Rudolf14 Rudolf14 komentáře u knih

Všechny cesty vedou do Santiaga Všechny cesty vedou do Santiaga Ladislav Zibura

Skvělé, moc jsem si to užila! Přijde mi, že s každou knihou je lepší a lepší! Díky!

11.03.2024 5 z 5

Moje! Moje! Klara Persson

Opravdu skvělá kniha, kterou si moje dcera zamilovala (3roky)!

16.01.2024 5 z 5

Prázdniny v Česku Prázdniny v Česku Ladislav Zibura

Knihu jsem přečetla díky čtenářské výzvě a jsem moc ráda, je skutečně parádní za mě 5z5! Teď už jen přečíst všechny knihy autora.

16.02.2022 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Dlouho jsem se takhle u knihy nezasmála! :)

02.10.2021 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Martin Čáp

Pohodička :)

16.02.2021 3 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Na knihu jsem se šíleně těšila, jelikož jsou to moje nejoblíbenější autorky. Nevím jestli jsem měla jen divnou náladu nebo mi prostě chybělo hokejové prostředí. Nebo možná mi chyběl Wes a Jamie (Wesmie). Musím dát prostě 3*. Byla to, ale dobrá oddechovka. :)

12.02.2021 3 z 5

Americký král Americký král Sierra Simone

Je mi líto, že je konec, opravdu mě to bavilo! Těším se na další knihy od autorky!

31.01.2021 5 z 5

Americký princ Americký princ Sierra Simone

Konec opravdu super! Té minulosti tam na mě bylo poněkud moc, chyběli mi tam ty momenty překvapení (věděli jsme z prvního dílu, kdy se některé věci stanou). Ale byla to jízda! :)

28.01.2021 4 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Začátek se mi četl těžce. Romantický příběh se mi líbil, hlavní postavy a jejich hašteření se mi moc líbilo. Přesto mě to zas ke konci nějak přestalo bavit jako na začátku. Celkový pocit z knihy je, ale dobrý.

26.01.2021 3 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Oddychovka! Děj nebyl zbytečně natáhlý, hlavní hrdina byl chováním normální chlap a to se mi líbilo. Byla to romantika, kterou rychle přečtěte a já takové věci mužů. :)

22.01.2021 3 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Je to pro mě první kniha od autorky.. přečetla jsem si jí díky databáze knih a nelituji!
Byla úžasná, chci si u knihy odpočinout od každodenních starostí a ponořit se do příběhu a to kniha splnila úžasně :)... bála jsem se jak někteří psali dlouhé popisování, musím říct, že mi to vůbec nepřišlo.. celkově mi to sedlo a ani chvilku jsem se nenudila .. ten příběh sem úplně hltala ... líbilo se mi vše láska, přátelství, intriky, rozuzlení jsem opravdu nečekala, takže za mě top! Jen doporučuji! Zkusím další knihy od autorky! :)

20.01.2021 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Pohodička, od knihy dostanete to co čekáte. :)

15.01.2021 2 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Z knihy nemám prostě dobrý pocit... Popisování pocitů hlavní hrdinky Sal bylo tak zdlouhavé, že jsem musela knížku několikrát odložit. Také to její kadí mě nějak rozptylovalo. :D Když to vše pominu ... tak konec knížky se mi líbil, ale mohla mít tak o 250 stránek míň a asi bych byla spokojenější. :(

15.01.2021 1 z 5

Nová velká kniha o mateřství Nová velká kniha o mateřství Klára Kaiserová

Našla jsem vše, co jsem chtěla vědět. :)

01.01.2021 5 z 5

Maličké miminko - Praktický průvodce pro rodiče předčasně narozených dětí Maličké miminko - Praktický průvodce pro rodiče předčasně narozených dětí Laura Janáčková

Četla jsem ještě v porodnici, hodně mi kniha pomohla... věděla jsem díky ní co mě může čekat a díky tomu jsem nebyla tak vyplašená, doporučuji!

01.01.2021 5 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Něco mi tam chybělo. Místy moc zdlouhavé. Srovnávám s jinými jejími knihami a nepřišla mi to taková bomba. Líbilo se mi, že hrdinka měla kypré tvary a odvahu! Navíc to hezky poukazovalo na problémy v reklamních agenturách a obecně o názorech na ženská těla a ostatní věci - To se mi na tom velmi líbilo :)

27.12.2020 2 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Od knihy jsem nic neočekávala a překvapilo mě jak neuvěřitelná pohoda to byla :)

27.12.2020 5 z 5

Čtyři dohody Čtyři dohody Don Miguel Ruiz (p)

Skvělá kniha! Veřím, že si každý člověk v knize najde něco pro sebe :)

27.12.2020 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

O životě... některé osudy dost smutné.

27.12.2020 2 z 5

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Nedokázala jsem to skoro ani dočíst, čekala jsem od toho něco jiného, bohužel mi to nesedlo. :(

25.12.2020 1 z 5