sabca sabca komentáře u knih

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Pěkná česká kriminálka odehrávající se v jihočeské vesnici na rakouských hranicích. Kriminalista Josef Bergman řeší případ vraždy staré 14 let a další ze současnosti. Děj je napínavý a nepředvídatelný. Doporučuji

23.11.2020 5 z 5

Rodinné klubko Rodinné klubko Táňa Keleová-Vasilková

Knížku jsem si vychutnala. Sára, Vlado a jejich 4 děti. Příběh se zase točil kolem rodiny a rodinných vztahů. Problémy děti hluboce zasáhly i jinak pěkný vztah rodičů. Věřím že se najde dost čtenářů, kteří si tento román rádi přečtou. Doporučuji

20.11.2020 5 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Příběh Lucie, svobodné maminky se četl dobře. Bylo to opravdové, vtipné a ze života. Klidně bych brala pokračování. Doporučuji

19.11.2020 4 z 5

Návrat na ostrov kamélií Návrat na ostrov kamélií Tabea Bach (p)

Jsem ráda, že se mi podařilo sehnat všechny 3 díly Ostrova kamélií a proto jsem mohla číst jednotlivé díly hned po sobě. Byl to pro mně zážitek, protože jsem měla možnost se sžít s postavami této trilogie a některé z nich si přímo zamilovat. Obdivovala jsem Sylvii, její lásku k Maelovi a soudržnost ostatních obyvatel ostrova. V neposlední řadě ostrov plný magnolií. Doporučuji přečíst si všechny díly.

16.11.2020 5 z 5

Sedm dopisů z lásky Sedm dopisů z lásky Sinéad Moriarty

Přesto, že velmi smutný příběh četla se kniha dobře. Knihu Dobrá matka jsem ještě nečetla a mám jí připravenou.

11.11.2020 5 z 5

Maják na útesech Maják na útesech Marie Lamballe (p)

Vzhledem k ne úplně nejlepšímu hodnocení zde v komentářích, jsem trochu měla strach. Mě se kniha líbila stejně jako předešlé knihy autorky. Hlavně se mi moc líbila obálka. Příběh Susanne byl zajímavý a i hrdinka mi byla sympatická. Kdo má rád romantiku tak doposučuji

09.11.2020 5 z 5

Kdo věří na zázraky Kdo věří na zázraky Mirka Skočílková

První kniha této autorky, kterou jsem četla a hned mě chytla za srdce. Několikrát mi i vehnala slzy do očí. Příběh Gábiny byl ze života. Kdo má rád romány pro ženy tak doporučuji

04.11.2020 5 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Tak mě kniha chytla a nepustila dokud jsem jí nedočetla. Byla napínavá, zajímavá a nemohla jsem se dočkat jak dopadne. Asi nejsem tak důvtipný čtenář jako někteří zde, abych už od poloviny knihy odhadla kdo za vším stojí. Kdo má rád thrillery, tak doporučuji.

01.11.2020 5 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Kniha přes pomalejší rozjezd nakonec nabrala obrátky. Amišská tématika pro nás sice vzdálená, ale zajímavá. Konec velmi napínavý, ale hvězdičku ubírám za otevřený konec. Jinak doporučuji.

31.10.2020 4 z 5

Půlnoční růže Půlnoční růže Lucinda Riley

Třetí kniha této spisovatelky, kterou jsem přečetla a velmi se mi líbila. Více se mi líbil příběh Anahitin, který vyrůstala jako společnice indické princezny v Indii a později studuji ve škole v Anglii. Kniha je nabitá dějem, tak je problém přestat číst. Nechybí zde láska a ke konci i napětí. Doporučuji

29.10.2020 5 z 5

Oko za oko, manžel za manžela Oko za oko, manžel za manžela Alena Jakoubková

Tak tahle kniha pro mě byla čtivá. Velmi se mi líbilo jak se Elena srovnala s tím, že jí manžel ze dne na den opustil. Více prozrazovat nebudu a kdo má rád příběhy ze života tomu knihu doporučuji.

23.10.2020 4 z 5

Jen trochu lásky Jen trochu lásky Katarína Gillerová

Tak tahle kniha mě chytla, že jsem jí dočítala ve 3 hod. ráno. Nemohla jsem knihu odložit dokud jsem nevěděla jak vše dopadne. Příběh Evženie byl smutný. Jak je v některých komentářích uvedeno i já jsem si poplakala. Knihu doporučuji

21.10.2020 5 z 5

Ohnivé květy Ohnivé květy Susan Meissner

Krásný romantický román, ale ne přeslazený. Příběh zdravotní sestřičky Clary odehrávající se v roce 1911 a Taryn, která přežila kolaps Světového obchodního centra, kdy přišla o manžela. Tyto 2 ženy nakonec spojuje šál s aksamitníky. Román opravdu stoji za přečtení. Doporučuji

19.10.2020 5 z 5

Všechno, co dáme Všechno, co dáme Kerry Lonsdale

Tak jsem dočetla poslední díl série a jsem moc spokojená. Příběh Iana a jeho nelehkého dětství bylo vykompenzováno jeho prací fotografa a šťastného manželství. Doporučuji

18.10.2020 5 z 5

...a naposled konvalinky ...a naposled konvalinky Jarmila Pospíšilová

Knihu jsem přečetla skoro na jeden zátah. Příběh Evy a její pratety Magdy je dojemný. Eva se od Magdy dozvídá příběhy své rodiny. Kniha je to velice smutná. Doporučuji k přečtení

16.10.2020 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Krásný román ze života studentů. Škoda, že Sage má problémy za které může její otčím a nedokáže se nikomu svěřit. Knihu doporučuji

14.10.2020 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Tak já musím dát plný počet hvězdiček. Kniha se moc dobře četla, vyhovují mě hlavně krátké kapitoly. Kim je mi sympatická a vůbec mi nevadilo, že se řešilo několik případů najednou. Doporučuji

12.10.2020 5 z 5

Na tenkém ledě Na tenkém ledě James Patterson

Knihu jsem přečetla celkem rychlo a to díky těm krátkým kapitolám. Byla pro mě ale moc akční, takže jednu hvězdičku ubírám.

09.10.2020 4 z 5

Milostný dopis Milostný dopis Lucinda Riley

Kniha nebyla špatná. Od začátku upoutala a byla dost napínavá. Tak jak tady někteří píší konec byl dost překombinovaný. Nutilo mě to však stále ke čtení, abych zjistila jak to všechno bylo.

05.10.2020 4 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Pro mě byla kniha čtivá od samého začátku, napínavá a posledních 150 stránek jsem přečetla najednou. Za mě doporučuji

28.09.2020 5 z 5