rtesarova88 rtesarova88 komentáře u knih

Hranice důvěry Hranice důvěry D. P. Lyle

Velmi napínavý, strhující děj. Určitě stojí za přečtění.

11.05.2013 5 z 5

Suoer.. nejlepší trilogie, ketrá se mi dostala do rukou.
Všem vřele doporučuji.

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Druhý díl je podle mě z nich nejlepší.. jinak super kniha. Před autorem smekám.

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

začátek mě moc nezaujal, ale potom jsem byla ráda, že jsem to nevzdala. Napínavý, úžasný. dlouho jsem tak dobrou knihu nečetla.

11.05.2013

Dětí se nevzdám Dětí se nevzdám Soheir Khashoggi

Knoihu doporučuji. kdyby měla více stránek, tak bych se vůbec nezlobila. Četla se velice dobře.

Máma pro Veroniku Máma pro Veroniku Táňa Keleová-Vasilková

Knihu jsem teda dočetla, ale moc mě nezaujala. Budu ji zkoušet ještě jednou, tak uvidíme, třeba mě taky chytne :-)

11.05.2013 2 z 5

Už nejsem vaše dcera Už nejsem vaše dcera Karin Jäckel

Knihu jsem přečetla během jednoho večera. I přesto, že je to děsivý příběh, že knize dávám to nejlepší hodnocení, jaké mohu.

11.05.2013

Děti nikoho Děti nikoho Hana Hindráková

pěkná, doporučuji. Čte se jedním dechem.

Děvče z města mrtvých Děvče z města mrtvých Gerhard Haase-Hindenberg

Velice zajímavá. Mě se velmi líbila.

Zabudni na minulosť Zabudni na minulosť Katarína Gillerová

Moc pěkná. Když jsem si přečetla, že autorce se přezdívá Slovenská danielle Steel, tak jsem měla celkem obavy. Ale úplně zbytečně. Před touto autorkou klobouk dolů. Výborná a už se těším až otevřu její další knihy.

V moři jsou krokodýli V moři jsou krokodýli Fabio Geda

Kniha mě celkem zklamala. Děj nebyl špatný, ale čekala jsem trošku víc. Kniha je celá psaná zvláštním stylem.
Rozhodně ji nechci kritizovat, někomu tento styk třeba sedí.
Zkuste přečíst a uvidíte..

11.05.2013 3 z 5

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Sarah Forsyth

Kdybych mohla, tak bych této knize dala mnohem víc než jen 5 hvězdiček. Je skvěle sepsaná. Sarah si prožila opravdu krutý život. Když se konečně vymaní ze zneuvání otce, tak se dostane do rukou odporných lidí.
Doporučuji přečtění, ale pouze lidem se silným žaludkem.

Kamara - hrdá amazonka Kamara - hrdá amazonka Birgit Fiolka

pěkná, dobře se čte.

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Četla jsem ji již před mnoha lety, vím jen, že je skvěle napsaná a nemohla jsem se od ní odtrhnout.

Zakázaná oáza Zakázaná oáza Choga Regina Egbeme

Kniha je pěkná, napínavá. Četla jsem ji jako první, i když je to pokračovaní knihy Za zlatými mřížemi, tak to vůbec nevadí. Autorka děj popisuje tak dobře, že jsem se ihned zorientovala.

Tajný deník Marie Antoinetty Tajný deník Marie Antoinetty Carolly Erickson

I když se jednalo především o fikci. Tak děj byl pěkný, nechtěla bych v té době žít. Doporučuji k přečtení.

Děti si vzít nenechám Děti si vzít nenechám Donya Al-Nahi

S touto tém,atikou jsem četla už řadu knih, ale můžu říct, že tato kniha je velice dobře propracovaná. Čte se jedním dechem. Opravdu můžu všem doporučit.

Devět let v pekle Devět let v pekle Sněžana Dimitrova

velice napínavý děj, doporučuji přečíst.

Lékaři Lékaři Henry Denker

Úžasná kniha jako všechny od tohoto autora. Zajímavý, napínavý dej od začátku do konce.

Chybná diagnóza Chybná diagnóza Henry Denker