Nová velká kniha o mateřství

Moderní průvodce mateřstvím plný užitečných rad, návodů, tipů a postřehů, které uvítá každá rodina. Nové přepracované vydání přináší aktuální trendy v přípravě na těhotenství i v péči o dítě.

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/304719/nova-velka-kniha-o-materstvi-zvL-304719.jpg 4.58
Pro ženy, Rodina
Vydáno:, Mladá fronta

Kniha Nová velká kniha o mateřství

monika.lacourt
07.01.2018

Obsáhlá kniha, kde najdete ucelený přehled témat na jednom místě: početí, těhotenství, příprava na porod, šestinedělí, první rok života dítěte, vývoj batolete po školku, výživa, očkování až po bezpečnost. Přehledně a srozumitelně vše hezky vysvětleno.

Tapeworm
18.07.2016

Přehledná ucelená knížka o těhotenství a péči o dítě, autoři mají sympatický pohled na věc. Zbytečné mi připadají jenom pasáže o aromaterapii, homeopatii apod., ale za to může spíš moje zaujatost proti čemukoli alternativnímu, mnoho maminek by je třeba ocenilo. Jinak mi knížka pomáhá zorientovat se v nepřehledném množství informací na toto téma na internetu a ušetřila mi tak spoustu času při hledání informací a rad, které by nebyly v rozporu s mými názory.