Rubyn Rubyn komentáře u knih

Slyšet jeleny zpívat Slyšet jeleny zpívat František Šmehlík

Napínavá a čtivá kniha. S radostí se pustím do další až mladý nadějný autor zase nějakou napíše. Díky.

07.04.2021 5 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

Smutný příběh z období 2 sv. války. Určitě stojí za přečtení .

05.10.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Opět za pět *. Kniha se mi líbila.

26.04.2019 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Na každé druhé straně knihy bolela hlavního hrdinu noha, záda i za krkem a pahýl natekl. Při počtu stran knihy to bylo celkem otravné. Tímto dílem s touto sérií končím. Příběh se vlekl a vlekl až mne přestalo zajímat co se z toho nakonec vyklube.

16.01.2020 1 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Chrochtal jsem si, spokojenost. Napínavá ,čtivá knížka.

30.11.2022 5 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Moc jsem se těšil na novou buclatou kingovku. Bohužel žádné nadšení. Dočetl jsem se zatnutýma zubama , děj se vlekl a pro mne dost nezajímavý. Možná se bude líbit mladším čtenářům.

15.10.2020 1 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Zatím nejlepší díl této série. Žádná hluchá místa, kniha nechává čtenáře v napětí a stále nutí číst aby konečně se dozvěděl jak to dopadne.

06.02.2020 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Poslouchal jsem jako audioknihu. Jako uspávadlo hodnotím na pět hvězd. Vlastní příběh dvě hvězdy. Nuda a šeď .

25.10.2019 2 z 5

Hlasy kostí Hlasy kostí Johan Theorin

Po delší době zase nový kousek do série. Opět velmi čtivé a napínavé, knihu jsem si opravdu užil.

02.11.2022 5 z 5

Hříchy otců Hříchy otců Martin Stručovský

Předchozí díly se mi líbily víc, ale ani tento díl nevybočuje z řady a udržuje čtenáře v napětí. Určitě bych doporučil k přečtení.

14.09.2022 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

První díl nic moc a druhý ještě o kapku horší. Další zkoušet nebudu.

30.06.2018 1 z 5

Pouhý stín Pouhý stín Karine Giébel

Tak to byl teda mazec. Byl jsem napnutý jak kšandy. Plný počet hvězdiček zaslouženě.

11.04.2019 5 z 5

Den, kdy se to stalo Den, kdy se to stalo Nuala Ellwood

Paráda. Velmi napínavá a čtivá kniha .

05.03.2019 5 z 5

Billy Summers Billy Summers Stephen King

Přestože je King můj oblíbený spisovatel, kniha mne nenadchla. Připadá mi to jako kdyby pejsek s kočičkou vařili dort, hodně slepých míst a nudy.

15.02.2023 3 z 5

Archa knih Archa knih Jan Tománek

Tak to bylo pošušňáníčko. Paráda, kniha mne velmi bavila.

05.06.2022 5 z 5

Sametové iluze Sametové iluze Petr Čepek

Kniha se mi moc líbila. Zajímavý příběh, který mne moc bavil. Těším se na další knihy autora.

26.12.2020 5 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Opravdu jsem byl na pokraji sil abych dočetl.

11.11.2020 3 z 5

V temnotách V temnotách Martin Stručovský

Napínavá kniha, chytne a nepustí dokud nedočtete. Celá série se mi líbila. Těším se na další.

31.03.2020 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Předchozí knihy série mne bavily. Tento díl velká nuda.

19.01.2019 1 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Mám rád buclaté knihy, zvláště historické romány nabité dějem. Bohužel ale detektivka o bezmála tisíci stranách , kde je více omáčky než detektivního příběhu... Bohužel nepřekvapilo, jako u předchozích dílů , nuda a šeď.

14.04.2023 2 z 5