Hranice důvěry

Hranice důvěry https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128043/bmid_hranice-duvery-HLl-128043.jpg 4 28 9

Dub Walker série

< 2. díl

Walkera požádá přítelkyně o pomoc při hledání dcery Noel, která sice po otcově smrti nevedla zrovna příkladný život, ale pak se změnila a začala studovat na univerzitě. Zanedlouho Noel najdou spolu s další dívkou v mělkém hrobě. Obě těla nesou stopy mikrochirurgických zákroků...

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Alpress

Hot Lights, Cold Steel , 2011

Prateri
04.06.2017 4 z 5

Kniha napsaná svižným tempem, dobré dialogy.
Výzkumy v oboru mikrochirurgie jsou zde drsné, daleko za hranicemi lidskosti a zákona. Nejde o pacienty, jde o peníze :-(

Michaél74
05.04.2016 4 z 5

Nenáročná jednohubka. Kniha se podobá scénáři k epizodě nějakého krimi seriálu, je rozdělená na velmi krátké kapitoly (je jich 85), jeden dialog střídá druhý, přímočarý děj rychle ubíhá, autor se nezdržuje nějakými delšími popisy. Jednoduchý, ale zábavný thriller, který svým rychlým spádem nestačí nudit.

jindrusa
04.01.2016 5 z 5

Super, napínavé, čtivé!!!

helenkan
29.08.2015 5 z 5

Skvělá knížka.Napínavá od začátku až do konce.Nenechá vás jí odložit dokud ji nepřečtete.
A čte se opravdu dobře.

ovpana
18.01.2015 5 z 5

Úžasná kniha,hezky se čte ,zajímavý příběh kam až může zajít hamižnost a nenasytnost.

zp87
15.12.2014 4 z 5

Bavilo mě to. Knihu bych určitě doporučila k přečtení. Přitom jde o autora, kterému u nás vyšly dvě knihy.
Jde o poměrně jednoduchý thiller - jednoduchý ve smyslu nepřekombinovaný, ne hloupý.
Autor jasně vylíčil zápletku a šel po jejím vyřešení. Nijak neodbíhal ke vztahovým záležitostem (což ale třeba já u thillerů ráda mám) ani k jiným liniím.

K příběhu se velmi těsně váže text na obálce: "Především je třeba si nehrát na Boha - Hippokratova přísaha" ... ach jo... ta zvěrstva, co jsou schopní někteří doktoři provádět a omlouvat je ohraným "je to pro dobro lidstva" nebo "všechny velké věci potřebují nějakou oběť" jsou... No prostě je mi z toho zle a i když by to byl kýč - přála bych si, aby v epilogu zaznělo něco ve smyslu, že se ty pokusy a zvěrstva obrátily proti těm vyhlášeným chirurgům a někdo si tak pohrál s nimi :/
A bohužel si nemyslím si, že by se takovéto záležitosti odehrávaly jen v knihách...

kneslova
04.07.2014 3 z 5

Asi zajímavý námět na knihu, ale přišlo mi to slabé, slaboučké.

mikika
25.06.2013 5 z 5

nečekala jsem to, ale opravdu dobré...

rtesarova88
11.05.2013 5 z 5

Velmi napínavý, strhující děj. Určitě stojí za přečtění.

D. P. Lyle
americká